Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak to jest z dziewczynami na treningu??????????????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

budo_anka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z dziewczynami na treningu??????????????

:oops: :oops: :oops: :oops:

właśnie zauważyłam jak fatalnie zacytowałam Ankę, po prostu ..brak słów, bajzel :oops:
(...)
za bałagan ..sorka


Sie nie gniewam :)

Repozdro
  • 0

budo_shido
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z dziewczynami na treningu??????????????
Anka...

dzięki za repozdro :)

mam nadzieję, że do next time :)

trzymaj się

re-repozdro :)
  • 0

budo_kastor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z dziewczynami na treningu??????????????

... a czy kobiety traktuje się łagodniej? :roll: hm... nie zauważyłam ... :wink:


Czyzby Motylek byl juz kobieta? ;)
  • 0

budo_iguś
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z dziewczynami na treningu??????????????
Interesujące. Ale Wy źle na to patrzycie. Są jakieś lalki, ale są i chłopczyce. Przecież ja już z połową chłopaków się biłam z mojej budy. Coraz częściej robią zakłady kto wygra i najczęściej stawiają na mnie. Mówią, że facet ma walkę we krwi.. ja widocznie też :) Bardzo mnie natomiast denerwują "nowe" dziewczyny które do naszej sekcji dołączyły niedawno. Ostatnio pytały się renshiego ile można schudnąć po obozie. Żenada, ale większość facetów co się tu wypowiada mówi, że hamuje się przed mocniejszym uderzeniem. A po co? Jak Ty którąś lżej walisz to i ta się zaczyna bać czy Cię aby nie uszkodzi ;D A jeśli taka na prawdę przyszła się obijać to i wyleci szybciej jak jej coś mocniej zrobić. I tak i tak nie będzie Cię to denerwować :)
  • 0

budo_kotegyaku
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to jest z dziewczynami na treningu??????????????
Spoznilem sie pare lat z komentarzem:), no nic- nadrabiam pomalu zaleglosci.
Odnosnie tematu kobiety na treningu, nie widze zadnego problemu w tym, ze Panie trenuja z panami. A wrecz dodaje to wielkiego kolorytu. Pamietam moje jedno z pierwszych kumite na treningu. Trafila mi sie taka jedna..., mowi co Ty tak slabo bijesz i w tym momencie dostaje kizami zuki w podbrodek, zdenerwowala mnie wielce wiec delikatnie oddalem, ale ona zripostowala niezla kombinacja kizami, gyaku zuki a na koniec yoko geri, polecialem wiec...., to byl koniec kumite. Ta pania byla moja sensei Ania.
A potem do kazdego kumite z nia mobilizowalem sie maksymalnie i bilem sie znia na pelnych obrotach i walka byla wyrownana.
To takie wspomnienie sprzed lat. Znam wiele dziewczat swietnie technicznie, dobrze walczacych w randori czy kumite. Reasumujac, jesli dziewczyna wylewa hektolitry potu na mate z reguly sobie poradzi z przeciwnikiem, zarowno w dojo jak i na ulicy.
Pozdrawiam wszystkie cwiczace panie:)
K.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024