Skocz do zawartości


Zdjęcie

TKD w Barze!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomeka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ursynów

Napisano Ponad rok temu

TKD w Barze!!!
Przypadkowo przeskakujac po kanalach natknolem sie dzis w TV na zajawke programu bar.
Jako ze nie jestem entuzjasta reality show nie zwrocilo by to mojego zainteresowania gdyby nie fakt ze akurat pokazywali migawki z teningu TKD, co wywolalo u mnie duzy 8O i zainteresowanie. :D
Uczestnicy tego widowiska wzieli udzial w treningu TKD, a obszerna relacja z tego wydazenia ma miec miejsce w sobotnim programie.
Chyba po raz pierwszy z zaciekawieniem usiade przed telewizorem aby obejzec program Bar. :) :) :)
  • 0

budo_pawełek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Podlasie

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Barze!!!
No właśnie ja też to widziałem ale nie zajarzyłem o co w tym chodziło, któs sobie jakąs rączkę załamał, czy coś takiego.....
  • 0

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Barze!!!
naturalnie prosimy o dokładnie namiary czasowe - kiedy bedzie mozna to zobaczyć w tv?
  • 0

budo_tomeka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ursynów

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Barze!!!

naturalnie prosimy o dokładnie namiary czasowe - kiedy bedzie mozna to zobaczyć w tv?


Dzien to sobota 27 marca a godzina to zapewne 20.00 :D
  • 0

budo_dzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Barze!!!
Szczerze niecierpie bARU. To strasznie żałosne przedsięwzięcie. Ale w zeszłym roku załapałem się (przypadkiem of kozzz :wink: ) na relacje z treningu MA.
Uczestnicy trenowali wtedy capoeire z grupa Artes das Gerais i Takekwon-do, niepamietam niestety z jakim klubem. Na treningu TKD robili jakies rozbicia. Ogolnie nie byl to jakis kosmos :P zobaczymy co sie bedzie dzialo teraz

pozdrowka, DZIK
  • 0

budo_el_gordo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Barze!!!
Tak tak słyszałem o tym
w barze POLSATU uprawiją mało zane TKD w wersji TBS
w Gdyni funkcjonuje szereg klubów kultywujących tę prastarą polską sztukę.
TKD ver. BTS (Brok Tyskie Seta :) ) polega na kilku konkurencjach, z których osobiście silnie uprawiam podnoszenie hantli na mokro, moim ulubionym klubem jest Contrast w Gdyni (treninki na plaży).
Polecam gorąco wszystkim tę odmianę, lecz zbyt intensywne jej uprawianie może spowodować upodobnienie się w wyglądzie i zachowaniu do uczestników omawianego Reality Show. :)
Pozdrawiam wszystkich
PS. Greed dziki za niamiary na Sopot
  • 0

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Barze!!!
uch - tak jakby przegapiłem :) ktoś coś widział i coś wie?
  • 0

budo_ukasz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto świętej wieży ...

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Barze!!!
Tak jak myśałem podobnie jak w ubiegłym roku była to sekcja
Wrocławskiej Akademii Taekwondo ITF, gdzie trenerem jest bodajże Andrzej Undro chyba IV Dan.

A tak w ogóle to nieżle wyspasioną salę maja panowie z WATkd (takie dojang z taką ilością sprzętu to ja tylko w amerykańskich filmach widziałem :) ), ciekawe ile muszą bulic za treningi 8O :) .

Pozdrówka.
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Barze!!!

Tak jak myśałem podobnie jak w ubiegłym roku była to sekcja
Wrocławskiej Akademii Taekwondo ITF, gdzie trenerem jest bodajże Andrzej Undro chyba IV Dan.

A tak w ogóle to nieżle wyspasioną salę maja panowie z WATkd (takie dojang z taką ilością sprzętu to ja tylko w amerykańskich filmach widziałem :) ), ciekawe ile muszą bulic za treningi 8O :) .

Pozdrówka.


tak, tak. mgr Andrzej Undro, IV dan. mam zaszczyt tam cwiczyc :D
  • 0

budo_ukasz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto świętej wieży ...

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Barze!!!
Naprawdę niezłą macie tę salkę Nechrist. Czy tam odbywaja się tylko treningi tkd, i czy ta salka jest Waszą własnością ?

Pozdówka.
  • 0

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Barze!!!
dzis obejrzałem chyba powtórkę programu. Ale tkd pokazane było w duzym skrócie - widziałem tylko jak jakaś kobita w czerwonych włosach podciąga się na linie no i jak uczestnicy robią rozgrzewkę. Ale sala faktycznie bardzo ambitna :)
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Barze!!!

Naprawdę niezłą macie tę salkę Nechrist. Czy tam odbywaja się tylko treningi tkd, i czy ta salka jest Waszą własnością ?

Pozdówka.


niestety tylko TKD. ale sekcja jest duza (tak pi*oko, z tego co pamietam jest 6 grup), wiec treningi sa codziennie (oprocz niedziel).
a co do wlasnosci... ciezko powiedziec. nie wnikalem w to. nie wykluczone ze jest ona wlasnoscia klubu. tym bardziej, ze maja byc tam prowadzone hmmm... dalsze inwestycje :)
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Barze!!!
A ja tez mam przyjemnsoc trenowac wlasnie w Wrocłąwskiej Akademii Taekwondo sala jest the best i trener tez the best
  • 0

budo_blazejwat-tkd
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Barze!!!
Siema

siedze sobie czytam wasze posty i zal mi sie niektorych robi. nie rozumiem dlaczego ktos pisze ze tkd we wrocławiu to jakies bts :!: :!:
to jest ITF i jak ktos sie nie zna to niech nie pisze!!! trenuje pod okiem Andrzeja Undro 4 dan od ponad 5 lat.
jak ktos chce to niech sobie wejdzie na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdro.
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Barze!!!
to niezly twardziel musisz byc (pierdzisz przy sikaniu?). ale naucz sie wpierw dobrze na pamiec adresu strony swojego klubu, zanim sprobujesz wkleic linka.

pzdr
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Barze!!!

Siema

siedze sobie czytam wasze posty i zal mi sie niektorych robi. nie rozumiem dlaczego ktos pisze ze tkd we wrocławiu to jakies bts :!: :!:
to jest ITF i jak ktos sie nie zna to niech nie pisze!!! trenuje pod okiem Andrzeja Undro 4 dan od ponad 5 lat.
jak ktos chce to niech sobie wejdzie na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdro.

niezły kotlet :)
człowieku patrz na daty
PZDR
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Barze!!!

to niezly twardziel musisz byc (pierdzisz przy sikaniu?). ale naucz sie wpierw dobrze na pamiec adresu strony swojego klubu, zanim sprobujesz wkleic linka.

pzdr


Hehehe! "Produkt" sie czytalo?
Pozdro
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Barze!!!
Produkt sie czytalo sporadycznie (znacznie czesciej niektore produkty Produktu), ale do liceum sie chodzilo ;)
  • 0

budo_blazejwat-tkd
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Barze!!!
adres jest dobry. wpisz sobie w listwie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i wejdz na strone.
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: TKD w Barze!!!
ten, ktory teraz podales jest dobry. wczesniejszy byl niedobry. jasniutkie?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024