Skocz do zawartości


Zdjęcie

bolące kolano


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_mana kanabis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

bolące kolano
:cry:
Jest tak: na jednym z treningów poprostu zaczeło mnei boleć a trening ten był ponad miesiąc temu.. ale boli do dziś czasem mocniej czasem lżaj.. chodzić moge ale mam trudności z ćwiczeniem. Nie moge do końca ugiąć nogi jak przy kucaniu czy siedzeniu na łydkach.. bo potem jak wstane jecze z bulu.. nie moge tez w drugą strone czyli wyprostować kolana na maksa do góry tak no wiecie.. ból mniej więcej odczówalny jest za kolanem bardziej w prawej cześci prawej nogi.. nie wiem co to jest poza tym że to bul kolana :) i czy przestanie.. moze miliście coś podobnego.. licze na wasze rady i porady..
  • 0

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące kolano
hmmm
jezeli boli cie pod kolanem podczas zginania to mozę to być terbiel Bakera. Powstaje na skutek nagromadzenia się płynu kolanowego. Moze miałaś jakieś przeciążenia kolana i się zebrała "woda". Jezeli to torbiel , to samo minie - oczywiśćie jeżeli dasz trochę nóżce odpocząc :)
  • 0

budo_grayone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krk

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące kolano
Jeżeli boli Cię od miesiąca i nie przechodzi to pójdź do lekarza. Jak miałem podobny problem , to też zwlekałem , bo sądziłem że samo przejdzie. Miałem ponad miesiąc spapranych treningów, a poszedłem do gościa który mnie zbadał, zrobił badanie Usg i polecił brać tabletki. I pomogło :D A kolano to tak smkomplikowany staw, że nawet podobne objawy mogą pochodzić od różnych rzeczy.
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące kolano
biegiem do lekaza - byc moze wlasnie niszczysz sobie kolano.
  • 0

budo_mana kanabis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące kolano
nazeczony siory jest ortopedą:( mozliwe ze cos z łekotkom mam.. jak nie przejdzie przez następny miesiac to mnie potną:( naj gorsze jest to ze juz mnie 2 poeracje czekają prawa noga-kolano, lewa biodeo a ja jeszcze nigdy w szpitalu ni byłam :cry: :cry: :cry: :?
bojem siem.. kiedys jak byłam mała i szłam na wyrywanie zeba do detysty to mama dawała mi jakąś mała zabaweczke za to ze byłam dzielna..
..teraz.. cos za stara jestem:( ech dobre czasy mineły.. wszystkie zeby stałe teraz nogi mi powyrywaja .. i sama musze tam isc i nikt nawet za raczke mnie nie potrzyma jak beda mnie usypiać

ech te dziewczece problemy.. no co kazdy jest wrazliwy troche mniej lub troche bardziej :(
  • 0

budo_mana kanabis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące kolano
!!!!!!BOJE SIE!!!!!!!

ktos z das przezył cos takiego.. nie no pewnie przeżył .. bolało? są blizny? są bóle?
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące kolano
Weź to na sokój. Po pierwsze nie ma jeszcze diagnozy, jak będzie coś strasznego, to się jeszcze zdążysz pobać. Po drugie większość operacji kolana to aktualnie operacje artroskopowe. Małe blizenki i szybki (w miarę) powrót do używalności. A o kolanka trzeba niestety dbać. Poleciłbym masaże, ale do Poznania troszkę za daleko :) Trzymam Cię wirtualnie za rączkę.
  • 0

budo_grayone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krk

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące kolano
Spokojnie - mnie też na początku postraszono łękotką , a okazało się , że w sumie nie było to nic strasznego.
Zresztą Słoniak dobrze mówi - nawet jakby co to artroskopia i zanim się obejrzysz bedziesz w domu

Trzymaj się :)
  • 0

budo_maciejsobczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 391 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawka

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące kolano
Miałem kiedyś problem z kolanem bardzo podobnu jak twój, poszedłem do lekarza ortopedy, a on stwierdził zwyrodnienie guzowatości piszczeli, przepisał leki, których branie olałem, co spowodowało pogłębienie kontuzji. Potem przyszedł czas na leczenie różnymi metodami diadynamic, prądy interferencyjne itp.Pomogło, trochę to trwało, ale pomogło. Lecz do dzisiaj na treningu noszę na tym kolanie opaskę. Tak więc z tym nie ma żąrtów ja też czekałem miesiąc myśląc że samo przejdzie, niestety tak się nie stało. Więc wniosek z tego przydługiego postu:BIEGIEM DO LEKARZA!

Pozdro
  • 0

budo_mana kanabis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące kolano
8O do lekaża ide w czwartek.. zgroza..
najgorszy jednak motyw jest poszukiwania książeczki zdrowia :D
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące kolano
Mana Kanabis trzymam za Ciebie kciuki!!! Za mnie też trzymam bo mam podobny problem:( !!! Ale bądźmy dobrej myśli :D Zarówno Ty jak i ja będziemy za niedługo "skakać" bez grymasu bólu na twarzy!!! Pozdrawiam!
  • 0

budo_mana kanabis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące kolano
ach no i zapomniałam wspomnic o jeszcze jednym ech pomijając kolano to jeszcze mam coś z bioderkiem tym razem w lewej nodze ale to od dłuższego czasu już.. czasem lubi mi tak chlupnąc (czyli wyskakuje leciutko i spowrotem wskakuje)ale todobno wystarczy coś tam w nim przeciąć i będzie podobno wporzo na całe życie

ale chyba na raz nei będe wszystkiego sobie ciąć bo wyjde cała w szwach jak franek sztjn

POZDRO DLA WSZYSTKICH KUŚTYKAJĄCYCH
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące kolano
z kolanami w sportach walki już tk jest. Ja rok ćwiczyłem w opaskach, a trzy miesiące nawet w nich chodziłem , wsmarowując wszystkie masci jakie znalazłem. Pomogło.
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące kolano
Mana Kanabis i jak tam? Byłas już u lekarza?? Ja byłem dziś! Oczywiście rentgen kolanka, no i diagnoza stłuczenie stawu (czy coś w tym stylu). Przez 3 tygodnie mam odpuścić sobie z treningami, no i łykać przez ten czas APO-NAPROXEN 250 i smarować żelem Fastum! A myślałem że będzie gorzej :roll:
  • 0

budo_mana kanabis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące kolano
nie jeszcze ni byłam dziś miedzy 18 a 19 mam jechać...

pozatym chciała bym sie pochwalić :) zdałam na prawko za 1 razem wczoraj:) hehe

teraz mogą mnie ciąć -jestem szczęśliwa hehe
  • 0

budo_mana kanabis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące kolano
byłam.. i mnei nei ciachną:) przypisał mi artreum i zeel T oba bez recepty jak by co..

Cieszem siem niezmiernie..
  • 0

budo_grayone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krk

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące kolano
No to super :-)
Gratuluję zdania egzaminu na prawko za pierwszym razem 8O mi się za trzecim dopiero udało :)
  • 0

budo_mana kanabis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące kolano
za 2 tygodnie bartizado :( a ja 2 miechy nie chdziłam przez te kolano i udo. wypadne pewnie strasznie:(

ech
  • 0

budo_mana kanabis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące kolano
ooo.. już wiem jak się ta przypadłaść mego biodra nazywa.. to "trzaskające biodro" tak ż eprzeskakuje niby coś jak się robi jakiś ruch moze boleć lub nie ale czasem bywa dokuczliwe i niewygodne
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024