Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Nokia
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pytanie
Witam . Mam 17 lat wzrost 190 cm ćwicze od 3 miechów waga 95 kg. Zastanawiam się o kupnie jakiejś odzywki żeby było widać zmiany w budowie mojego ciała. Poradźcie mi co kupić/czy nic nie kupować narazie bo troche zielony w tym jestem :) Chodzi mi najbardziej o wyrzeźbienie sobie ładnej sylwetki (brzuch, klata , rece, plecy). Teraz to troche się wstydze zdejmować T-shirt bo widać mój brzuszek. Teraz mam wakacje wiec duzo czasu na treningi. Ktoś mi polecał kiedys (nie wiem czy prawda) odżywke na przyrost masy mięśniowej. Czekam na pomoc.
  • 1

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie

Witam . Mam 17 lat wzrost 190 cm ćwicze od 3 miechów waga 95 kg. Zastanawiam się o kupnie jakiejś odzywki żeby było widać zmiany w budowie mojego ciała. Poradźcie mi co kupić/czy nic nie kupować narazie bo troche zielony w tym jestem :) Chodzi mi najbardziej o wyrzeźbienie sobie ładnej sylwetki (brzuch, klata , rece, plecy). Teraz to troche się wstydze zdejmować T-shirt bo widać mój brzuszek. Teraz mam wakacje wiec duzo czasu na treningi. Ktoś mi polecał kiedys (nie wiem czy prawda) odżywke na przyrost masy mięśniowej. Czekam na pomoc.



Najpierw wieź się za dietę , a później dopiero za suple . pozdro



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


Nokia
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie

Najpierw wieź się za dietę , a później dopiero za suple . pozdro



Mam swoją dietę. nie napisałem tego zapomniałem. Sory.
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
Ktoś Ci polecił supla na masę , lecz chcesz się wyrzeźbić :) Inteligent ....

Trening + Dietka + Aeroby , + możesz zakupić np. spalacz taki jak Ulitmate Ultra Ripped pozdro



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


Nokia
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
Te "polecenie" było dawno wiec tego bym nie brał pod uwage. -.- jestem zielony w tych odżywkach , nikt nie jest doskonały. nie chce efetku chudego szczura :)
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie

Te "polecenie" było dawno wiec tego bym nie brał pod uwage. -.- jestem zielony w tych odżywkach , nikt nie jest doskonały. nie chce efetku chudego szczura :D



efekt chudego szczura występuje gdy nie masz czasu zjeść bo jesteś zajęty kompem hah :D :)

Wiec tak jak pisałem wyżej Trening ,dietka <aeroby w tej kwestii najważniejsze na spalenie zbędnego tłuszczyku no i możesz zarzucić ten spalacz , no a jeśli masz jakiś na oku to zapodaj nazwę , postaram sie zweryfikować czy sie nadaje :) pozdro



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


Nokia
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
:) właśnie jestem zielony. w poniedziałek pójdę do sklepu z odżywkami etc. może oni mi coś zarzucą bo może się znają :)
Wakacje są , dużo czasu jest, podobno postawe mam dobra tzn. sylwetke lecz mieśni nie widać, chce żeby ten brzuszek i ogólne klatka piersiowa była wyrzeźbiona ;P kaloryferek na brzuszku itp ;P
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie

:) właśnie jestem zielony. w poniedziałek pójdę do sklepu z odżywkami etc. może oni mi coś zarzucą bo może się znają :)


Albo raczej wcisną Ci jakieś gówno :D
  • 0

Nokia
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie

Albo raczej wcisną Ci jakieś gówno :)



Nic nie wniosłeś do tematu. Najpierw robię rekonesans na temat danego produktu później kupuje. Nie jestem człowiekiem który kupuje coś bo mu sie opakowanie podoba. Może Cie tak zrobili że tak piszesz. mnie jeszcze nikt.
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
Przecież zielony jesteś :)
Najpierw poczytaj sobie na temat odżywek które Cie interesują i wklej je nam, żebyś później nie żałował.
Poza tym nie tym tonem, ja Ci mówię jak jest w sklepach bo sporo osób nie ma o tym pojęcia a zazwyczaj mają tylko najtańsze produkty.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024