Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konfrontacja Sztuk Walki II


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
367 odpowiedzi w tym temacie

budo_juras(l)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Konfrontacja Sztuk Walki II
Zapraszam na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Konfrontacja II juz 10 lipca w hotelu Marriott!!!
  • 0

budo_sokaq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
ciekawe, ciekawe, nie wiedzialem wczesniej o pierwszej edycji Dołączona grafika, poki co nie ma jeszcze rozpiski (dopiero jeden zawodnik) czy istnieje jakis zapis wideo pierwszej - w postaci divx Dołączona grafika ?

! PoZdRaWiAm !
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Nie przegladasz uwaznie forum bylo i to duzo o tym :>
Byly filmiki z walk Jurasa :)
  • 0

budo_sulej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DG | Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II

Na pewno każdy z Was będąc młodym i nieopierzonym drapierzcą – zastanawiał się kto by zwycięrzył : karateka, judoka a może kick-boxer.

8O
Kto to jest "drapierzca" ?? Przedstawiciel jakiegoś nowego stylu?? :)
  • 0

budo_sokaq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II

Nie przegladasz uwaznie forum bylo i to duzo o tym :>
Byly filmiki z walk Jurasa :)


no masz racje, ale zwroc uwage,
ze stalem sie uzytkownikiem forum 10 marca
a gala odbyla sie 27 lutego Dołączona grafika,
ale nadrobie zaleglosci Dołączona grafika

! PozDrAwIaM !
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
A no nei zwrocilem uwagi :) :P
  • 0

budo_anochi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Mam nadzieje, że będzie przedstawiciel Bjj 8)
  • 0

budo_v1nt3r
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Józefów /k Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Witam wszystkich serd(el)ecznie!

Przede wszystkim muszę się przyznać iż to także ja popełniłem tamten serwis (> [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]), aa co przepraszam :P . Postaram się pisać troszkę przed publikacją nowych materiałów - co będzie i kiedy.

Przepraszam forumowiczów za jakość fotek i ogólnie ilość materiałów z pierwszej konfrontacji - ale niestety lepsiejszych brak, a i tak z ochłapów które dostaliśmy staraliśmy się jak najwięcej doprowadzić do ładu. Uroczyście i soczyście obiecuję iż z aktualnej (drugiej) konfrontacji materiały będą dużo, dużo lepsze! (na szczęście znam fotografów, i wiem że zdjęciówy będą dobre, poza tym zbieram info o zawodnikach do serwisu więc postaram się o pełne info)

Od początku, co ja chciałem... niom, Sulej, dzięki za poprawkę (zajrzyj na Konfrontację - są już drapieżcy ;)
W dodatku wstyd, ja, obrońca mowy i pisma polskiego, taki błąd... (na szczęście nie jestem autorem wypowiedzi :D )

A na pierwszy ogień pójdą takie informacje:
sokaq: tak, filmy będą, jako materiał eksluzywny (:P) - tzn. z limitem ściągnięć. Zapewne nie będą to wszystkie walki, i jakość będzie słaba, ale serwerek z którego będzie można sysać jest szybki :P . Aj, i jeszcze zła wiadomość: kolejne filmiki będą miały limit ściągnięć - np. 100-300 sysań jednego filmu, potem zostanie zdjęty... i kolejny. Niestety - łącza kosztują, tak jak i plac. (na 50% materiał będzie divx 5.02, 320x240, materiał kręcony z łapy przez świra z padaczką :P - ale lepszy od materiału panów od Judo, bo kręcony bezpośrednio z narożnika)

Postaram się przygotować walkę finałową (avi) na weekend, może maksymalnie na wtorek...

Druga sprawa: będę mocno walczyć z organizatorami o info na temat zasad walk i sposobu oceny wygrywającego. Mam nadzieję iż dobrze to określiłem, o co mi chodzi ;) .
Czytałem wcześniejsze wypowiedzi na forum i dowiedziałem się iż to było bardzo, hmmh, zagmatwane i niejasne. Będę więc walczyć conajmniej tak zażarcie jak Juras ze Stępniem :P z organizatorem o KONKRETY. W razie czego bijcie mnie :P

Trzecia sprawa: lada momencik będę mieć komplet materiałów o dwóch kolejnych zawodnikach - więcej szczegółów nie zdradzę :D bo nie mogę... Ale rzucę info na forum jak tylko się z tym obrobię. Dla tych którzy nie mieli jeszcze okazji poczytać o Jurasie - zapraszam do działu "zawodnicy" drugiej konfrontacji.

Zdradzę jedną tajemnicę - organizatorzy kombinują nad specjalnymi miejscówkami dla ludziów którzy chcą przyjść, ale niekoniecznie zależy im na ścisku wokół ringu. Wykombinowali sobie kilkanaście miejscówek przed telebimem, dobre nagłośnienie, browarek, miejsca siedzące bez tłoku i takietam - uwaga - jakieś 50-100 metrów od odbywającej się imprezy na żywo. Dziwne, nie?

Nie mnie dane to oceniać, ale jak ktoś zainteresowany to piszcie co o tym sądzicie bo ja się wstrzymałem na razie od głosu. Jestem ciekawy waszych opinii na ten temat.

Kolejna informacja... Bileciki o ile mi się uda będą do kupienia w Internecie - coby wygodniej było i bez ruszania tyłka z domu po bilet.

Jeżeli ktokolwiek ma jakiekolwiek uwagi co do serwisu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (szczególnie te negatywne i mocno krytyczne) - proszę o naganę publiczną na forum :) . Postaram się razem z ekipą zrobić jak najlepszy serwis - właśnie dla was!

Swoją drogą - ciekawe forum i ciekawe wątki - chyba zagrzać miejsce czas :>

Pozdrawiam wszystkich!
  • 0

budo_v1nt3r
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Józefów /k Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Został dorzucony pierwszy filmik - zapraszam do działu "filmy".
Na dobry początek prezentacja pierwszej konfrontacji, w poniedziałek powinna być walka finałowa (Juras VS Szaszkow).

Pozdrawiam!
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
no warto by było żeby jacyś BJJ-owcy się pojawili.Trochę się zdziwiłem jak czytałem o poprzedniej konfrontacji i okazało się że nikt nie reprezentował tego stylu :?
  • 0

budo_v1nt3r
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Józefów /k Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Dodatkowo wrzuciłem walkę finałową (70 mega, chłopcy trochę się nad sobą pastwili). Na temat Jurasa nie będę się wypowiadać, bo sam za siebie potrafi mówić, natomiast Szaman to człowiek którego nikomu chyba nie trzeba przedstawiać ;) . Jeżeli chcecie, postaram się obrobić i dorzucić materiał z walki Szamana z Trześniewskim (Karate).

Co do BJJ - sam jeszcze nie mam prawa wiedzieć kto będzie - ale jak tylko się dowiem od organizatorów (a mają mi dawać materiały wraz z informacją) - wszystko opublikuję i dam info.

Prośba o krytykę oczywiście - czyli czego brak a czego za dużo. Trochę odzewu bardzo się przyda, aby serwis spełniał wasze oczekiwania.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
fajny trailerek. Czekamy na zestawienie zawodników
  • 0

budo_v1nt3r
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Józefów /k Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Staram się, staram ;-)

Miałem obiecane materiały o kolejnej dwójce na dzień "maksymalnie piątek". Niestety - nie udało się organizatorom ich dostarczyć... może sami zawodnicy nawalili :D . Czekam i ja, też ciekawy :P .

Jak tylko się pojawią, maksymalnie parę godzinek, i będzie na sieci.
Wiem jedynie że kombinowali nad kimś spoza PL, ale nie z najbliższych okolic (tzn "wschodnia granica"). Sam jeszcze przypuszczam iż BJJ raczej nie uświadczymy, natomiast spodziewałbym się przedstawiciela SAMBO System Polska oraz Judo.

Pozdrawiam!
  • 0

budo_v1nt3r
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Józefów /k Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Swoją drogą przepraszam za jakość materiałów filmowych oraz zdjęć - ale nie miałem na to wpływu zupełnie ;) . Fotografowania i filmowania Dwójki będę osobiście doglądać i pilnować...
  • 0

budo_anochi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Tak się zastanawiam dlaczego Juras występuje jako zawodnik taekwondo, przecież ćwiczy on również inne style powinien raczej wystąpić jako przedstawiciel mma...
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
v1Nt3r,to organizatorzy ściągają zawodników,czy oni sami się zgłaszają?W tym pierwszym wypadku nie mógłbyś tam jakoś wpłynąć :wink: na nich żeby wzieli też jakiegoś BJJ-owca?
  • 0

budo_anochi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
My chcemy Bjj-owca :twisted: Może p.Szamota z Bastionu 8) Ostatnio wygrał w Colloseum...
  • 0

budo_v1nt3r
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Józefów /k Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Niech sam Juras się wypowie :P

A swoją drogą - o Romanie (i zapewne o większej ilości zawodników) możnaby powiedzieć to samo. Fakt faktem, iż Juras jest instruktorem/trenerem (niepotrzebne skreślić, mnie zganić) TKD. To, że potrafi (i ćwiczył) parter, to chyba już tylko zasługa (błąd?) samego Jurasa. Ale mnie też to trochę się kłóci z założeniami Konfrontacji :P .

Swoją drogą... ciekawy jestem ilu jeszcze jest "czystych" zawodników w takich stylach jak BJJ, Shootboxing (:P zupeeełnie nie jest to mieszanka, wogóle), TKD, coraz częściej Kickboxerzy robią eksperymenty...

Może ktoś kiedyś utworzy topic w którym wszyscy się pochwalą "czego w życiu zdołali i w jak szerokim stopniu spróbować".

Pozdrawiam!
  • 0

budo_v1nt3r
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Józefów /k Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Mesjasz: sam chętnie bym zobaczył BJJ w akcji, b. chętnie przeciw Jurasowi :P

Ja niestety nie mam żadnego wpływu na organizatorów jeżeli chodzi o dobór zawodników - mam swoją działkę (IT, organizacja techniczna różnych śmieciowych spraw etc.) - od zawodników "wara".

Pewnie nie brał bym tak czynnego udziału w przygotowaniach do Konfrontacji gdyby nie moja osobista przeszłość i swego rodzaju upodobania. Nie każdemu "podchodzi" przecież patrzeć na "piorących się" ludzi lub "prać się osobiście" (tak mawiała moja rodzinka :P ).

Pogadam z organizatorami w poniedziałek, ponaciskam, poponaglam etc. Może coś uda mi się dowiedzieć. Tak jak napisałem na początku: sam bym chętnie zobaczył BJJ na Konfrontacji...

Jeżeli natomiast chodzi po prostu o parter, to zapewne będzie SAMBO i Judo. BJJ byłoby czarną dziurwą :D , przy reszcie "uderzeniówek".
  • 0

budo_anochi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Czy istnieje możliwość obejrzenia filmu z walki półfinałowej Jurasa :?:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024