Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do Przygód Miszcza Mariana


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
822 odpowiedzi w tym temacie

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
Wal Pan śmiało - pies szczepiony :P :) jak powiedział pewien gostek memu jednemu znajomkowi w formie zaproszenia na posesję strzeżoną przez morderczo miotającego sie dobermana bez kagańca i luzem :lol: :P :) :-) :D
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

Miszcz ma nazwisko, ale go nie używa. Uczniowie opromienieni wiedzą Miszcza mogliby używać go niby kiai straszliwego i samo brzmienie owego Nazwania powalałoby przeciwników bez życia, aczkolwiek bogatszych w człowieczeństwo... (vide "Diuna" i bojowe zawołanie, będące w istocie nazwiskiem Mua Dib).
I jeszcze jedno - czyż nazwanie Miszcza po nazwisku nie pozbawi go tej odrobiny tajemnicy, każdemu Miszczowi przynależnej?


jak imie Krogulca (Get) w Czarnoksiężniku z Archipelagu. Le Guin. Są imiona prawdziwe i uzytkowe - miszcz marian to imię uzytkowe prawdziwe kryje dramat którego ani nam zrozumiec ani konsekwencji zdradzenia przeżyć nam nie będzie dane.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

Jako ten tego.... :oops: zboczeniec zawodowy nie mogę nie zauwazyć drogi Pmaszu, ze twoja opowiastka ma wszelkie cechy zaczątku powieści szkatułkowej niczym Rekopis znaleziony w Saragossie :wink: 8) :peace:

Ł. (literacko wyrobiony) 8)

no, qrcze, zrobilo mi sie nieswojo :oops: :oops: :oops:
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

Jako ten tego.... :oops: zboczeniec zawodowy nie mogę nie zauwazyć drogi Pmaszu, ze twoja opowiastka ma wszelkie cechy zaczątku powieści szkatułkowej niczym Rekopis znaleziony w Saragossie :wink: 8) :peace:

Ł. (literacko wyrobiony) 8)

no, qrcze, zrobilo mi sie nieswojo :oops: :oops: :oops:


Szczepciu, spoko Wodza :D
Ile to razy spod twych śmigłych paluszków na klawiaturze wyszły wersy zostawiajace mnie oniemiałego, przestraszonego niczym trzylatek na środku sześciopasmowej autostrady i czującego pomykające po grzbiecie ciarki niczym wyładowania z elektrtycznego pastucha :) :) :lol: :lol: :P :P .
Podejrzewam, zreszta ze nie ja jeden przeżyłem taką traumę :wink: :oops: :P :lol:

Ł. (odważnie dalej czytający forum) 8)
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
jako tworca dzieł szufladkowych się domagam krytycznych komentarzy
  • 0

budo_kyrielejson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 266 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa (CAA)

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

jako tworca dzieł szufladkowych się domagam krytycznych komentarzy

Ja może bym i coś skomentował, ale wazeliniarstwo nie leży w mojej naturze. ;)
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

jako tworca dzieł szufladkowych się domagam krytycznych komentarzy


no cóż tu komentowac skoro praca nie skonczona...... 8)
(można jedynie powiedzieć, że jak narazie nieźle sobie radzisz :wink: na pochwały przyjdzie czas później)

pozdr
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
a bo to trzeba skonczyc zeby kolezkowie powiedzieli czy człowiek sie aby nie zaplącze w fabułę metną i bezsensu?
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

a bo to trzeba skonczyc zeby kolezkowie powiedzieli czy człowiek sie aby nie zaplącze w fabułę metną i bezsensu?


:) :) :)

o to się Waćpan nie martw - jak się plątać zaczniesz to i powiedzieć nie omieszakmy :twisted:
w loży szyderców jest zawsze komplet 8)


BTW

na priwka osmieliłem się wysłać jedno małe pytanie.
nie żebym naciskał, ale tak gwoli przypomnienia......

k.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

a bo to trzeba skonczyc zeby kolezkowie powiedzieli czy człowiek sie aby nie zaplącze w fabułę metną i bezsensu?

to ze fabula jest metna i bez sensu to wiadomo od poczatku :lol: ale przeciez o to chodzi , nie? :wink:
W koncu ma byc czysty surrealizm!
  • 0

budo_jot.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
Dzień dobry poklon
Do tej pory tylko czytałam, a teraz pierwszy raz piszę, bo chyba przez to, że wszyscy piszą na forum o jakichś lokalnych pomniejszych mistrzach, przestały się pojawiać nowe teksty o jedynym wielkim i prawdziwym poklon Miszczu Marianie poklon
Ja rozumiem, że ci pomniejsi mistrzowie chcą brać z niego przykład, ale te teksty, które mieliśmy okazję czytać w ostatnich dniach, choć niewątpliwie bardzo zaangażowane, literacko do pięt nie sięgają (co mówię - do pięt! do podeszew zori!!!) opisom wiekopomnych dzieł poklon Miszcza Mariana poklon
Doczekać się nie mogę dalszego rozwoju "szufladkowej" opowieści i jako wierna fanka czekam na ciąg dalszy, szczerze kibicując nowemu talentowi na miarę Potockiego.
A więc: Pisarze! Do piór! Wróćcie do tematu godnego Waszego talentu i wartego uwiecznienia!
Dziękuję poklon
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
kiedy życie przerasta proze nalezy jeno stac i gapic sie na nie z otwartą gębą.... nic cikawszego nie wymysle :( :)
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

kiedy życie przerasta proze nalezy jeno stac i gapic sie na nie z otwartą gębą.... nic cikawszego nie wymysle :( :)


nieeee no - to raczej nie było do dCiebie, ale do takich wygibusów jak niżej podpisany, co to nieudolnie pod marianowo-twórcowe kuse paletko podszyć się chcą.

twórz Waść bo czas leci a historia marianowych uczniów jakoś w próżni zawisła i do ciężkiego oczekiwania nas zmusza.

z wyrazami szacunku poklon

kurm
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
działam działam
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
aczkolwiek muszę rzec, że brnąc w gąszcza absurdu potrzebuje wsparcia i komen. bo czasem sam juz nie wiem czy to nie za bardzo zakręcone. piszcie, które kawałki podobają się bardziej - co sie dłuzy a co powinno zniknąć... techniczne uwagi że tak powiem
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

aczkolwiek muszę rzec, że brnąc w gąszcza absurdu potrzebuje wsparcia i komen. bo czasem sam juz nie wiem czy to nie za bardzo zakręcone. piszcie, które kawałki podobają się bardziej - co sie dłuzy a co powinno zniknąć... techniczne uwagi że tak powiem


hmmmm - wygląda na to, ze tylko ja ostatnio czytam ten topic... albo tylko ja mam na tyle odwagi (albo nie mam instynktu samozachowawczego), żeby się udzielać.

OK - do rzeczy:
co to kurde ma być? w komercję jedziemy? to nie praca zbiorowa, tylko to co autorowi w duszy gra.
(Co by było jak by taki - nie przymierzając Sienkiewicz (bez urazy :wink: 8) ) zaczął wszystkich wokoło pytać czy ci Krzyżacy to mają być dobrzy czy źli, czy Maćko ma być rycerzem czy wojownikiem Siuksów i kiedy Jagienka powinna stracić cnotę?)
jak ktoś ma "uwagi techniczne" to sam pisze.... :wink:

niniejszym uprasza się autora o niemarudzenie tylko kontynuowanie wątku bo część druga sprawdzianu wygląda intrygująco.

siem wyraziłem

howgh

kurm
  • 0

budo_emerque
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

i kiedy Jagienka powinna stracić cnotę?)


Jak najszybciej. 8)

niniejszym uprasza się autora o niemarudzenie tylko kontynuowanie wątku bo część druga sprawdzianu wygląda intrygująco.


Popieram, do pióra :?: kolego pmasz.

Uzdrawiam
Emerque

  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana

Popieram, do pióra :?: kolego pmasz.

I tak Miszcz Marian stał się wielkim, zbiorowo nazdzorowanym obowiązkiem (tfurczym of kors) :) :) :)

Ł. (raczej mało obowiązkowy)
  • 0

budo_emerque
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana



Popieram, do pióra :?: kolego pmasz.

I tak Miszcz Marian stał się wielkim, zbiorowo nazdzorowanym obowiązkiem (tfurczym of kors) :) :) :)

Ł. (raczej mało obowiązkowy)


Wypraszam sobie. To zachęta, a nie nadzór.

Uzdrawiam
Emerque

  • 0

budo_jot.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komentarze do Przygód Miszcza Mariana
poklon Dziękuję
Odetchnęłam z ulgą, bo już się bałam o tego drugiego młodego człowieka - tyle dni autor go trzymał w tej zakrystii...
Swoją drogą - może by tak (nie mówię, że od razu wszędzie i zawsze, i od zaraz, ale tyle teraz tych sekcji i federacji, więc może chociaż w jednej...) w podobny sposób urozmaicić egzaminy na stopnie dan (byle nie na kyu... :) )? Gdyby w tym względzie życie zechciało naśladować literaturę, to mogłoby być sporo korzyści, z których integracja z pozaaikidowymi środowiskami wcale nie byłaby największą. Pomyślcie tylko - koniec sporów o jakość egzaminów: wyszedł z zakrystii - znaczy się niezły jest (lub niezła poklon oczywiście) :)
No ale na razie to tylko taki cichy szept zza winkla, za mało wiem, żeby się głośniej wypowiedzieć :wink:
poklon uprzejmie proszę o ciąg dalszy poklon
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024