Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak jest na ulicy i w dyskotekach w innych europejskich kraj


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak jest na ulicy i w dyskotekach w innych europejskich kraj

czyli tzw. hiphopowcy

zalezy co przez to rozumiesz. JEsli szerokie spodnie to hip hopowiec to pewnie nim sam jestem. Ale mi chodzi o bialych lamusow co sie ubieraja jak czarnuchy z teledyskow amerykanskich ze zlotymi lancuchami na szyi, bialymi czepkami na glowie i koszulkami koszykarzy wlacznie :) :)
  • 0

budo_romektm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak jest na ulicy i w dyskotekach w innych europejskich kraj


A do jednej dziewczyny po 6 hiszpańców albo też włochów(tam też mają takie akcje.).podobno głównie napaleni na polki (wiadomo - najładniejsze ), ale w ogóle taka mentalność..

taką mentalność mają wszyscy faceci i jak by w polsce była piana to też by macali


Bzdura.
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak jest na ulicy i w dyskotekach w innych europejskich kraj

Ja to bywałem w chorwacji i tam zero wiochy tylko te opalone facety sie bardzo dostawili do polek i dawali im niemoralne propozycje i ti bylo wkurzajace ze oni si uwazali za takich mazo ze kazda polka z nimi do luzk pojdzie ale nie bylo jakiejs glupiej rywalizacji miedzy facetami papapa


*OT*
to w szkole już zaprzestali nauki pisania języka polskiego ?
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak jest na ulicy i w dyskotekach w innych europejskich kraj


Chociaz nie obylo sie bez kilku pyskowek ktore zaczynaly "biale czarnuchy"(mlodziezowe chlopaczki uwazajace sie za gansterow, ubierajace sie jak Murzyni z bronxu

czyli tzw. hiphopowcy

blokersi scorpio,blokersi :wink:
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak jest na ulicy i w dyskotekach w innych europejskich kraj
Postuluje zeby (w ramach integracji europejskiej) ludzie na zachodzie przestali bac sie Polakow! Polacy wcale nie kradna...tak duzo jak oni mysla :) :) :) .
A zeby nie bylo ze OT: mojego kumpla w stanach na jakiejs wiosce wyrzucili z knajpy jak sie dowiedzieli ze jest polakiem :evil:
Pozdrawiam
  • 0

budo_czasami
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak jest na ulicy i w dyskotekach w innych europejskich kraj
Sorki ale pisałem to na dosyć pożądnym kacu! Wiecie jak to jest!! Pozdrowienia
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak jest na ulicy i w dyskotekach w innych europejskich kraj

A poza tym miałem 1.5 lat , 10 cm wzrostu


Jesteś krasnalem?
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak jest na ulicy i w dyskotekach w innych europejskich kraj
W angli pare bitek widzialem, w jednej bralem udzial a wlasciwie nie zdazylem bo kolega zalatwil sprawe sam. Wesola sytuacja byla ale powiem wam, z esadzac po minach studentow z europy zgomadzonych dookola wynikaloby raczej, ze nie widzieli czegos podobnego u siebie.

Bardzo duzo przepychanek widzialem w mojej ukochanej Irlandii. Ale tam sprawa była ciekawa. Przed co 3 pubem/clubem widzialem bitki ale jakies takie nie rozprzestrzeniajace sie. Tzn 2 kolesi cos do siebie mialo, wychodzili isie nawalali. Nie zaczepiali nikogo a juz zupenie nie tykali turystow. Ciekawostka bylo, ze kazdy pub nawet taki z 5 stolikami i ciupenkim danceflorem mial co najmniej 2 ochroniarzy. Generalnie milych.
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak jest na ulicy i w dyskotekach w innych europejskich kraj

i -100% umiejętności SW mniej


czyli teraz masz 100% 8O ,pogratulować dobrej samooceny.. :wink:
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak jest na ulicy i w dyskotekach w innych europejskich kraj

i -100% umiejętności SW mniej


czyli teraz masz 100% 8O ,pogratulować dobrej samooceny.. :wink:

czepiasz się. Wtedy nie umiałem nic SW, teraz umiem eszystko co umiem, czyli 100%, a wtedy nic - właściwie powinienem napisać 0%
Nie stwierdziłem bynajmniej, że umiem wszystko, tylko w porównaniu do tamtego dnia umiem 100% więcej. ok?

smoku napisał:
A poza tym miałem 1.5 lat , 10 cm wzrostu


Jesteś krasnalem?

następny do okulisty.... 1.5 roku i 10 cm. mniej MNIEJ MNIEJ MNIEJ teraz widać???
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak jest na ulicy i w dyskotekach w innych europejskich kraj
smoku:jasne,ze sie czepiam, w końcu od czegoś jestem :wink:
żartowałem w porzednim posćie...trzymaj się i życzę ci,abyś osiągnął upragnione przez wszytskich 99,9% :wink:
8) 8) :)
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak jest na ulicy i w dyskotekach w innych europejskich kraj

i -100% umiejętności SW mniej


czyli teraz masz 100% 8O ,pogratulować dobrej samooceny.. :wink:

czepiasz się. Wtedy nie umiałem nic SW, teraz umiem eszystko co umiem, czyli 100%, a wtedy nic - właściwie powinienem napisać 0%
Nie stwierdziłem bynajmniej, że umiem wszystko, tylko w porównaniu do tamtego dnia umiem 100% więcej. ok?

smoku napisał:
A poza tym miałem 1.5 lat , 10 cm wzrostu


Jesteś krasnalem?

następny do okulisty.... 1.5 roku i 10 cm. mniej MNIEJ MNIEJ MNIEJ teraz widać???


Wyluzuj. Chyba nie pomyślałeś sobie że mam Cie za [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Swoją drogą męczące było by pisanie postów skacząc nóżkami z klawisza na klawisz
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak jest na ulicy i w dyskotekach w innych europejskich kraj
SŁOWACA - wszystko wygladalo mniej wiecej jak w Polsce

Bułgaria - w dyskotece do ktorej chodzilem byla profesjonalna ochrona, niekiedy przybywały tez patrole Milicji :wink: , ogolnie spokoj, ludzie bardzo przyjaznie nastawieni do turystów, jedyne zatargi były z innymi Polakami oraz Ruskimi, którzy mieszkali w tym samym ośrodku.

Chorwacja - no powiem ze tam zbyt bezpiecznie nie było, trzeba było sie pilnować na dyskotekach żeby nie oberwać, głownie ze wzgledu na to , że akurat w tym miescie w którym byłem : Biograd na Moru, uwazali nas za koniokradów i rozbójników :)

Włochy - bardzo sympatyczni kolesie, kumplowali sie z nami i wchodzili w tyłki po to zeby poznać sie z naszymi dziewczynami , a na naszym osrodku był napis Polisha Zoccolisha ( co znaczy polski burdel, polskie dziwki) , 2 kolesi próbowało rowniez zgwałcic jedną z naszych koleżanek, ale interwencja ochroniarza udaremniła im to.

St. Petersburg - jako ze nie mialem odpowiedniego towarzystwa, raczej nie chodzilem na dyskoteki, byłem 2-3 razy , wypilem okolo 7-8 piwek, pograłem z Ruskimi w bilarda, "pogadalem" troche w mieszanych językach :wink: i w stanie upojenia wracałem do domu, Rosja to Rosja , turysta pić musi :) , pamietam ze byłem tam w okresie białych nocy.

Lwów, Wilno, Kowno - nie byłem ani razu na zadnej disco, we Lwowie przebywalem w knajpach i było bardzo miło , Wilno - trafiłem na okres "Nocy Swietojanskiej" wiec impreza trwała nad rzeką :wink: tysiące ludzi, a jakie laski......mhmmmmmm :) nie ma to jak Litwinki

Iwano Frankowsk - bardzo fajne, ukraińskie miasto, w cholere knajp, w których spokojnie mozna wypić piwo.

Przejechalem Rosje , Ukraine i wbrew pozorom, oraz panujacym stereotypom , ze jak tam niebezpiecznie, nie natknałem sie na zadnych bandytów.

w tym roku prawdopodbnie jedziemy do Słowacji :)
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak jest na ulicy i w dyskotekach w innych europejskich kraj
szczena - rozrywkowy obieżyświat


Ja byłem kiedys na słowacji z wycieczką szkolną. Odwiedzilismy jakąś małą wiejską knajpke. Jakiś tubylec (starszy pijany facio) coś tam psioczył na nas. Chyba z zazdrości że dla nas te browary to taniocha.
Wydarzył się tam tez mały incydent gdyz jeden z wycieczkowiczów licząc reszte myślał ze kobieta źle mu wydała i złapał ręką za pieniądze w kasie 8O Odwaliło mu totalnie. A to dlatego ze był pijany i pod wpływem jakże popularnej w kregach młodzieżowych tzw. "maryśki"
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak jest na ulicy i w dyskotekach w innych europejskich kraj
aha, zeby nie bylo ze tylko balowałem.

W kazdym miescie wschodnim zwiedzilem kazdy slawny zabytek.

Na zachodzie i południu bylem tylko po to by odpoczywac a w miedzyczasie odwiedzilo sie to i owo :wink:
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak jest na ulicy i w dyskotekach w innych europejskich kraj
widze że temat zmienia się w opowieści jak traktuje się polskich turystów w innych krajach a nie o to mi chodziło
chciał bym raczej wiedzieć jak obcokrajowcy zachowują sie w stosunku do swoich rodaków bo gości z zaranicy zwykle traktuje się inaczej w polsce też
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak jest na ulicy i w dyskotekach w innych europejskich kraj

i -100% umiejętności SW mniej


czyli teraz masz 100% 8O ,pogratulować dobrej samooceny.. :wink:

czepiasz się. Wtedy nie umiałem nic SW, teraz umiem eszystko co umiem, czyli 100%, a wtedy nic - właściwie powinienem napisać 0%
Nie stwierdziłem bynajmniej, że umiem wszystko, tylko w porównaniu do tamtego dnia umiem 100% więcej. ok?

smoku napisał:
A poza tym miałem 1.5 lat , 10 cm wzrostu


Jesteś krasnalem?

następny do okulisty.... 1.5 roku i 10 cm. mniej MNIEJ MNIEJ MNIEJ teraz widać???


Wyluzuj. Chyba nie pomyślałeś sobie że mam Cie za [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Swoją drogą męczące było by pisanie postów skacząc nóżkami z klawisza na klawisz


ok, trochę mnie poniosło, pozdrawiam :wink:
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak jest na ulicy i w dyskotekach w innych europejskich kraj

smoku:jasne,ze sie czepiam, w końcu od czegoś jestem :wink:
żartowałem w porzednim posćie...trzymaj się i życzę ci,abyś osiągnął upragnione przez wszytskich 99,9% :wink:
8) 8) :)

dzięki, staram się jak mogę :)
  • 0

budo_lordprzemo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Browary Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak jest na ulicy i w dyskotekach w innych europejskich kraj

i -100% umiejętności SW mniej


czyli teraz masz 100% 8O ,pogratulować dobrej samooceny.. :wink:

czepiasz się. Wtedy nie umiałem nic SW, teraz umiem eszystko co umiem, czyli 100%, a wtedy nic - właściwie powinienem napisać 0%
Nie stwierdziłem bynajmniej, że umiem wszystko, tylko w porównaniu do tamtego dnia umiem 100% więcej. ok?



zastanowmy sie... -100% umiejetnosci mniej czyli zakladajac ze wspolczynnik twojej umiejetnosci = 1 to 1 -1 = 0 - dobrze powiedziales... w tym wypadku ;P...

bo potem powiedziales ze kiedys nie umiales nic a potem wzrosla twoja umiejetnosc czyli 0 + 0x100% = 1 ale to nie prawda bo kazdy wie ze 0 +0x100% = 0 - nadal tylko zero ;d


zakrecony kolo po dwoch godzinach matmy pozdrawia was :P ...
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak jest na ulicy i w dyskotekach w innych europejskich kraj

i -100% umiejętności SW mniej


czyli teraz masz 100% 8O ,pogratulować dobrej samooceny.. :wink:

czepiasz się. Wtedy nie umiałem nic SW, teraz umiem eszystko co umiem, czyli 100%, a wtedy nic - właściwie powinienem napisać 0%
Nie stwierdziłem bynajmniej, że umiem wszystko, tylko w porównaniu do tamtego dnia umiem 100% więcej. ok?



zastanowmy sie... -100% umiejetnosci mniej czyli zakladajac ze wspolczynnik twojej umiejetnosci = 1 to 1 -1 = 0 - dobrze powiedziales... w tym wypadku ;P...

bo potem powiedziales ze kiedys nie umiales nic a potem wzrosla twoja umiejetnosc czyli 0 + 0x100% = 1 ale to nie prawda bo kazdy wie ze 0 +0x100% = 0 - nadal tylko zero ;d


zakrecony kolo po dwoch godzinach matmy pozdrawia was :P ...


ojj człowieku,taki pięny wieczór a ty siedzisz i robisz matematyczne obliczenia???Boga w sercu nie masz??? :wink:
pozdrawiam
p.s.jak dla mnie człowieka o małej wiedzy matematyczno-chemiczno-fizyczno nie wiem czy jest to trafne(zreszta jestem tak zmordowany,ze nie chce i sie myslec nawet...)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024