Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolezanka :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_jacu$
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolezanka :)
Vince, młody chłopak jesteś ale skoro dojrzałeś do Sebenzy to w moich oczach postarzałeś się o jakieś 20 lat :wink: .
Gratuluję zakupu!
Ja poczekam do następnego zlotu łódzkich nożomaniaków i pewnie znów potrzymam ją w rękach, pooglądam, zachwycę się prostotą konstrukcji, poklikam trochę i z pełnym portfelem :) wrócę do domu. I będę miał co wspominać przez następny rok...

Ps.
Czyżbyś jednak docenił zalety zwykłego ołówka? Ale to nie z mojej winy, prawda?
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolezanka :)

Ps.
Czyżbyś jednak docenił zalety zwykłego ołówka? Ale to nie z mojej winy, prawda?


Czesciowo z Twojej :)
Tak uwielbiane przeze mnie dlugopisy zelowe ostatnio nie chca mi w rekach pisac, a z piora zrezygnowalem juz dawno, kiedy zalal mi pol plecaka na studiach. A wiec dam szanse olowkom, ponosze obadam jak sie sprawuja "w terenie" tylko ciekawe jaka bedzie reakcja wykladowcow, kiedy ni stad ni z owad zaczne ostrzyc go nozem na zajeciach :D
  • 0

budo_zla_karma
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocek

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolezanka :)
Dopiero teraz sobie uswiadomilem, jak bardzo CHCE SEBENZY. Skad zamawiales jesli mozna wiedziec (bo u Chrisa kaza czekac 3miechy 8O )? Pozdr
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolezanka :)
to byl prezent :)
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolezanka :)
Vince, chyba juz czas na jakies relacje z uzytkowania??
Doczekamy sie opisu wrazen??

KKamiLL
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolezanka :)
No wiec tak, ciezkich testow na nozu nie przeprowadzalem, zadnego ciecia butelek w locie nie uswiadczyl, jedynie codzienne czynnosci jak struganie olowkow czy ciecie kartonow itp. I z tego, co moge powiedziec:

- ciecie miekkiego, swiezego chleba, z ktorym zawsze sie mecze, jesli uzywam "laserowych nozy kuchennych" Sebenza ciela bez problemu i bez niszczenia samego chleba.

- ciecie miesa, ciecia to chyba zle slowo - przepolawianie pod wplywem grawitacji ;) po raz kolejny: rewelacja, nie ma to jak porzadny hollow grind.

- struganie i rzezbienie olowkow, nie pytajcie, czemu nie temperowka :)

i jeszcze wiele mniejszych czynnosci jak otwieranie zafoliowanych cd, kopert itp. O ktorych najzwyczajniej nie warto pisac :) Czasami nawet szukalem pretekstu, zeby sprawdzic, jak Sebenza sobie poradzi, to by tlumaczylo uciete wierzchy plastikowych butelek :) I z kazdym zadaniem radzila sobie spiewajaca, ja jak sie ubrudzila, np od chleba czy miesa, dawalem noz pod kran i zalatwione. Jednym slowem, jak na razie, jestem zadowolony :)
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolezanka :)

...
- co to za numer wybity na wewnetrznej czesci okladziny z frame ? Na mojej jest A 04, moze ktos wie ?
...

To ty nie wiesz...??? To znaczy, że twoja Sebenza jest zrobiona ze stali 420a, a okładziny z aluminium...


:)
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolezanka :)
:lol: juz zdazylem sie na szczescie dowiedziec nie od Ciebie sid ;)
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolezanka :)

- czy podkladki sebki sa z fosforobrazu ?
- co to za numer wybity na wewnetrznej czesci okladziny z frame ? Na mojej jest A 04, moze ktos wie ?
- wreszcie ostatnie pytanie dla posiadaczy: czy uzywacie jakiegos lubrykantu ?

Ad 1. tak
Ad 2. numer serii tytanowej "ramy"
Ad 3. jak go rozbiorę i gruntownie przeczyszczę po jakimś poważniejszym bytowaniu w terenie czy np. obrobieniu kilku(nastu) kilo ryby to nakładam nieco CRK Fluorinated Grease. Nie ma nic lepszego aktualnie... moim zdaniem. Militec-1 jest bardzo OK, ale zostawiam go do innych folderków, tych "nierozbieralnych". A jak coś się dało rozkręcić to przeszedłem na smar Chrisa. Z resztą kilka osób może potwierdzić jak chodzi np. CQC7 po takiej zmianie 8O

No i oczywiście gratuluję noża Vince i witaj w klubie sebenzomaniaków :)
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolezanka :)

No i oczywiście gratuluję noża Vince i witaj w klubie sebenzomaniaków


dzieki za odpowiedzi i gratulacje Piter, teraz wiem, co miales na mysli, jak tak ja zachwalales :)
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolezanka :)

CRK Fluorinated Grease. (...)


smar Chrisa. (...)


Piter, powiedz cos o nim, czy naprawde przebija militeca? 8O ile za tubke?
Jak czesto rozbierasz sebenze? Mnie sie wydaje ze silny strumien wody powinien zalatwic problem.
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolezanka :)
z tego co sie orientuje, tubka tego kosztuje 12$, od siebie jeszcze dodam, ze militec ma tez smar, niedawno zamowilem darmowa probke, jak dojdzie to nie omieszkam potraktowac tym sebki :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024