Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdzie i jak kupić ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_bayer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Gdzie i jak kupić ?
Temat niby banalny, a jednak po dłuższym zastanowieniu się, nie do końca.
Mając uzbieraną z narażenim życia gotówkę (spróbójcie powiedzieć żonie że te buty które jej się podobały kupicie kiedy indziej, czyli w zamyśle nigdy :evil: ), kilka wolnych dni, głowę pełną pomysłów na kupno pierwszego "dobrego" folderka, kierujecie swe kroki do sklepu z takowymi zabawkami w celu zakupienia jakowegoś CRKT. Zapewne przed kupnem chcielibyście zobaczyć kilka modeli, sprawdzić jak leżą w ręce, itd. Jeżeli mieszkacie w Krakowie to w tym momencie pojawia się problem. W całym mieście spotkałem się z jednym modelem CRKT i to z neckiem!!!!
Po pierwszej wizycie w sklepie dowiedziałem się że to wręcz niemożliwe żebym coś znalazł w naszym "pięknym" mieście. 8O :(
Oczywiście mamy tu zatrzęsienie Cold Steel'a (nie mówiąc nic o Muela'ch), ale nic poza tym.
Więc jak kupić nóż? Zamawiając w sieci "w ciemno" i wtopić kilkaset zeta w błędną inwestycje czy wyjechać z Krakowa na zakupy do Warszawy?
Do stolicy nie wybieram się niestety w najbliższym czasie więc chyba zakupie coś przez [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Zawsze myślałem że w naszym mieście można wszystko kupić nie wiem nawet jak się myliłem. :oops:
Rada na przyszłość : Zanim będziecie chcieli coś kupić, zorientujcie się czy to jest dostępne w waszym mieście.
  • 0

budo_piteros777
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 571 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i jak kupić ?
to fakt, w Krakowie sklepowa pustynia nożowa... I myślę że będziesz musiał skorzystać ze sklepu netowego, lub najlepiej z usług któregoś z naszych forumowych kolegów. Sprawdź też sobie stronę naszego moderatora. No i jak będziesz miał pytanka to się nie krępuj ;-) .

Pozdrawiam
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i jak kupić ?
Na Długiej jest sklepik (idąc od Rynku po prawej stronie), kupiłem tam Companiona i mieli jeszcze parę folderków. Próbowałeś tam?
Pzdr.
-wój-
  • 0

budo_piteros777
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 571 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i jak kupić ?

Na Długiej jest sklepik (idąc od Rynku po prawej stronie), kupiłem tam Companiona i mieli jeszcze parę folderków. Próbowałeś tam?
Pzdr.
-wój-

tam chyba właśnie jest "zatrzęsienie Cold Steel'a". Ja osobiście w Krk nie widziałem nic ciekawego - Snajper, Plaza, M1, Zwierzyniecka, Starowiślna - kiszka - to sklepy militarno-myśliwskie i noże są tylko drobnym elementem...

Pozdrawiam
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i jak kupić ?
no to witam w klubie - ja tez sie przymierzam do folderka i to wlasnie do CRKT M21 - ja mieszkam w Puławach na zadupiu i objechalem sklepy w Lublinie i stolicy i powiem Ci ze w stolicy tez ciezko znalezc folderek CRKT zeby pomacac - ja osobiscie nie znalazlem zadnego. Opierajac sie na zdjeciach i opisach osob ktore maja zamawiac bede na poczatku maja z [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] bo chyba maja najtaniej ten model. W razie jakby co to opchne go komus - cena jest tyle nizsza niz w polsce ze w razie jakby co nie bedzie problemu
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i jak kupić ?
gorąco polecam wycieczke do Warszawy. Tylko jeden adres, blisko Centralnego: ŚWIAT NOŻY, Chmielna 98, paw.9
  • 0

budo_fred
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 714 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i jak kupić ?
Nawet nie wiecie jakie to wkurwiajace :wink: pracowac 200 m od "Swiata Nozy". Szczegolnie gdy sie ma takie hobby jak my i sie zbyt malo zarabia :wink:
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i jak kupić ?
a co powiesz na kilkaset kilometrow ? :evil: :wink:
  • 0

budo_pinio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i jak kupić ?
Ja dzisiaj dostalem emaila ze swiata nozy. O tym ze Kershawa Chive nie maja moze bedzie za dwa tygodnie, a teraz najlepsze cena 450 zł 8O
Powiedzialem temu Panu juz podziekuje. Nie jestem znawca i nie chcialbym tam kiedys przeplacic (moze to wyjatek nie wiem). Ale jestem bardzo zdziwiony cena :?
  • 0

budo_atomex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i jak kupić ?
Ja się w sumie cieszę, że mam tak daleko do Świata Noży, bo gdybym byl w takiej sytuacji jak Fred, albo chociaz mieszkał w stolicy, to czuje, ze chodzil bym, marnie ubrany, niedożywiony, ale za to z nowym nożem przy pasku :) :)
  • 0

budo_swiat nozy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i jak kupić ?

Kershawa Chive nie maja moze bedzie za dwa tygodnie, a teraz najlepsze cena 450 zł 8O

Sorry, podałem Ci cenę Leek`a. Chive jest oczywiście DUŻO tańszy.
Tak się niestety czasem dzieje, gdy jednocześnie obsługuję klienta
i odpisuję na maile :roll: .
  • 0

budo_pinio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i jak kupić ?
:lol: No to kamien z serca Pozdrawiam I zapraszam do Swiata Nozy
  • 0

budo_elwood
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i jak kupić ?

Więc jak kupić nóż? Zamawiając w sieci "w ciemno" i wtopić kilkaset zeta w błędną inwestycje czy wyjechać z Krakowa na zakupy do Warszawy?


A patrzyles w kejfurze na Czyzynach? Tam jest dosyc fajny sklep mysliwski i o ile pamietam nozy mieli sporo, ale nie pamietam juz jakich i za ile :?
  • 0

budo_bayer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i jak kupić ?

A patrzyles w kejfurze na Czyzynach? Tam jest dosyc fajny sklep mysliwski i o ile pamietam nozy mieli sporo, ale nie pamietam juz jakich i za ile


Tak, tam mają likwidować wogóle sprzedaż noży bo to jest nieopłacalne. Nie mieli dostawy od dwóch miesięcy chyba.
Swoją drogą rozumiem ich, z drugiej strony w Krakowie nie ma nawet gdzie trenować walki nożem, nie ma chętnych więc po co sprowadzać towar który leży na półce i którego prawdopodobnie nikt nie kupi.
Sytuacja może uległaby zmianie gdyby ktoś założył jakąś sekcje treningową, wtedy może wzrosłoby zapotrzebowanie na różnego rodzaju sprzęt. Jak narazie jest "pustynia nożowa" jak napisał Piteros777
  • 0

budo_żwirek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i jak kupić ?
Świat Noży - jak najbardziej, jak tylko się pojawicie w Wa-wie - trzeba tam być - wczoraj spędziłem tam bardzo upojne 45 minut :) :) , na wiecej nie miałem czasu :( - a to co miałem w ręku... 8)
No i obsługa maksymalnie w "naszym"typie" - zna sie na rzeczy i rozumie potrzeby - tutaj we Wrocławiu mamy co prawda jeden sklep z nożami... :oops: ale nie śmiałbym nawet porównywać :twisted:
Pozdrowienia dla Świata Noży i podziękowania za wyrozumiałość...
  • 0

budo_romektm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i jak kupić ?
A jak jest z cenami w Swiecie Nozy ? Sa wysokie czy znosne ? I jak porownuja sie z cenami w USA ?
  • 0

budo_żwirek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie i jak kupić ?
Wiadomo, że prywatnego kupowania w sklepach intenetowych nic nie przebije :wink:
a ceny w Świecie Noży sa wysokie, ale na poziomie przyzwoitości - poza tym noże są dostepne od ręki...i to nawet niekiedy te już nieprodukowane :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024