Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konfrontacja Sztuk Walki II


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
367 odpowiedzi w tym temacie

budo_majster2003
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Gala w sumie ok tylko to sedziowanie jakos tak dziwnie sie odbywalo,rozlozenie walk w cwiercfinale (zwlaszcza takiej jednej :wink: ) oraz ten kolo co zaaaapoooooowiaaadaa.
ps. zna ktos tytul utworku przy ktorym Antoni Chmielewski(przy okazji gratuluje zwyciestwa) wychodzil na ring??
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Ech... W ogóle całkiem spoko walki , ale... Wnerwiali mnie komentatorzy... Tych dwóch co było na poczatku, później tych dwóch co podczas walk, oraz ten laps co wywiady przeprowadzał. To wszystko na pierwszym miejscu. Na drugim mo0jego rankingu znaleźli się... Zapowiadacz o niezbyt mądrym wyrazie twarzy, oraz równie dziwny sędzia główny. Czołówkę zamykają super ultra krótkie przedtawienia głównych bohaterów naszej komedii sensacyjnej. :wink: Cześć, jesem Waligura z kosą. Na Konfrontacji... Yyy... Będe... Kurde reprezentował kalaki, tyle że, Yyy... Ooo... Bez kosy. :wink:
  • 0

budo_pumabjj
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
turniej spoko. rekawice do kitu. sedziowanie parodia. mysle ze lepsza konfrontacja bylaby chwytacze - uderzacze, i wtedy byloby widac jak daleko przejda jakie style, to bylaby konfontacja styli. pozdrawiam
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Nie byl to szczyt marzen,ale jak na pierwsza transmitowana impreze MMA bylo ok. Mnie rozwalily teskty " to realna walka!" itd. ale wiadomo jak jest.
komentatorzy byli sredni,ale akurat MRad jak i ten komentator od MT ( Skupniewski bodajze?) nie sa zawodowymi komentatorami,wiec ich wpadki sa czesciowo uzasadnione,szczegolnie ze widac bylo zzerajace ich nerwy.mam nadzieje,ze wiecej MMA zacznie pokazywac sie w naszej tv
  • 0

budo_taeyang
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Dziwią mnie bardzo opinie tego typu, że jak np ćwiczy TKD czy Karate to nie umie walnąć z kolana, albo komuś dzwignię założyć. Takie wąskie postrzeganie sztuk walki poprzez pryzmat przepisów sportowych wypacza wyobrażenie o samym stylu.
:)
Druga sprawa to same reguły rozegranych zawodów: dlaczego uderzacze nagle w parterze są ograniczeni? Może mają ochotę nadepnąć komuś na głowę albo przyłokietkować? I potem mówi się że ćwiczą bjj a co mają robić jak zawody w zasadzie w połowie do tego się sprowadzają? :D

A zwycięzcy należą się szczególne gratulacje bo walczył tak jak powinien każdy czyli "z głową". Wiedział co umie, na co innych stać, dobrze skalkulował i wygrał.

I w sumie dobrze,że nie wygrał Łukasz (choć mu kibicowałem) bo zawsze ma powód żeby ćwiczyć dalej i się doskonalić. Brawa za waleczność, minus za brak taktyki w finale. Ale myślę, że nie powiedział ostatniego słowa.
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Wlasnie ogladam. Narazie powstrzymam sie od komentarza. Przed chwila juras rozniosl goscia z kalaki.

Rescpekt dla niego ze podjal takie wyzwanie wiedzac ze najwiekszych szans nie ma.

Komentarz nie jest zly - zwykle na nim sie nie skupiam, jest dla mnie dodatkiem. Slyszalem znacznie gorsze wpadki ;) W sumei abrdzo sie nie skupiam bo przed kompem na raz siedze
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II

Rescpekt dla niego ze podjal takie wyzwanie wiedzac ze najwiekszych szans nie ma.

Jaki respect? jak dzieciak będzie chciał wystartować to go wpuszczą na zawody? selekcja powinna być! Ja tam widzę czysty idiotyzm a nie respect.
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
pokaz - nuda. Ale poaptrzec mzona. Jakies laski by dali..
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II

Rescpekt dla niego ze podjal takie wyzwanie wiedzac ze najwiekszych szans nie ma.

Jaki respect? jak dzieciak będzie chciał wystartować to go wpuszczą na zawody? selekcja powinna być! Ja tam widzę czysty idiotyzm a nie respect.

moze i idiotyzm ale ja bym z jego uwarunkowaniem nie mial tyle odwagi zeby sie za to brac ;)
Co do selekcji to sie zgadza, ale to juz inna kwestia raczje zwiazana z organizatorami a nie tym gosciem.
  • 0

budo_wiraha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Bedzie powtorka tej powtorki? Bo nie widzialem walki Antka, a programu TV nie mam...

pozd
WiRAHA
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II

moze i idiotyzm ale ja bym z jego uwarunkowaniem nie mial tyle odwagi zeby sie za to brac ;)

To nie jest odwaga, już pisałem.
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II


moze i idiotyzm ale ja bym z jego uwarunkowaniem nie mial tyle odwagi zeby sie za to brac ;)

To nie jest odwaga, już pisałem.

troche wyrozumialosci by sie czasami przydalo.

teraz niby jakies laski weszly. Ale cos marnie mi to wyglada - nudaaaa
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II

troche wyrozumialosci by sie czasami przydalo.

A jakby gościa odwieźli bo mu łeb by spadł z szyi?
Przecież widać było po prezentacji jeszcze przed walką że chłopak ledwo żyje przed kamerą.
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II


troche wyrozumialosci by sie czasami przydalo.

A jakby gościa odwieźli bo mu łeb by spadł z szyi?
Przecież widać było po prezentacji jeszcze przed walką że chłopak ledwo żyje przed kamerą.

no dobra masz racje. To byl przejaw wspolczucia czy czegos. Nie wazne.

Kurwa ale nudy :roll: szkoda ze atomowek nie ma o tej godzinie.. o jakis erotyk na nastepnym kanale - jakis marny ale przynajmniej mniej usypia
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
"te kocie ruchy" :peace: :rofl:

"w rodzaju scenki rodzajowej" wiem czepiam sie :lol:

Stancik vs Juras - dosc wyrownana walka - szkoda tych fauli.

Znowu przynudzaja.. rekamy.. wilku regularnie zuja ziola - wiecie o tym? nie? to zujcie orbit herbal :) o znowu gala teraz Igor kolacin vs Michal Chmielewski.
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
wrr kolacin mial przewage. Przerywali jak byl w dosiadzie i wznawiali walke ze stojki :?

Organizacja gali naprawde slaba, czesto nudnawo, chujowe rekawice, sedzia ringowy tez nie najlepszy.

Dobra finalowa walka..

po tym ostatni moj komentarz..
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
No i koniec. Juras sie bronil ale Antek byl lepszy. Zasluzyl na wygrana.

Ogolnie gala pod wzgledem organizacji i wpadek nie nalezy do najlepszych. Mam Nadzieje ze nastepna konfrontacja bedzie lepsza.
Nic nowego nie powiedzialem.

Pozdro dla Antka i Jurasa.

ps "tekwondziarz" mnie rozwalil :lol:
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Dajcie spokój chłopakowi z kalaki. Przeceiz jasno mówili że on wygrał jakis turniej san show, znaczy coś tam potrafi. Ja bym powedział że pech może. Przeciez pamiętacie jak wypadł Hug w pierwszej walce na K1. Pat go jeszcze szybciej rozwalił.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Nie ma co tobic sensacji z jednej mawachy na leb, kazdy kto cwiczyl i walczyl taka zaliczyl. Moze sie przydarzyc nawet w drugiej sekundzie walki.
K_P
  • 0

budo_srg
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KrakóW

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Czy lekarzem zawodow byl pediatra?????

:D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024