Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy dobrze postąpilem??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

budo_zolniez
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpilem??
miales 100% racji on wszedl ci w kadry, ale na przyszlosc uwarzaj na swiadkow. Kiedys moze dojsc do tego ze to ty napadles kolesia z 20 kolegami a on nie winnie bronil sie kalachem.

pochwalam ten czyn nie mogles dluzej czekac szybka reakcja i zdecydowanie jest wazna, zanim napastnik cos wyciagnie.
  • 0

budo_pivko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpilem??
szybka akcja, pomyslnie zakonczona :) gratulacje

a co do mozliwej zemsty to calkiem prawdopodobne ze jej nie bedzie, bo pewnie "menel" ma takich zatargow na pęczki, a w takim wypadku gdyby byl pamiętliwy(patrz byl w stanie zakodowac w swoim zrytym berecie tak wiele)...to pewnie juz bys cos slyszal o zabójstwach w okolicy ;-)

pozdro
  • 0

budo_rangers
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpilem??
a ja na twoim miejscu poczestowalbym go ta fajka, po co szukac zaczepki? a jesli jakas babcia zadzownila by po policje? i powiedziala ze mlody chlopak bije jakiegos pana...mialbys klopoty, ale oczywiscie gdy juz zaczal Ci grozic postapiles slusznie...zareagowales pierwszy - wygrales... :) w takich sytuacjach juz nie warto czekac.

Pozdrawiam
rangers
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpilem??
mozna fajka odmowic, w sumie twoja wlasnosc. tylko po co sobie od razu z gosci kpic? musisz tak bardzo podnosic wartosc we wlasnych oczach? nie mozna powiedziec: nie mam?
  • 0

budo_drastyk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice wrocka

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpilem??
Gdyby kazda rozmowa o fajke konczyla sie umnie tak jak u ciebie pewnie mialbym na pienku z policja.

Mam jedno pytanie ciagle mowicie "menele" a ze zaczepilo mnie kilku menemi, a ze bilem sie z kilkomam menelami itp.
wedlug mnie menel to starszy koles po 40 ktory ledwie sie rosza bo ma przezarta watrobe, smierdzi od niego na kilka metrow i wogle to wyglada na 60 wygladem i zachowaniem to sa ci menele co was zaczepiaja ???
czy raczej ktos mlodszy( dres itp.)
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpilem??

Lord czemu chujowo ???? 8) papieros


Według mnie osoby palące papierosy to osoby o słabym charakterze i do tego chamskie, nie dbające o otaczające je osoby niepalące.

Gdyby to ode mnie zależało, kary za palenie w miejscach zabronionych byłyby 10 razy większe.
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpilem??
zgadzam sie:) to pole do popisu dla miłosników akcji i polityki.
bardzo prosze napisac list do rzadu(dołączyc go do notki o vale tudo i postrzeganiu przez media) albo nie...
Lordzie, skoczymy do drzyzygi:)
  • 0

budo_mala
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpilem??

Według mnie osoby palące papierosy to osoby o słabym charakterze i do tego chamskie, nie dbające o otaczające je osoby niepalące.

Gdyby to ode mnie zależało, kary za palenie w miejscach zabronionych byłyby 10 razy większe.


Zgadzam się w całej okazałości tego zagadnienia. :evil:
  • 0

budo_czasami
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpilem??
Hej według mnie postąpiłeś słusznie dając mu w morde ale mogłeś go chociaż nie robić w balona że nie paluisz ale tak to wszystko oki!!!
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpilem??
Qrwa dobrze kamil zrobiłeś!! Niby czemu miałeś dać mo fajke? A co to Ty jesteś? Ochojska? Karitas Polska? Nie masz na fajury to nie jarasz - coś się nie podoba to obrywasz i tyle :) A ten "trick" z pstryknięciem kolesiowi petem w ryj - świetna sprawa.... 100% zaskoczenia i rozproszenia uwagi przeciwnika :lol: TAK TRZYMAJ!!
  • 0

budo_reven
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Głogów

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpilem??
Gdybym miał włosy na głowie to zjeżyłyby mi się.
A tak muszę chodzić jak paker - z łokciami na wysokości barków.
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpilem??
Według mnie osoby palące papierosy to osoby o słabym charakterze i do tego chamskie...... Nioo Lord von Banan . Interesujące spostrzeżenia. Ciekawi mnie na podstawie czego je sformułowałeś 8O Moim zdaniem palenie ma się nijak do tego czy człowiek jest chamem czy też nie.Natomiast stosując twoje kryterja można powiedzieć że np.każdy kierowca to morderca.Czy wsiadając za kółko wiesz że za 5 min. niebędziesz sprawcą nieszczęścia?Poza tym z informacji o Tobie wiem że lubisz być degeneratem i największym sukinsynem w naszej dolinie , oprócz tego jesteś alkoholikiem...czy masz prawo mnie osądzać :?: :?: :?: Mala i shaft też mogą pomyślelc...yak gdzie się podziało Twoje poczucie humoru? :D . Pozdro dla wszystkich biorących udział w dyskusji 8)
  • 0

budo_eax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpilem??
byc moze ale jak mi ktos stoi na przystanku obok, pali i smierdzi pod nosem to pewnego pienkego razu puszcza mi nerwy i takiemu p*ne. a poza tym jestem bardzo spokojny czlowiek.

wracajac do tematu postapiles dobrze.
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpilem??
Trochę mnie poniosło, przyznaję.

Chodziło mi o to, iż chamskie są osoby palące w towarzystwie niepalących, wszystkich kulturalnych palaczy przepraszam.
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpilem??
sa miejsa w ktorych palic nie wolno ale skoro jest tylu palaczy (w tym ja) to czemu sie nie zrobi specjalnych pomieszczen w budynkach biurowych etc gdzie mozna palic ? czemu zmusza sie ludzi do lamania przepisow (tak, zabranianie palenia w wielkim biurowcu ludziom siedzacym tam 8 lub wiecej godzin w robocie jest zmuszaniem)
pokoik z wentylacja i popiolka to nie tak wiele w porownaniu ze zdrowiem biernych palaczy

a wracajac do tematu
nie rozumiem tylko po co robienie z menela idioty i prowokowania go, w koncu to tez czlowiek i moze nie zostal menelem z wlasnej woli ? ciekawe jak ty bys sie poczul gdybys kiedys poprosil kogos o fajke i dostal taka odpowiedz
jak juz zaczal typek grozic to oczywiscie w mazak dostac powinien tylko pamietajmy ze to ty go nakreciles
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpilem??
Dzięki za uwagi krytyczne .Zapewniam że nie miałem zamiaru bić nikogo na ulicy . Wielokrotnie częstowałem ludzi fajkami dawałem też pieniądze wszystko było oki aż do wtedy ...coś mnie podkusiło (do tego postawa tego gościa) a dalej to już samo poleciało : Teraz do Lord von Banan....czy to Ty wyciąłeś mojego posta o debilach walczących do końca w obronie swojego klubu??? Jeśli tak to ziomal........nooooooooo :balisong:
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpilem??
kamil końcówka twego postu nie świadczy o tobie za dobrze panie kolego...
podkusić faceta?!nieładnie...ja wolę się sprawdzać na treningu ..a nie na biedych przechodniach :?
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpilem??
Jakby byl biedny to by powiedzial: "bardzo [kurwa] smieszne" i poszedl dalej. Jak sie pulta to jego sprawa.
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpilem??

kamil końcówka twego postu nie świadczy o tobie za dobrze panie kolego...
podkusić faceta?!nieładnie...ja wolę się sprawdzać na treningu ..a nie na biedych przechodniach :?

Kolego Wodnik Szuwareq wydawało mi sie że w sposób przejrzysty i czytelny opisałem całe zajście .Chyba każdy już pojął jak to się stało i dla czego .Każdy z wyjątkiem Ciebie i teraz wyjeżdżasz ni z gruchy ni z pietruchy o biciu niewinnych przechodniów .Poddaje się mam dość . : :? :? :? kończymy ten post.
  • 0

budo_yester
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocek

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpilem??
ja jestem raczej spokojnym czlowiekiem....taka wstawka na pocztek... noi kilka lat temu jak widzialem poraz pierwszy oj chyba to bylo dawno kilku kolesi ktorzy zebrajac mieli karteczke nie typu nie mam oka mama mnie nie kochaitd ale pochodzimy z dobrych domow nie jestesmy biedni i zbieramy na piwo...i to bylo pewne novum i ludzie im te kase dawali :D ale obecnie to juz mnie bierze lekka kurwica jak sie nie da przejsc przez rynek by nie byc zaczepionym kilka razy..a to kasa na wodke wino i co ino ....momentami to mam ochote stanac i ponapierdalac tych gosci...bo wygladaja jak gowno smierdza i stoja tam cay czas niby to punki wiek mlody i ntylko chlanie im w glowie...takze do twojej reakcji to ja bym jeszcze dolozyl kilka butow na ziemi.....a inny pomysl to lobbing maly w parlamencie i w polce taka ustawa jaka w usa byla swojego czasu porawka do konstytucji czyli zezwolenie na powszechne posiadanie broni... wtedy taka ciota nie wiem czy probujac wyludzic fajke czy cos jeszcze i majac w perspektywie kulke od zbyt znerwicowanej staruszki nie zaniechalaby tego pomyslu.....no
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024