Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy dobrze postąpilem??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

budo_twister
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z ulicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpilem??

czyli zezwolenie na powszechne posiadanie broni... wtedy taka ciota nie wiem czy probujac wyludzic fajke czy cos jeszcze i majac w perspektywie kulke od zbyt znerwicowanej staruszki nie zaniechalaby tego pomyslu....


No zapewne upowszechnienie posiadania broni w naszym kraju wpłynęłoby na poprawę bezpiczeństwa i zwiększenie spokoju... :lol: Wtedy dopiero bałbym się wyjść na ulicę...
  • 0

budo_yester
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocek

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpilem??
he hehehe nie wtedy moglbym trenowac sw dla samej idei ot aikido i nikt bys sie nie czepil nieskutecznosci...przeciwko strzalom snikad :>>>>
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpilem??

ale obecnie to juz mnie bierze lekka kurwica jak sie nie da przejsc przez rynek by nie byc zaczepionym kilka razy..a to kasa na wodke wino i co ino ....momentami to mam ochote stanac i ponapierdalac tych gosci...bo wygladaja jak gowno smierdza

Jush mialem nie pisać w tym okienku ale post yestera mnie złamał.Właśnie o to chodzi! człowiek ma już dosyć tych ciągłych nagabywań.Dzisiaj w mojej dzielnicy była wystawka.Ludzie już wczoraj wystawiali niepotrzebne rzeczy . Wszystko było ładnie spakowane ale rano -widok jak z rumuńskiej wioski..... Rozpiżdziaj totalny. To menele właśnie całymi hordami całą noc żerowały jak hjeny .Porozciągali śmieci po całej ulicy.Darli ryje , bluzgali i wyrywali sobie co ciekawsze łupy.Prawdziwy bumfights -real po Polsku.Qrna niech jeszcze który napisze coś w obronie tych żuli... :evil: pozdro dla yester
  • 0

budo_gdc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpilem??
Ja ostatnio tez mam dosyc. Moja siostra jest ciezko chora na raka. Kasa chorych nie chciała dac leków, ale jakoś sie postraszyło ich TV (tylko poznanska kasa nie daje tych leków inne kazdemu :? ) i dali..
Wiem jak wyglądaja te zbiórki kasy... gosc, którego podobiznami powyklejani są ci "wolontariusze" dostanie z 20-30% jak nie mniej..
Z resztą ostatnio była zadyma w sprwie widokówek ludzi malujacych ustami, stopami itd.. okazało sie ze wieksza czesc kasy bieze firma....

Co do zaczepk meneli, to trzeba tempic. Gosc w 90% ma dzeic, które głodem przymierają w domu, moze w waszym wieku, waszych rówiesników.. a wy mu dajecie kasę na alkohol.. by miał wiekszy ciąg..
Jaknajbardzej jestem za okopaniem, czasem taki menel sie ockinie... znam to z autopsji - mojej koleznki ojciec tak sie zbudził do zycia z nałogu.. a ona i tak musi byc utrzymywana przez swojego chłopaka, bo mają zero kasy przez hlanie ojca... a fundusz emerytalny zniesiony.. i gosciówa w połowie studiowania zostałaby na lodzie...
POMYSLCIE CO ROBICIE DZIECIAKOM GDY DAJECIE MENELOWI NA PIWKO!!!

Co do palenia... sorry batory... jest to uzaleznienie jak kazde inne.. jak masz ze soba problem to sie lecz ze 8godzin wytrzymac nie mozesz.. a nie zmuszasz administratora budynku do budowania specjalnych pomieszczeń... :idea:
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpilem??
GDC, jestes jedyna postacia na mojej liscie ignorowanych. Ale pokusiłem się i przeczytałem powyzszego posta, niech Bóg się nad Tobą zmiłuje, bo nie wiesz co czynisz (mówisz, piszesz...lista otwarta)
  • 0

budo_gdc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpilem??
wos - Ignore od ciebie dla mnie
- bardziej byś mi ublizyl jakbys
dodał mnie do listy przyjaciół.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024