Skocz do zawartości


Zdjęcie

denerwujące!!!!(tsunami)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

budo_nosferatuu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z piekła :D

Napisano Ponad rok temu

denerwujące!!!!(tsunami)
:evil: mam do wszystkich zainteresowanych małe pytanko.... czemu zescie sie uwzieli tak na tsunami??? wprawdzie murat to jest psychopata ale dobry trener wie jak dostosowac do normalnosci ten styl.... :evil:

polecam sekcje ŚCKT gdzie trenuje renshi Andrzej kaczmar(4 dan, bytom) i po jednym jego treningu zobaczycie prawdziwe znaczenie karate-do tsunami a nie ze wszyscy nigdy nie widząc takiego treningu oceniają ten styl negatywnie..... hmmm wsumie to jak to jest ze renshi kaczmar od tego "walniętego"tsunami jest zapraszany na wiekszosc zgrupowan itd a ci super z innych stylów nie???
:roll: :roll:
:twisted: pozdrawiam :twisted:
  • 0

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: denerwujące!!!!(tsunami)

hmmm wsumie to jak to jest ze renshi kaczmar od tego "walniętego"tsunami jest zapraszany na wiekszosc zgrupowan itd a ci super z innych stylów nie???


Przez kogo jest zapraszany i gdzie??
Jacy super i gdzie nie saa zapraszani????

hmmmmmm.... :)


--
Washi
  • 0

budo_imho^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: denerwujące!!!!(tsunami)
Daj sobie spokoj juz z tym watkiem... Byl on prowadzony juz kilkakrotnie. Ja jako przedstawiciel ;) Tsunami propboje bronic tego stylu. Wiem Murat to moze i jest inny, no ale...

Podsumowuujac moja "prace" - czesc osob zgozilo sie ze mna, ze nie styl a trener sobia z Ciebie karateke. Niestetyt na forum jest kilka takich zarozumialcow, ktorzy Tsunami bede krytykowac, chociaz nioe widzieli tego stylu :)

Pozdrawiam.
  • 0

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: denerwujące!!!!(tsunami)

Podsumowuujac moja "prace" - czesc osob zgozilo sie ze mna, ze nie styl a trener sobia z Ciebie karateke.
Pozdrawiam.


Jak najbardziej sie z Toba zgadzam, ale ja zauwazylem u autorki tego watku atak na innych, niech poda miejsca nazwiska, konkrety, a jesli chce sie spierac to na argumenty :)


--
Washi
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: denerwujące!!!!(tsunami)
Jeżeli założyciel, "twórca" stylu jest chory, to może wy nie ćwiczycie Tsunami, tylko na przykład Kaczmar-do Karate. Nie można mówić, że styl jest ok, tylko ma popieprzonego twórcę, zasady i źródła.
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: denerwujące!!!!(tsunami)
again?!ech..
w sumie ja spotkałem fajnego gościa z tsunami karate..gadałem z nim o MA.wypowiadał się w sposób niemuratowaty..trenowałem z nim..
w porządku gość ..trenował szkutecznie..trzymał garde a nie jak ich mistrz pięść przy biodrze...do tego fantastycznie machał nunchaku..mówił, ż estartował w zawodach karate kyokushin...
był u nas w sekcji jj i sparował z nami na zasadach knock down karate..

ja generalnie po czytaniu o tsunami na forum miałem przeczucie ż eto jakaś ściema..ale ... hmhm nie można oceniać wszystkich trenujących po jednym hmhm osobniku(tak nazwijmy mistrza)..ale to założyciel w sumie..
co sekcja to inna sprawa..teraz takie mam zdanie..w ju-jitsu na przykład jest tesh tak..
pozdrawiam all...
rei
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: denerwujące!!!!(tsunami)

again?!ech..
w sumie ja spotkałem fajnego gościa z tsunami karate..gadałem z nim o MA.wypowiadał się w sposób niemuratowaty..trenowałem z nim..
w porządku gość ..trenował szkutecznie..trzymał garde a nie jak ich mistrz pięść przy biodrze...do tego fantastycznie machał nunchaku..mówił, ż estartował w zawodach karate kyokushin...
był u nas w sekcji jj i sparował z nami na zasadach knock down karate..


I teraz pytanie: czy tego kolesia mozna nazwac dobrym "tsunamista" ? Jesli trzyma garde inaczej - taki przyklad pierwszy z brzegu - znaczy to ze nie nauczyl sie jej w tsunami tylko moze np. w kyokushin (skoro bral udzial w zawodach...).

To, ze ktos identyfikujacy sie ze stylem Tsunami jest nieprzecietnym fighterem, nie znaczy jeszcze ze sam styl jest superhiper, no chyba ze on walczy scisle wg zalozen Tsunami, ale jak sam napisales... garde trzymal inaczej, a to juz duza roznica.

Takie moje 2 grosze, nic do stylu nie mam, osobiscie mnie jego obecnosc ani nie grzeje, ani nie ziebi, mamy demokracje, kazdy moze cwiczyc co chce :)
  • 0

budo_wnuk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: denerwujące!!!!(tsunami)
Zaraz kyokushin wyluzuj stary :) równie dobrze mogła być z kicka, albo boksu dużo się chyba nie róznią a tsunami ma w założeniach róznorodność, więc nawet mata-leo z bjj wykonana przez tsunamiste nie będzie dla niego "wykroczeniem" bo ten styl nie ma ściśle określonych regół zresztą karate tradycyjne też ma w swym statucie aby je rozwijać ale z tym jest troszkę gożej (treningi nie wyglądają już tak jak kiedyś i można by odejść trochę od filozofi wykańczania jednym ciosem i dożucić trochę technik zmiękczających i parter gdzieniegdzie już tak jest chyba nawet :wink: ale to tylko zdanie początkującego, byanjmiej parter przydałby się bez wątpienia)
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: denerwujące!!!!(tsunami)

Zaraz kyokushin wyluzuj stary :) równie dobrze mogła być z kicka, albo boksu dużo się chyba nie róznią

8O Garda z KK i Boxu sie nie roznia? Nie zebym Cie krytykowal, ale pomysl chwile. Jak mozesz sie obronic przed szybkim prostym w twarz (box) trzymajac garde nastawiona tylko na okrezne kopniecia na glowe(KK)? W KK garda jest bardziej otwarta, no i inna po prostu niz w boxie, bo do czego innego sluzy.
Pozdrawiam
  • 0

budo_wnuk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: denerwujące!!!!(tsunami)
:) nie no spok, napisałem chyba bo samemu nie wiem dokładnie jakie są róznice pomiędzy gardą z Kick-boxu, a boxu, natomiast że w Kyokushin jest garda na mawashi nastawiona to akurat wiem.
  • 0

budo_imho^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: denerwujące!!!!(tsunami)
Witam :)

Zgadzam sie z tym, ze tsunami nie jest unormowane. Tu w sumie ucza wszystkiego co moze sie przydac. Ostatnio Sensei uczyn las dzwigni na lokiec i nadgarstek, pokazywal pelno innych, nawet wojskowe chwyty transportowe.

I czy ta garda jest taka kiepska? Moze, ale tylko dla poczatujacych. Ja nie jestem w stanie trafic mistrza z taka garda. Po za tym, zauwazylem, ze instrutor jak mamy z nim walke, to w ogole nie zaczyna od gardy, stoi w luznej pozycji, rece trzyma o dolu.

Takze, nie rozumiem, co moze byz zlego w Tsunami. Wiadome jest, ze Kyokushin nie przepada za Tsunami, vice versa tazke, chociaz ja sie przyznam, nie rozumiem tego w ogole.
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: denerwujące!!!!(tsunami)
Jak nie rozumiesz niechęci kk do tsunami to sprawdź co RM wyprawiał żeby dopiec kk.
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: denerwujące!!!!(tsunami)

Jak nie rozumiesz niechęci kk do tsunami to sprawdź co RM wyprawiał żeby dopiec kk.

Jak mozesz to napisz, bo ja tez chetnie przeczytam... Slyszalem co prawda troche ale to urywki i niesprawdzone informacje, wiec gdybys podal fakty to bylbym wdzieczny.
Pozdrawiam
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: denerwujące!!!!(tsunami)
Poczytaj archiwalne numery czarnego pasa (niestety już nie mam) - a to postawa niedobra, a to medytować nie potrafią, a to cos innego. I tak w koło. Na pewno była jedna sprawa sądowa przeciwko Andrzejowi Drewniakowi, chodziło o to że któryś z instruktorów sprawdzał sanshin (sorry za ewentualną pomyłkę w pisowni) na dziewczynie i ją uszkodził i że takie są metody w kk, co jest bzdurą.
Na TKD ITF tez poszedł artykuł, ale olaliśmy i szybko się skończyło.
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: denerwujące!!!!(tsunami)

Poczytaj archiwalne numery czarnego pasa (niestety już nie mam)

Ja tez nie mam. Nawet nie mialem.

któryś z instruktorów sprawdzał sanshin (sorry za ewentualną pomyłkę w pisowni) na dziewczynie i ją uszkodził i że takie są metody w kk, co jest bzdurą.

Nie sprawdza sie sanchin? Moze raczej nie sprawdza sie jak sie nie umie... A moze nie? Sprawdzali u was sanchin czy nie? Bo u mnie od 4kyu w gore jest test. Tyle ze kazdy dostaje tak jak wytrzyma, a nie zeby mu zrobic krzywde.
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: denerwujące!!!!(tsunami)

Nie sprawdza sie sanchin? Moze raczej nie sprawdza sie jak sie nie umie... A moze nie? Sprawdzali u was sanchin czy nie? Bo u mnie od 4kyu w gore jest test. Tyle ze kazdy dostaje tak jak wytrzyma, a nie zeby mu zrobic krzywde.


Masz na mysli sanchin dachi i kop w krocze ? Jesli tak to imho nic strasznego (jak ktos dobrze zrobi Sanchin ;) ) bo dostaje sie w wewnetrzna czesc uda.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: denerwujące!!!!(tsunami)
nosferatuu piszesz o tsunami jako prawdziwym karate - do czyli według ciebie podczas wielkiej siesty w SB pan R.M wymyslił tsunami na pryczy w Centrum Szkoleni Słuzb Bezpieczeństwa w Legionowie? :)
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: denerwujące!!!!(tsunami)
Szkoda czas na pisanie takich głupot o tsunami chyba na tym forum juz podsumowano to polskie karate w spoób niezbyt przychylnie i na tym mówie koniec i nie ma co zasmiecac forum o tych żałosnych ludziach :(
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: denerwujące!!!!(tsunami)
sanchin dachi sprawdza się :) . Tylko o ile się nie mylę nie sprawdza się tego na kobietach.
I zgadzam sie z karateką1
  • 0

budo_nosferatuu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z piekła :D

Napisano Ponad rok temu

Re: denerwujące!!!!(tsunami)

Szkoda czas na pisanie takich głupot o tsunami koniec i nie ma co zasmiecac forum o tych żałosnych ludziach :(

jestem ciekawa na jakiej podstawie mowisz ze ludzie to uprawiający są zalosni.. znasz kogos?? bo jak narazie to na tych forach jest wiele głupot wypisanych o tsunami i to od ludzi ktorzy w zyciu niewidzieli nawet treningu tsunami ... dla mnie to jest zalosne!!wprwdzie murat jest idiotą ale jak juz kilka postow wyzej czytałam ludzi ktorzy mieli racje.. to to sensei i adepci tworzą trening stylu a nie koles ktory to zapoczatkował wiec zastanow sie nad tym co piszesz...


tsunami rządzi :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024