Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odzywki na mase


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki na mase

Ja ci powiem, co na mnie zadziałało (+10 kg).
Odżywka typu gainer,
kreatyna,
HMB,
Tribulus Terrestris.

co to tribulus???
testosteronum propinatum to znam, ale tego nie :)
napisz też w jakim czasie zadziałało, jaka była "jakość" przyrostów (brzuch, uda, czy w miarę czyste mięcho), no i ile ważyłes przed. bo wiesz, ja przy wzroście 185 z 70 kg chudzielca do 85 doszedłem w rok bez odżywek, a potem, do ponad stówy, juz było pod górkę
pozdrawiam
w ogóle ludziom szczupłym którzy dopiero zaczynają radzę ze 2 lata potrenowac na "obiadkach mamusi"
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki na mase
Nie mierzyłem się. Generalnie siła skoczyła strasznie a masa mocno. Ponoć jest to najsilniejszy niesteryd.
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki na mase

co to tribulus???


Jest afrodyzjakiem stosowanym od wieków w medycynie ludowej. Preparat stanowi wyciąg z rośliny Puncturevine, znanej także jako Tribulus Terrestris. Stymuluje bezpośrednio przysadkę mózgową do większej produkcji hormonu lutenizującego, który działa na jądra pobudzając je do syntezy własnego testosteronu. Wysoki poziom tego hormonu zapewnia szybki rozwój tkanki mięśniowej z jednoczesną redukcją tkanki tłuszczowej. Stosowanie preparatu u mężczyzn powoduje zwiększenie popędu seksualnego, zwiększenie masy i siły mięśniowej, stabilizację ciśnienia tętniczego oraz poprawę funkcji narządów wewnętrznych. U kobiet poprzez stymulację wydzielania estradiolu redukuje tkankę tłuszczową, zwiększa libido oraz reguluje owulację. Jest to najsilniejsza naturalna formuła anaboliczna.
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki na mase
Pojdz do dobrego sklepu z odrzywkami oni dobrze ci doradza , jak i cenowo jak a takze odnoscnie produktu , powie ktory są czesto kupowane i polecane przez kupujacyh
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki na mase
thx arkus. napisałes wszystko, pokłon za wiedzę
równiez słyszałem o środkach stymulujących wydzielanie hormonów. tak wzrostu, jak i "teścia", są relatywnie zdrowe, przy czym musisz pamiętać, że zwiększony poziom hormonów we krwi, nie ważne skąd się wzięły, przynosi skutki uboczne, chociaż w tym wypadku są chyba statystycznie pomijalne.
wiesz może o ile zwiększa produkcję? z tego co pamiętam to normalnie wynosi 7 mg na dobę.
pozdrawiam
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki na mase

thx arkus. napisałes wszystko, pokłon za wiedzę



raczej ctrl-c i ctrl-v bez podania źródła 8)
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki na mase

thx arkus. napisałes wszystko, pokłon za wiedzę



raczej ctrl-c i ctrl-v bez podania źródła 8)

nie czepiaj sie, nie podałem źródła bo nie chce bana.
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki na mase
Nie bede zakladal nowego tematu ,a czytajac o potrzebnym odpoczynku miesni zapytam o rady i sugestie w sprawie zrobienia dobrej sylwetki ,rzezby.
No wiec mam okolo 178 cm wzrostu, 65 kg wagi, 15 lat
Trenuje boks , mam treningi 5 razy w tygodniu,ale przychodzi sie kiedy ma sie czas, u mnie 3-4 treningi w tygodniu.
Moj plan cwiczen
pn-pt
-rano przed sniadaniem 1 seria pompek po 50 z rekami szeroko na dolna czesci klatki, ktora sie staram intensywnie rozwijac
-przed obiadem 1-2 serie pompek+sztanga 3 serie
-popoludniu trening ( jesli jest to trening silowy nie cwicze przed obadem), jeszcze czasami po treningu zostaje na 1-15 min na silowni
-przed snem seria pompeczek i brzuszkow, czasami sztanga
-Jesli nie ide na trening cwicze 1h do 1,5 h w domu,robiac serie brzuszkow,pompek.sztange czasami do cwiczenia aerodynamiczne i porzadna rozgrzewka
w sobote i niedziele cwicze duzo mniej intensywnie chyba ze pojade na silownie albo wcale
Dieta to u mnie ogolnie tzw "obiadki mamusi" + staram sie spozywac jak najwiecej pokarmow wysokobialkowych (bialy ser, serki homogenizowane itp.)
Zauwazylem ze chyba nie daje miesniom duzo odpoczac cwiczac dosci duzo i chociaz mam np.brzuch bardzo dobrze wyzebiony to tylko bardziej twardosci klatki niz rzezbe to samo z bicepsem, choc triceps jest w porzadku
co o tym sadzicie??
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki na mase
Hm ciekawa dyskusja

Musze Was rozczarowac Panowie TT nie dziala na wszystkich, a dziala najlepiej na ludzi juz doroslych w srednim wieku. Masy Wam nie wiele da, ale wzrost wydolnosci, sily, checi oraz popedu beda dosyc mocno zaakcentowane.

Co do pytania w poscie. Mase robi sie przez diete a nie odzywki, odzywki moga byc tylko jej uzupelnieniem. Jezeli chodzi o lato to duzej czesci sportowcow ciezko sie ja robi w tym okresie, ale to zalezy organizmu.
W prostym zalozeniu dieta na mase powinna sie opierac na:
1,5-2 g bialka na kg m.c.
4-6 g wegli na kg m.c.
1 g tluszcyz na kg m.c.

Jeszcze nalezy wyliczyc sobie zapotrzebowanie kaloryczne.

Starasz sie te skladniki odzywcze dostarczyc z diety, jezeli wystepuja braki to uzupelniasz je odpowiednia odzywka.

Jeszcze tak na szybko dodam, ze aktualnie najlepsza odzywka na mase jaka mamy w sklepie to GAIN FAST 3100.

Pozdrawiam
jak cos to pytajcie...
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki na mase

Hm ciekawa dyskusja

Musze Was rozczarowac Panowie TT nie dziala na wszystkich, a dziala najlepiej na ludzi juz doroslych w srednim wieku. Masy Wam nie wiele da, ale wzrost wydolnosci, sily, checi oraz popedu beda dosyc mocno zaakcentowane.

o ile zwiększa produkcję?
dlaczego nie na wszystkich, (wiem dlaczego kreatyna działa różnie, z tym jest tak samo?)
możesz podać ceny, długość cyklu itd?
z góry dzięki
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki na mase
Moze troche nie jasno napisalem. Dziala na wiekszosc, ale nie daje niektorym takich efektow jak zapewniaja producenci, stad niektorzy sa rozczarowani po suplementacji TT.

TT najlepiej brac jak juz okres dojrzewania sie skonczy tj. po 21 roku zycia. Wtedy to juz spada produkjca testosteronu. Ponizej tego wieku nie ma sensu brac, gdyz poziom tescia osiaga najwyzsze szczyty.
Suplementacja powinna trwac 6-8 tyg. Dawki rzedu 1500-3000 mg dziennie w podzielonych porcjach rano i wieczorem.
Jezeli chodzi o preparaty to dobre opinie zyskuja nowe TT z firmy OLIMP tj. Tribusteron 60 i 90, NutraLife TT Complex, ULTIMATE TT.
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki na mase
Kurcze jak sie edeytuje wiadomosci? :-D

Do cyklu warto dorzucic ZMA, oraz odzywke oparta na bialku sojowym, a najlepiej zrobic sobie mieszanke sojowe + inne bialko (koniecznie zwierzece).

Koszt takiego cyklu to w zaleznosc, ktore preparaty wybierzemy od 100-200 zł.

Producenci informuja, ze moze podniesc poziom tescia nawet do 40% od poziomu poczatkowego, ale od razu mowie to nie doping i napewno nie rozwali Was jak po Testosteronie i jego pochodnych, to tylko suplement.
  • 0

budo_biegan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan/zielona gora

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki na mase
dieta :
6 gram weglowodanow na kazdy kilogram masy ciala
2 gramy bialka na kazdy kilogram masy ciala
tluszcze - wystarcza ze zrodel bialka

nie wiem czy jestes poczatkujacy czy juz cwiczysz, jestem troszke padniety i nie maialem sily sie przebijac przez calosc, wiec wybacz, jezeli napiszesz (najlepiej wyslij aktualne zdjecie) to sie zastanowimy, a na razie wysle ci program, ktory realizowalem na 6 posilkach dziennie ( 3800kcal) oraz na dwoch porcjach odzwyki (po 7 latach na silowni i piciu wszsytkich mozlliwych odzywek szczerze powiem, ze najlepsza jest WEIDER MEGA MASS 4000 i kto sie nie zgodzi ten nic nie wie - najlepszy rodzaj bialek, najlepszy rodzaj weglowodanow, idealne proporcje, odpowiednie tluszcze, bilans witamin i mineralow tez doskonaly, nie zadnych wzdec, rozwolnienia nic z tych rzeczy jest po prostu swietna), prz y realizacji tego programu osiagnalem pozadane cele:
poniedzialek:
klata:
wyciskanie na plaskiej - gryf - 3 serie 6-8 powtorzen
wyciskanie na skosie w gore - gryf - 3 6-8 powtorzen
przenoszenie hantla za glowe - lezac - 3 6-8
rozpietki - 3 6-8
biceps
uginanie przedramion z gryfem trzymanym podchwytem - stojac - 3 8-12
wzniosy hantli naprzemian - siedzac -3 8-12
modlitewnik-hantel - 3 8-12

wtorek
dolny grzbiet
martwy ciag - 5 4-6
gorny grzbiet
podciaganie na drazku - 4 max
podciaganie gryfu w opadzie (tzw. wioslowanie) 4
wioslownaie hantlem - 4 6-8
wioslowanie na wyciagu dolnym - 4 6-8
przedramiona
wzniosy hantli naprzemian - uchwyt mlotkowy - 3 6-8
zginanie nadgarstkow z gryfdem trzymanym nachwytem - 3 10-12
zginanie nadgarstkow z gryfdem trzymanym podchwytem - 3 10-12


czwartek
barki
podrzut - 4 6-8
wycskanie hantli siedzac - 4 8 -10
podciaganie gryfu do brody -4 8 - 10
wznisoy hantli w opadzie (na tylna glowe) - 4 8 - 12
czworoboczny (kaptur)
szrugsy hantlami - 3 8-15
szrugsy gryfem - z przodu - 2 4-6
szrugsy gryfem z tylu - 2 6-8
wyprosty karku z obciazeniem - 1 max
triceps
pompki na poreczach - 3 max
wyciaksnia gryfu lezac naplaskiej - waski nachwyt - 3 4-6
francuskie lamana -siedzac - 3 6-8
sznur na wyciagu - do dolu - 3 8-12

piatek
czworoglowy
przysiad - 4-5 6-8
wypychanie na suwnicy - 4 6-12
wyprosty nog - siedzac - 3 8 -15
dwuglowy
zginanie nog lezac 4 6-12
lydki
wspiecia na palce - stojac - 3 10-12
wspiecia na palce - siedzac - 3 10-12
brzuch
spiecia - 3 15-20
wzniosy nog wiszac na drazku - 3 12-15
spiecia na rzymskiej lawce - 3 20-30

to na tyle, jak cos to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki na mase
Do kolegi powyzej wyproboj GAIN FAST lub HARD FAST (niestety cena kosmos jak na masowke) naprawde super sklady sprawdz sobie na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :) . Wyzsza polka z masowek to procz tych wymienionych powyzej:

Wieder Mega Mass 4000 oraz 2000
Hitec Super Mass PQ
Scitec Mass 20
Ultimate MWG
OLIMP SWG 4000 (ostatnio bardzo duzo zadowolnych klientow)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024