Skocz do zawartości


Zdjęcie

TKD w Szczecinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_uth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Szczecinie
polecam "Tornado" , teraz cwicza na nowej sali z matami o ile sie nie myle.
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Szczecinie

A te teksty o wytaczaniu procesu to tylko zniżanie się poniżej poziomu godności osobistej.


To tylko cywilizowany sposób obrony.
Ten list wcześniej jednak zawierał dość mocne oskarżenia, nie uważasz?
  • 0

budo_yyy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Szczecinie
Ile w tym wszystkim jest prawdy, wiedzą tylko oni, jak dla mnie wystarczyło wyjaśnić sytuację wg swojej oceny. Po co te teksty o sądach itp. Dla mnie to jest śmieszne.
  • 0

budo_tsunami
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Szczecinie
jezeli sa dowody na to ze zszargal dobre imie klubu i trenera to powinien za to odpowiedziec proste takie jest prawo a z tego co wiem trener Cywinski jest osoba publiczna bo kandydowal z tego co pamietam na posla i chyba nim jest nie wiem dokladnie jezeli tak to moze wniesc sprawe o zniewazenie .
  • 0

budo_martini73
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Szczecinie
Kiedy przeprowadziłem się do Szczecina 10 lat temu postanowiłem zapisać się sekcji prowadzącej sztuki walki. W odstępach czasu najpierw było karate, potem kick-boxing, wreszcie trafiłem do Krzysztofa Cywińskiego. Mam porównanie i z całą pewnością mogę potwierdzić 100% profesjonalizm prowadzonych treningów.

To właśnie dzięki Krzysztofowi Cywińskiemu zrozumiałem na czym polega sztuka walki - to nie tylko techniki uderzeń, kopnięć etc. - to również droga i filozofia życia. Żaden inny Trener nie był w stanie pokazać mi sztuki walki w ten sposób.

Żeby nie było podejrzeń o agitację :roll: pragnę dodać, że z powodów osobistych musiałem zrezygnować z treningów, nad czym ubolewam. Wierzę jednak, że kiedyś wrócę do klubu Krzysztofa Cywińskiego, bo wyznaję zasadę, że jak coś robić to PROFESJONALNIE.

Co do sprawy rozdmuchanej powyżej, to po pierwsze - sport walki z natury jest sportem kontaktowym, po drugie nie dla "mientkich", po trzecie Trener jest Szefem i wszystko należy mu zgłaszać. Samowolne opuszczanie miejsca treningu to dla mnie całkowity brak szacunku dla Trenera i współtrenujących.

Żenująca próba obniżenia wysokiego poziomu Klubu TKD ITF Magdy i Krzysztofa Cywińskich.
  • 0

budo_yyy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Szczecinie
Czyżby kampania wyborcza przeniosła się również tutaj? :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024