Skocz do zawartości


Zdjęcie

TKD w Szczecinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

TKD w Szczecinie
jesli byl taki temat to przepraszam.

mam pytanie czy sa jakies kluby TKD (obojetnie jaka federacja) w Szczecinie? jesli to mozliwe prosilbym od razu adresy (jesli nie to zwykle info czy sa w ogole jakies).
  • 0

budo_ramok
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Szczecinie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

oba kluby to TKD ITF
ja osobiscie polecam Tornado ale to tylko moje zdanie...
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Szczecinie
Kolega trenuje w Tornado u Puzonia i bardzo sobie chwali (zresztą Puzoń ma bardzo dobrą opinię i jest uważany za dobrego trenera).

Aha - z tego co mi kolega wspominał sekcja poczatkujących będzie likwidowana bo jest mało osób. Zapytam dokładnie i napiszę.
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Szczecinie
dzieki za info. koles z sekcji ode mnie przenosi sie za niedlugo do Szczecina i prosil mnie zebym sprawdzil.
nie jest poczatkujacy ;)

jeszcze raz thx :)
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Szczecinie
Jest też sekcja kickboxing/TKD PUT Alkon Szczecin prowadzona przez Artura Cholewę, ucznia Krzyśka Pajewskiego. Nowa ekipa, ale na ostatnich MP PUT wymiatali już aż miło. Namiarów nie mam, ale jakby coś, to mogę przez ludzi ze Szczecinka zdobyć.

Pozdrówka

Gizmo
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Szczecinie

Jest też sekcja kickboxing/TKD PUT Alkon Szczecin prowadzona przez Artura Cholewę, ucznia Krzyśka Pajewskiego. Nowa ekipa, ale na ostatnich MP PUT wymiatali już aż miło. Namiarów nie mam, ale jakby coś, to mogę przez ludzi ze Szczecinka zdobyć.

Pozdrówka

Gizmo


ok. bylo by milo :)
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Szczecinie
Jest też jakaś grupa wybitnie młodzieżowa, która okupuje przed nami salę w SP 47. Też ITF. Nie wiem ani kto ani jak, ale mogę zapytać w przyszły wtorek.
  • 0

budo_aitor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Szczecinie

Jest też sekcja kickboxing/TKD PUT Alkon Szczecin prowadzona przez Artura Cholewę, ucznia Krzyśka Pajewskiego. Nowa ekipa, ale na ostatnich MP PUT wymiatali już aż miło. Namiarów nie mam, ale jakby coś, to mogę przez ludzi ze Szczecinka zdobyć.

Pozdrówka

Gizmo


ok. bylo by milo :)


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Polecam TORNADO SZCZECIN Puzonia (są też walki w parterze) cena ok75zl lub Alkon Cholewy (mix taekwondo i kick-boxingu) cena ok 60zl
  • 0

budo_fleim
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świat

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Szczecinie
Stary juz temat, ale moze ktos mi odpisze co:P

Od kiedy Cholewa robi TKD?:P
Ja osobiscie trenuje u Pajcia (czyli tego ktory wytrenowal Artura;p) i mielismy laczony z nimi oboz na poczatku wakacji i z tego co zauwazylam, oni robia sam perfidny kick-boxing :( No ale moze faktycznie wystarczy dobrze zagadac...

Jestem z Pily, cwicze w Zlotowie, podlegajac pod Szczeciniek.. ale bardzo mozliwe, ze po wakacjach zamieszkam w Szczecinie i kurcze nie wiem jak tutaj bedzie z TKD, glownie ze preferuje WTF:/

Pozdrawiam cwiczaacych..
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Szczecinie
No cóż - faktem jest, że ludzie od Cholewy startują w PUT, a i on sam też tam występował. Czy wystarczy to, żeby powiedzieć, że robi TKD - kwestia gustu :-) W kazdym razie o ile wiem ma 1. dana w PUT. A z drugiej strony, są tez ludzie, którzy z taekwondo nic nie robią poza kopaniem w hogoo i tez się taekwondokami nazywają ;-)

Gizmo
  • 0

budo_mrmario
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:South Park

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Szczecinie
Trenuje TKD ITF od 3 lat . Teraz tu gdzie mieszkam pojawiła sie Capoeira , i chodze na to i na to. Z roznych filmików pokazowych widac że to przynosi niezłe efekty. Pochodzimy zobaczymy :]

Pozdrawiam
  • 0

budo_seborth
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Szczecinie
Ja dopiero zaczynam tkd, w sekcji "Tornado". Musze przyznać że kierowałem się znacznie opinią mistrza Puzonia i sukcesach uczniów klubu w zawodach. Ale najbardziej chyba mi sie podoba nacisk przede wszystkim na walke. Atmosfera w grupie jest dobra.
  • 0

budo_venom(ksw)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecinek
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Szczecinie
Hmmm Cholewa....od nas się ten Pan wywodzi 8) a ten drugi wymieniony Pan przez Gizma to mój trener :D Z własnego doświadczenia wiem, ze Cholewa napewno prowadzi dobry klub.
  • 0

budo_succuba
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Szczecinie

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Adres storny się zmienił - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


pozdrawiam
  • 0

budo_piotrszewczyk
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Szczecinie
Doznałem kontuzji nosa od Kolegi w klubie kiedy po 2 dniach zapytałem o to czy jestem ubezpieczony po przybyciu na trening dostałem decyzje ze pare dni wczesniej zostałem wywalony decyzją zarządu .Stanowczo nie polecam tego klubu ponieważ zaczynając treningi dostałem informacje ze jestem ubezpieczony w dzisiejszej rozmowie telefonicznej gdy się udawałem na zdjęcie RTG trener powiedział ze ubezpieczony jest on sam; to ubezpieczenie NW ,a ja jako człowiek który przychodzi na treningi sam musze się ubezpieczyć .Tak wiec od niejako 14 kiedy juz formalnie nie bylem przyjetny a oplate wnioslem i wypelnilem deklaracje bylem wprowadzony w blad albo czystą manipulacje .Byłem narażonany świadomie przez Trenera poniważ chodzilem na treningi i nie zostałem o tym poinformowany. Treningi zaczely sie od 3 wrzesnia .Ja deklaracje wypelnilem 10 wrzesnia nie otrzymujac jej do dnia 19 wrzesnia kontuzje mialem 17tego pozniej na oswiadczenie od klubu dostalem informacje ze nie bylem członkiem klubu juz od 14. a w wczesniejszej w rozmowie telefonicznej Trener upewnił się czy wypełniłem deklaracje...I teraz wiem ze to był konkretny przekret -Rozmowe mam nagraną dyktafonem cyfrowym . Trenując od paru lat z przerwami nie myślałem ze moge zostać tak potraktowany w momencie kiedy bede dochdził normalnych świadczeń. Mogę udostępnić dokumentacje .Dzisiaj bede mial robione badania i prześwietlenia .Jeśli się coś zmieni to zweryfikuje te informację lub prosze kontaktować się przez gg w razie pytań, natomiast odradzam stanowczo klub prowadzony przez Krzysztofa Cywińskiego . /jesli są jakieś błedy przepraszam pisze to o 2 w nocy po dniu pełnym emocji związanym z zasadami klubu . Grzeczność Uczciwość Wytrwałość Samokntrola Odwaga - Ja mam te satysfakcje że jesli ktos przeczyta te informację to się dwa razy zastanowi .
  • 0

budo_sabum cywiński
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Szczecinie

Doznałem kontuzji nosa od Kolegi w klubie kiedy po 2 dniach zapytałem o to czy jestem ubezpieczony po przybyciu na trening dostałem decyzje ze pare dni wczesniej zostałem wywalony decyzją zarządu .Stanowczo nie polecam tego klubu ponieważ zaczynając treningi dostałem informacje ze jestem ubezpieczony w dzisiejszej rozmowie telefonicznej gdy się udawałem na zdjęcie RTG trener powiedział ze ubezpieczony jest on sam; to ubezpieczenie NW ,a ja jako człowiek który przychodzi na treningi sam musze się ubezpieczyć .Tak wiec od niejako 14 kiedy juz formalnie nie bylem przyjetny a oplate wnioslem i wypelnilem deklaracje bylem wprowadzony w blad albo czystą manipulacje .Byłem narażonany świadomie przez Trenera poniważ chodzilem na treningi i nie zostałem o tym poinformowany. Treningi zaczely sie od 3 wrzesnia .Ja deklaracje wypelnilem 10 wrzesnia nie otrzymujac jej do dnia 19 wrzesnia kontuzje mialem 17tego pozniej na oswiadczenie od klubu dostalem informacje ze nie bylem członkiem klubu juz od 14. a w wczesniejszej w rozmowie telefonicznej Trener upewnił się czy wypełniłem deklaracje...I teraz wiem ze to był konkretny przekret -Rozmowe mam nagraną dyktafonem cyfrowym . Trenując od paru lat z przerwami nie myślałem ze moge zostać tak potraktowany w momencie kiedy bede dochdził normalnych świadczeń. Mogę udostępnić dokumentacje .Dzisiaj bede mial robione badania i prześwietlenia .Jeśli się coś zmieni to zweryfikuje te informację lub prosze kontaktować się przez gg w razie pytań, natomiast odradzam stanowczo klub prowadzony przez Krzysztofa Cywińskiego . /jesli są jakieś błedy przepraszam pisze to o 2 w nocy po dniu pełnym emocji związanym z zasadami klubu . Grzeczność Uczciwość Wytrwałość Samokntrola Odwaga - Ja mam te satysfakcje że jesli ktos przeczyta te informację to się dwa razy zastanowi .

Witam. Kwoli wyjaśnienia napisze pare słów co do oszczerstw jakie wypisuje nijaki Piotr Szewczyk w powyższym poście. Po pierwsze wyżej wymieniony nikomu nie zgłosił że jakie kolwiek "zdarzenie" miało miejsce na treningu. Poprostu w trakcie jego trwania bez wiedzy instruktora opuścił salę i już na nią nie wrócił. Natomiast pojawił sie na kolejnym treningu dzień później i ćwiczył na mim normalnie a żadnej kontuzji nie było widać no i żadnej nie zgłosił (są na to świadkowie). Kłamstwem jest, że został wywalony z Klubu jak pisze kilka dni wcześniej. Nie można być wywalonym, gdy nie zostało się przyjętym. Złożenie deklaracji (złożył ją tydzień wcześniej) nie jest równoznaczne z przyjęciem do Klubu. Zarząd Klubu nie zgodził się na przyjęcie Szewczyka z powodu jego wątpliwej moralności oraz udowodnienia plagiatu zdjęcia pobranego z naszej oficjalnej strony internetowej, wykorzystanie go w jednym z portali towarzyskich jako swoje, łamiąc w ten sposób regulamin tegoż portalu, oraz podszywanie sie pod inną osobę będącą niewyraźnie ujętą na zdjęciu. Kolejną sprawą jest kwestia ubezpieczenia: nie tylko Trener jest ubezpieczony NW, jak kłamliwie próbuje manipulować moją wypowiedzią ów Pan, Klub ubezpiecza swoich członków od następstw nieszczęśliwych wypadków, a Trener ma ubezpieczenie OC (odpowiedzialność Cywilna) i taka inf. zostało mu udzileona. Piotruś Szewczyk lat 31 twierdzi, że opłacił składkę i co wynika z jego wypowiedzi nie została ona mu zwrócona. Kolejne kłamstwo!!! Faktem jest, że pobraliśmy pieniądze na poczet składki członkowskiej ale pieniądze te zostały mu zwrócone w całości!!!!Z tonu postu jaki umieścił ten pan można by uważać, że conajmniej go połamano na treningu a jak się okazuje może, pdkreślam może ma lekko przestawiny nos. Ale jak pisze trenuje już od kilku lat i do tej pory nie nauczył sie, że jak sie walczy z osobą, która ma czarny pas to może być ciężko. Nikt normalny trenując sztuki walki nie grozi Klubowi policją zgłaszając pobicie, po tym jak na treningu z własnej woli walczy z różnymi osobami o różnym pozimie zaawansowania i po tym jak się skaleczy, uroni kilka kropekl krwi lub sam ją komus upuści. Na koniec najważniejsza sprawa. Do dnia dzisiejszego nie dostarczono do Klubu specjalistycznego orzeczenia lekarskiego mówiącego co dokładnie się przydażyło Szewczekowi. W swoim poście pisze, że ma wszystko nagrane na cyfrowym dyktafonie... Chciałem zauważyć że jest na to paragraf szanowny Szewczyku. Nagrywałeś rozmowę bez zgody stron o co można cię pociągnąć do odpowiedzialności.
OSTRZEGAM WSZYSTKICH PROWADZĄCYCH KLUBY WALKI W SZCZECINIE PRZED TYM INDYWIDUŁUM! JEST TO OSZUST I NACIĄGACZ!!!
P.S. Pan Szewczyk może się spodziewać sprawy o znieważenie! Gratuluje.

  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Szczecinie

P.S. Pan Szewczyk może się spodziewać sprawy o znieważenie! Gratuluje.


Pomówienie raczej.
Ale to droga i niepewna impreza, lepiej odpuścić. Głupoty i tak nie leczy, a szkoda czasu, nerwów i pieniędzy.
  • 0

budo_szczepan007
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Szczecinie
Witam wszystkich,
jako osoba trenująca w klubie u Trenera Krzysztofa Cywińskiego, stwierdzam, że podczas treningu wszystkie normy bezpieczeństwa są w 110% zachowane!! Według mnie Pan Piotr ewidentnie złamał regulamin, wychodząc z sali treningowej bez powiadomienia osoby prowadzącej treningi. Przecież jest to oczywiste, że jak sie zdaży jakaś kontuzja (a to jest nieuniknione przy sztukach walki) to pierwsza rzecz jaką należy zrobić to zgłosić Trenerowi, który następnie udzieli należytej pomocy.

Ponadto co mi wiadomo, osoba z którą pan Piotr ćwiczył (czarny pas ) nie zauważyła żadnej krwi u pana Piotra, ktory poprostu wyszedł z sali bez słowa. Na tyle znam tą osobę, tą z czarnym pasem, że jestem przekonany, że jakby coś takiego zauważył to sam by zgłosił Trenerowi wypadek.

Osobiście moje zdanie jest takie, że nie można wykluczyć, iż pan Piotr wracał do domu po "ucieczce" z treningu i dostał w nos:) a teraz stara sie wyłudzić od klubu kase. Jest to scenariusz prawdopodobny tak samo jak to że zajścia takowego nie było wogóle. A cała ta "szopka" ma tylko i wyłącznie na celu jedno - wyłudzić pieniążki :/

Jak to mówią są ludzie i ludzie:/ a oczenianie w tym momencie kluby jest nie na miejscu, a w dodatku bez żadnych konkretnych dowodów.

A w dodatku jeszcze ta stara sprawa podszywania się pod inną osobę z klubu i wstawiania żekomo swojego zdjęcia na pewnej stronie ze zdjęciami , hehehehe. Nieładnie panie Piotrze - nie stawia to Pana w dobrym świetle! :/
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Szczecinie

Witam wszystkich,


panowie, załatwcie to między sobą, a nie publicznie.
  • 0

budo_yyy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Szczecinie
Sytuacja jak i cała dyskusja jest żenująca. I na pewno nie robi dobrej atmosfery wokół szczecińskiego Taekwon-do, które jednak coś w Polsce znaczy. A te teksty o wytaczaniu procesu to tylko zniżanie się poniżej poziomu godności osobistej.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024