Skocz do zawartości


Zdjęcie

czy ktos zna!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_silentgreg
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:rzeszów

Napisano Ponad rok temu

czy ktos zna!!
1)Czy ćwiczył ktos w szkołach prowadzonych przez sifu Nguyena Van Thang(jego uczniów) lub też wie coś o nich???
2)Znacie może jakieś dobre szkoły sztuk walk na podkarpaciu??
  • 0

budo_tstankie
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: czy ktos zna!!
Jow Ga Kung Fu
Rzeszów
sp. nr 2 ul. Kamińskiego 12
nie znam telefonu
  • 0

budo_benkei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRAKOW

Napisano Ponad rok temu

Re: czy ktos zna!!
Cwiczylem z dziesiec lat temu u SiFu Nguyen van Thang.To co uczyl wowczas to bylo polaczenie Jow Ga z jego rodzinnym stylem Vo That than Quen(tak to sie chyba nazywalo)Przy czym ten Jow-Ga mial niewiele wspolnego z oryginalem ,ciagle byl zmieniany i dopasowywany do rodzinnej szkoly.Nie wiem jak to wyglada obecnie,z tego co wiem to jest szkola w Rzeszowie,kiedys glowna byla w Tarnowie.Co do poziomu nie wypowiadam sie,trzeba isc na trening.A co do uczniow to z tych co cwiczyli w tamtych latach to nie wiem czy ktos zostal.W Czestochowie prowadzil Witek Boguszewski.
  • 0

budo_silentgreg
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: czy ktos zna!!
A co o nich sądzisz tak z własnego odczucia??

PS.tstankie co jest z tą waszą filią bo oni tak sie pojawiają i znikają.Aha i kto prowadzi zajęcia jesli byś mógł napisać
  • 0

budo_benkei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRAKOW

Napisano Ponad rok temu

Re: czy ktos zna!!
Wtedy zaczynalem dopiero cwiczyc,Tang byl pierwszym SiFu z ktorym sie zetknalem wiec pierwsze wrazenie bylo ok,ale potem kiedy zaczynalem sie wgryzac w Jow-Ga zaczynaly wychodzic niezle glupoty.Sam Tang zreszta prowadzil szkole ze wzgledu na Ojca ktory ma szanowana szkole w Wietnamie,sam zabardzo do tego nie parl,prawde powiedziawszy robil to ze wzgledu na tradycje.Zaczynal w Krakowie,mysle ze na temat jego poziomu moze wiecej powiedziec SiFu Grzegorz Ciembroniewicz bo to wlasnie tam Tang zaczynal.Co do uczniow Tanga,uczyl mnie W.Boguszewski i powiem szczerze ze robil co chcial tak ze nawet Tang byl zalamany...Zreszta zmyslal techniki i mieszal to z Joga,takie jaja byly.
Wiem ze mial tez kilku dobrych uczniow,ale nie poznalem ich blizej.
Jesli chodzi o moje odczucia to patrzac z perspektywy lat to bylo ciekawe doswiadczenie ale gdybym mial wybierac szkole to juz bym tam nie poszedl.Jest jeszcze jedna rzecz..Z tego co wiem to ucza dalej Jow-Ga i niestety niewiele ma to wspolnego z prawdziwym Jow-ga,stad tez moje negatywne odczucia.
  • 0

budo_tstankie
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: czy ktos zna!!
To nie jest nasza filia. To osobna szkoła, nie wiem kto prowadzi zajęcia.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024