Skocz do zawartości


Zdjęcie

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_fasola
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
Doswiadzcam duzych paradoxow obecnie w swoim zyciu

WIEC PO PIERWSZE CHCIALBYM OSKARZYC PANA P. o wiele zeczy
balwochwochwalczym byloby pytanie skad ma przekaz bo tego nie wiem
Moze mi mowic i wmawiac ze nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji mojego postepowania Ale ja to zwalam na KARME czyli los
to ze pewne nie mile zeczy zdazaja sie czesciej nie mile
DLaczego nie zdaza mi sie czesciej spotkac ludzi ktozy jaraja marihuane od kanarow bo skoro niemile zeczy dzieje sie z powodu osob ktore wizualizuja niemile zeczy to dlaczego dla rownowagi nie moga tez wizualizowac milych zeczy. Pozatym potepiam wszystko co jest wbrew milosc a to ze mi sie zdaza slyszec glosy to przez
primo kaszel < > tj,,,, wszystko wbrew milsoci
secundo .... etc
etc
etc



wiec Prosze inter i a peleuje o zdrowy rozsadek

ps
ps 2,5

ps 2 Wszystkiego najlepszego PS PRAWDA MHAJANY
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
A poza tym wszyscy zdrowi?
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
Ksiazka Skarg i Wnioskow w Innym Watku - Poszukaj :)

PS. mowilem zeby nie odklejac od 'przyklejonych'? to wzieli i odkleili...
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

PS. mowilem zeby nie odklejac od 'przyklejonych'? to wzieli i odkleili...


Księga obelg była od bluzgania, a tu mamy przypadek człowieka permanentnie jarającego substancje psychoaktywne imho ;)

K.
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
mysle ze nazwwajac to cos czlowiekiem prawisz mu komplement. To cos pomylilo chyba forum. Moim zdaniem ten temat nadaje sie tylko do kasacji i to jak najszybciej
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
Skąd ta nienawiść Spajk? Zazdorościsz koledze dostępu do extra towaru, czy co? ;)

K.
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
nie ma nienawisci jest raczej pogarda dla wszelkiego rodzaju cpunow i narkomanow czyli inaczej mowiac elementu ktory raczej nalezy eliminowac ze spoleczenstwa po to aby nie rozrastal sie jak wrzod. Szkoda ze nie ma takiego prawa jak w niektorych krajach azji a mysle ze problem cpunow bylby szybciej rozwiazany
  • 0

budo_żwirek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
pewnie, a pedofilów kastrować, co?
juz to gdzieś słyszałem...[/quote]
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
MDMA - Ok, ale o 15:24 w dzień 8O
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
Krvavy, przejrzyj wcześniejsze posty kolegi - jemu zdaje się pora dnia nie robi żadnej różnicy ;)

K.
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
pedofilow wieszac pewnie sie domyslasz za co !
  • 0

budo_fasola
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
Spajjkk

W niebie nie karmia tak jak w Piekle....


ps. Spajk nie mow mi ze szukasz zawodnikow do walki bo ci nie uwierze.
JAk bys wiedzial ze (C11H15NO2)(3,4-methylenedioxymethamphetamine)
Czytalem troche na ten temat .... tj
Stosowane czesciej niz (okolo) 1 raz na miesiac powoduje ze efekt nie jest 0<1 gdyz substancja w/w jest endorfiny z przysadki muzgowej takze zbyt czeste stosowanie (co jest kwestia sprona) moze prowadzic do :
can cause serotonin nerve terminal degeneration (wg badan na szczurach)
{ :lol: }

Pierwotnie stosowanie tej substancji mialo dzialac na poprawe apetytu (heh bulima ?) (?????????) (moja kolezanke kiedys probowano zgwalcic i nawet jak ja przez przypadek dotknolem jej brzucha to podskakiwala (Z uwagi na szacunek nie podam jej mejla pomimo to cale skojarzenie jest dziwnie rpzypadkowe wiec niechcialbym zeby ktokolwiek doszedl do pochopnych wnioskow)
Quote
In particular, I believe its probably the best
(w szczegolnosci jest prawdopodbnie najlepszym sposobem aby ukryte wspomnienia wyszly napowierzchnie [odreagowaly sie -autor])
way to get repressed memories to resurface that there is (provided
that the patient is prepared to remember them). The entactogenic
effect acts as an emotional brace so that the patient can
(Efekt jest taki ze pacjent moze przywolac wspomnienia i wybaczyc sobie bez traumatycznych efektow tego wspomnienia ,w moim przyadku kaszel)
(ETC)recall the event without going through incredible emotional
trauma. That allows the mind to relax its protection on those
memories and let the person remember them...


Teraz wydaje mi sie ze wnioskiem jest iz
ze stosowane wsubkulturze rave nautralnie odreagowuje ........... codziennosc gdzie slogan reklamowyHAPPY PEOPLE IN THE MORNING moze byc doskonalym podsumowaniem kartki ktorej wyslanie kosztowalo kupe kasy (invitation to space ibiza where this party is held)

Chcesz krytykuj cpunow ale za nim zaczniesz pomysl o milosci (tj zloto)
i dorobkiewiczach ktorzy zaluja na destylowanie MDMA destylujac MDA dodajc mnostwo jakiegos szajsu. A jesli kiedykolwiek przysluchales sie live setowi z jakiejs renowanej imprezy i posluchales slow o bogu milosci szacunku prawdzie mysle ze uszanujesz przynajmniej dj-ow uczacych swa muzyka tak jak ty mysle w dobrej wierze krytykujesz heroine wlasnie ze wspolczucia i w duchu CHAN pomimo tego ja skladam poklon aby przekonac do 4 wielkich slubowan ty krzyczysz ki aj a co jest posrodku ? Moze tai czi moze .....


ps Malo naukowym jest to co napisalem niestety nie ukonczylem studjow wiec jesli za cos to za skladnie prosze krytykowac ten artykol ale bez przesady w zadna stron WU-wei dzialaj nie dzialajac ? Biernosc ? .... KARMA ? .......... juz i tak nalaze mi sie 30 kijow....
  • 0

budo_fasola
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
w miejscu w/w powinno byc katalizatorem i nie endorfiny a serotoniny nie jestem naukowcem wiec..... a i tak nikt nie bedzie mial pewnie czasu aby zainteresowac sie na tyle by poszperac w necie

FAsola
  • 0

budo_voitaz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111




ps. Spajk nie mow mi ze szukasz zawodnikow do walki bo ci nie uwierze.
JAk bys wiedzial ze (C11H15NO2)(3,4-methylenedioxymethamphetamine)
Czytalem troche na ten temat .... tj
Stosowane czesciej niz (okolo) 1 raz na miesiac powoduje ze efekt nie jest 0<1 gdyz substancja w/w jest endorfiny z przysadki muzgowej takze zbyt czeste stosowanie (co jest kwestia sprona) moze prowadzic do :
can cause serotonin nerve terminal degeneration (wg badan na szczurach)
{ :lol: }


Wiesz zamiast czytać bez zrozumienia strony "sponsorowane" przez koncerny czerpiące zyski z tych substancji, poszukaj lepiej jakiegoś biochemika który Ci wytłumaczy ile zostaje z mózgu po zabawach z takimi substancjami.

Pierwotnie stosowanie tej substancji mialo dzialac na poprawe apetytu (heh bulima ?) (?????????) (moja kolezanke kiedys probowano zgwalcic i nawet jak ja przez przypadek dotknolem jej brzucha to podskakiwala (Z uwagi na szacunek nie podam jej mejla pomimo to cale skojarzenie jest dziwnie rpzypadkowe wiec niechcialbym zeby ktokolwiek doszedl do pochopnych wnioskow)
Quote
In particular, I believe its probably the best
(w szczegolnosci jest prawdopodbnie najlepszym sposobem aby ukryte wspomnienia wyszly napowierzchnie [odreagowaly sie -autor])
way to get repressed memories to resurface that there is (provided
that the patient is prepared to remember them). The entactogenic
effect acts as an emotional brace so that the patient can
(Efekt jest taki ze pacjent moze przywolac wspomnienia i wybaczyc sobie bez traumatycznych efektow tego wspomnienia ,w moim przyadku kaszel)
(ETC)recall the event without going through incredible emotional
trauma. That allows the mind to relax its protection on those
memories and let the person remember them...


Bez komentarza :roll:

Teraz wydaje mi sie ze wnioskiem jest iz
ze stosowane wsubkulturze rave nautralnie odreagowuje ........... codziennosc gdzie slogan reklamowyHAPPY PEOPLE IN THE MORNING moze byc doskonalym podsumowaniem kartki ktorej wyslanie kosztowalo kupe kasy (invitation to space ibiza where this party is held)


To po co ją wysyłać :?: :twisted:

Chcesz krytykuj cpunow ale za nim zaczniesz pomysl o milosci (tj zloto)
i dorobkiewiczach ktorzy zaluja na destylowanie MDMA destylujac MDA dodajc mnostwo jakiegos szajsu. A jesli kiedykolwiek przysluchales sie live setowi z jakiejs renowanej imprezy i posluchales slow o bogu milosci szacunku prawdzie mysle ze uszanujesz przynajmniej dj-ow uczacych swa muzyka tak jak ty mysle w dobrej wierze krytykujesz heroine wlasnie ze wspolczucia i w duchu CHAN pomimo tego ja skladam poklon aby przekonac do 4 wielkich slubowan ty krzyczysz ki aj a co jest posrodku ? Moze tai czi moze .....


Tu chyba nie chodzi o krytę ćpunów tylko stwierdzenie faktu, że ludzie odmóżdżeni szkodzą społeczeństwu i jest to duży PROBLEM :!: :!: :!: :(
A nikt nie ma pomysłu jak to humanitarnie rozwiązać, państwo woli wyciszyć problem i udawać, że go nie ma. :evil:

ps Malo naukowym jest to co napisalem niestety nie ukonczylem studjow wiec jesli za cos to za skladnie prosze krytykowac ten artykol ale bez przesady w zadna stron WU-wei dzialaj nie dzialajac ? Biernosc ? .... KARMA ? .......... juz i tak nalaze mi sie 30 kijow....


Ciekawe dlaczego osoby "używające chemii" lubia dorabiać teorię do swoich słąbośći :?: :?: :?:

A tak na koniec jaki jest cel walić takie posty na forum KUNG-FU?
Bo ja nie potrafię sobie na to odpowiedzieć :nie:

Pozdrawiam Voitaz
Bez szacunku dla ćpunów :twisted:
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
Chyba pomyliles forum z hyperreal (czy jakos tak)

n/c :roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024