Skocz do zawartości


Zdjęcie

oj dogu dogu...mad dogu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
152 odpowiedzi w tym temacie

budo_fujin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: oj dogu dogu...mad dogu

A chocby wypil 10 piw to i tak nie bylby znaczaco ciezszy :-)

Może i nie ale jak ktoś tak codziennie pracuje nad swoją posturą...
  • 0

budo_muzzy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: oj dogu dogu...mad dogu
To odpowiedzcie mi laikowi po co się płaci za jakieś "mad cudo" na którym się nawet nie można powiesić? Czy to, że ktoś wisi na nożu wbitym w drzewo to jest zastosowanie hardcorowe :?: To ja kurna nie wiedziałem, że hardcorowy jestem...
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: oj dogu dogu...mad dogu

Wlasnie, bo tak dywagujemy a ja nadal nie wiem na jakie obciazenia sa te Mad Dogi liczone??

Tzn czy producent podaje ich wytrzymalosc? (np. tak jak Fallkniven)
Czy to, ze Mad Dog ma wytrzymac wiecej niz kazdy inny noz, to tylko przypuszczenia na podstawie tekstu o selektywnym hartowaniu??


Ponawiam pytanie: Sa gdzies jakies dane na ten temat??

KKamiLL
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: oj dogu dogu...mad dogu

To odpowiedzcie mi laikowi po co się płaci za jakieś "mad cudo" na którym się nawet nie można powiesić? Czy to, że ktoś wisi na nożu wbitym w drzewo to jest zastosowanie hardcorowe :?: To ja kurna nie wiedziałem, że hardcorowy jestem...

Jak za co płacisz? za bąki mad doga w czasie szlifowania noża.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: oj dogu dogu...mad dogu
Tak tak tak, jakiś spec od budowania marki mu pomógł bo dog kasuje obrażające słowa ze swoich postów.

Teryl is right. I went back and removed the ad hominem from my previous post.
Please do the same for your posts, all of you.
So, TloluviN, send in the knife.


  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: oj dogu dogu...mad dogu
to dupa z takiego forum. Trzeba ten topic kontunuowac na tym drugim forum - bardziej ogolnodostepnym :oops:

KKamiLL
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: oj dogu dogu...mad dogu
pozniej bedzie ze my zaatakowalismy mad froga, tfu doga (tak po prawdzie to on bardziej zabe niz psa przypomina, a ze wsciekle to chyba oczywiste) a on caly czas chcial wspolpracowac...
ciekawe czy "ramki cytowania" tez sie zmienia (pare wypowiedzi straci sens itp.)
to chyba z tego powodu na budo usunieto opcje edycji
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: oj dogu dogu...mad dogu
Zgadza się, właśnie przez takie kwiatki, a później ludzie się dziwią, skąd tyle jadu itp. przecież on tak ładnie pisał...
Ale oryginał siedzi na budo na poprzedniej stronie. A czy w porę zajarzył o co chodzi w budowaniu marki? czas pokaże
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: oj dogu dogu...mad dogu
no i gdyby nie było BUDO to byłoby BLADO.

z tej dyskusji na pewno jest jeden pozytek: paru amerykanów spojrzało na mape gdzie w ogóle jest ta polska i skąd sie biore ci dziwni polacy którzy osmielili sie poddac testom mad doga nie wierzac w to co mówi sam guru....
no i , że kufa stac ich na zniszczenie takiej świetości ??? no,..no,...
  • 0

budo_mic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: oj dogu dogu...mad dogu
Miejmy nadzieję że koniec końców nóż zostanie wymieniony a potencjalni nabywcy Mad Froga- dobre qkiel dwa razy się zastanowią przed wywaleniem fury kasy na ten nóż.
  • 0

budo_kotwic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Giżycko

Napisano Ponad rok temu

Re: oj dogu dogu...mad dogu
Nie kupiłbym tego noża bo na razie taki typ nie jest mi potrzebny, jak będę szukał to zapytam o radę na Budo.
Ale zachowanie Amerykanów jest beznadziejne, (tzn. odpowiadające ich poziomowi i kulturze :) )
A z piciem, (czyt. upojeniem alkoholowym) chodzi o to że nabieramy nadludzkich mocy, których się nie da opisać naukowo, a tym bardziej przewidzieć. Zwłaszcza kiedy jesteś teoretycznie martwy (powyżej 3,6 promila).
  • 0

budo_muzzy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: oj dogu dogu...mad dogu
Może po tych doświadczeniach w opisach mad dogów będzie taki tekścik: "Niezniszczalny - nie dotyczy Polaków." :)
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: oj dogu dogu...mad dogu

A z piciem, (czyt. upojeniem alkoholowym) chodzi o to że nabieramy nadludzkich mocy, których się nie da opisać naukowo, a tym bardziej przewidzieć



Trochę Asterixem mi to pachnie :) ... a tak poza tym to można się było spodziewać takiego zachowania po amerykanach, mają w końcu "zajebiście" wyśrubówane mniemanie o sobie i niezwykle niskie mniemanie o innych narodach, zwłaszcza o tych europejskich... kowboje pozbawieni kultury zarówno osobistej jak i tej narodowej... ale nie od dzisiaj wiadomo że ameryka to syf gdzie 1/3 ludności mieszka w campingach :?
  • 0

budo_fascynat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piaseczno/Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: oj dogu dogu...mad dogu

a co do amerykanow - ch...e i barany

Jednak uważam, że zamiast mówić "Amerykanie" lepiej by było żebyśmy mówili w tym przypadku np. "fani Mad Doga" :?
Sam urodziłem się w Stanach, mam obywatlestwo amerykańskie i znam wielu Amerykanów, których zachowanie jest o wiele lepsze od tego zaprezentowanego na tamtym forum...
Może się czepiam, ale prosze - nie twórzmy stereotypów :wink:
Pozdrawiam

Ps
Sam zagłosowałem, że nie kupie - moja decyzja jest oparta głównie na sposobie reakcji Kevina.
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: oj dogu dogu...mad dogu

Może się czepiam, ale prosze - nie twórzmy stereotypów :wink:
Pozdrawiam

Ps
Sam zagłosowałem, że nie kupie - moja decyzja jest oparta głównie na sposobie reakcji Kevina.



Sorry ale jak narazie to oni tworza stereotypy, a w sumie juz dawno stworzyli - mam tu na mysli stereotyp Polakow ochlapusow. Szkoda ze nie dodaja przy tym ze polacy sa bardzo goscinni, bo wg mnie to ze uchodza za ochlapusow wynika wlasnie z owej goscinnosci. Zajdziesz do znajomego w hameryce to postawi Ci flaszke na stol?? :lol:
szczerze watpie

KKamiLL
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: oj dogu dogu...mad dogu
Hehe...

Wkurwiony niemożebnie po lekturze tematu w którym buraki zza wielkiej wody plują na naszych chłopców popędziłem po pracy do domu, i...

... efekty łatwo znajdziecie wchodząc na stronę będącą źródłem całego tego zamieszania.

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_swingline
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: oj dogu dogu...mad dogu
Brawo AdamD!!!
Muela rzadzi :) Mad Dog powinien to zobaczyc :D
W koncu ktos tam pisal ze:

It is NOT reasonable to expect a 3/16" blade to cut through bricks and then withstand the extreme stress of a 230 lb man hanging from it. I would be amazed if any 3/16" knife could withstand that sort of torture without permenant deformation or breakage.


Moze jakas kolaboracja Mad Dog - Muela i wymiana doswiadczen by sie przydala :) :)
Swingline
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: oj dogu dogu...mad dogu
zaglosowalem na nie....i taksamo zaglosowalbym gdyby noz wytrzymal test a takze przed samym testem. DLaczego? poniewaz ustalilem sobie pewien gorny limit kasy jaka moge przeznaczyc na noz. Chyba ze znajde zaczarowany olowek i sobie narysuje duzo pieniedzy, ale bajki odstawmy na bok. Uwazam takze ze mozna dostac lepsze noze za nizsza cene.

Postawa MClunga i wiekszosci jego fanatykow byla zenujaca ale zdaje sie ze Piter wspomnial o efekcie "snieznej kuli" i ja jestem w stanie to zrozumiec. Hej! Zobaczcie jaka sie nagle pelna kulturka zrobila po interwencji admina na tactical forums! ;)
Jak juz zostalo powiedziane - Kevin znalazl sie w ciezkiej sytuacji...Jesli teraz wymieni nagle noz to utraci swoje powazanie i pokaze ze nacisk ze strony klientow wystarcza by sie ugial. Jesli nie wymieni to w dalszym ciagu jego customer service bedzie uwazane ze niegodne zaufania (przynajmniej u nas). Sadze ze ostanie na swoim by nie utracic wiarygodnosci w oczach fanow i zapobiec fali testow. Tak czy siak, przejebane ma on i wlasciciel noza z racji straty przeciez duzych pieniedzy. Zle sie stalo.

Co do ceny to oprocz wykonania recznego placi sie takze za "atest na elektrycznosc" ,kiedys bylo tym mowione..
Z drugiej strony noz "bardzo drogi" powinien wykazywac cechy wyrozniajace go wsrod innych produkcyjnych. Nie mowie tu o nozach "artystycznych" ani tych przeznaczonych dla kolekcjonerow.

Pomijajac ten caly galimatias sadze ze noze MD sa ladne, bardzo wygodne i jako fightery i podreczne noze uzytkowe(w przypadku mniejszych sztuk) sie sprawdza w 95%.
  • 0

budo_swingline
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: oj dogu dogu...mad dogu
A tak off topic (przepraszam za to) ale tu sa teraz chyba zainteresowani tematem.
Czy ktos z was moze ma linka albo dokument do pelnego opisu testu przeprowadzonego przez US Navy na noz fixed dla Navy Seals.
Jak pamietam to w tescie tym zwyciezyl SOG Seal 2000 a noz Mission mial tez wysokie notowania.
Tam to dopiero byly klimaty - wbijanie noza w drzewo mlotem, stawanie na nim z pelnym rynsztunkiem i chyba tez palnik acetylenowy byl w robocie 8O .
Mialem ten dokument kiedys (chodzi o pelny opis) ale gdzies mi wcielo i nie moge znalezc ani u siebie ani na sieci. Krotkie wzmianki sa na stronie SOG i chyba tez na Mission ale gdzies byl pelny oficjalny raport.
Chetnie bym podeslal to panu Kewinowi - ciekawe czy o swoich ludziach tez by tak sie wyrazal?
Pozdrowienia,
Swingline
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: oj dogu dogu...mad dogu

Co do ceny to oprocz wykonania recznego placi sie takze za "atest na elektrycznosc" ,kiedys bylo tym mowione..
.

ciałbyś nim druty po tym jak przeszedł test na łamanie podczas którego miał sie nie złamac ??? oj...teraz to juz nawet nie wierze że mnie nie kopnie jakby co...;(
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024