Skocz do zawartości


Zdjęcie

DIETA DIETA DIETA!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_azazel_20
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

DIETA DIETA DIETA!!!
Hej...Mam takie pytanko,ćwicze 6 razy w tygodniu Kung-Fu Choy Lee Fut...Chciałem dowiedzieć się jaką diete powinienem stosować,aby organizm nie ucierpiał przez tak intensywny trening...A druga sprawa, to ćwicze ćwicze i ćwicze, a rączki mam dalej jak patyki :-) nie rozumiem tego, może tak już mam mieć i koniec :-) DZIĘKI ZA WSZYSTKIE ODPOWIEDZI.POZDRAWIAM!!!
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: DIETA DIETA DIETA!!!
Ćwiczysz w tak renomowanej szkole że napewno uzyskasz tam wszystkie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania :)
  • 0

budo_azazel_20
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: DIETA DIETA DIETA!!!
Wiem wiem...ale tam nie za bardzo mają czas pogadać o takich sprawach :-)
  • 0

budo_taaigihk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Kung-Fu

Napisano Ponad rok temu

Re: DIETA DIETA DIETA!!!

A druga sprawa, to ćwicze ćwicze i ćwicze, a rączki mam dalej jak patyki :-) nie rozumiem tego, może tak już mam mieć i koniec :-)


Czym sie przejmujesz? Chen Yongfa tez ma takie ;-)
  • 0

budo_piotrj
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: DIETA DIETA DIETA!!!

Czym sie przejmujesz? Chen Yongfa tez ma takie ;-)

:lol: :lol: :lol:
Azazel_20
z czasem przekonasz sie, ze miesnie to nie wszystko, duze moga nawet czasem przeszkadzac. wiec sie nie przejmuj. a przyklad podany przez taaigihk'a nie moze byc chyba lepszy ze wzgledu na to, ze cwiczysz przekaz w/g rodziny Chen wlasnie.
  • 0

budo_qixing
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 504 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa/Yantai

Napisano Ponad rok temu

Re: DIETA DIETA DIETA!!!


Czym sie przejmujesz? Chen Yongfa tez ma takie ;-)

:lol: :lol: :lol:
Azazel_20
z czasem przekonasz sie, ze miesnie to nie wszystko, duze moga nawet czasem przeszkadzac. wiec sie nie przejmuj. a przyklad podany przez taaigihk'a nie moze byc chyba lepszy ze wzgledu na to, ze cwiczysz przekaz w/g rodziny Chen wlasnie.


E tam z tymi mięśniami trochę przesadzasz. A co do tych cienkich rączek to może znana u nas w sekcji dieta zsiadłe mleko, ziemniaki i pompki, pompki, pompki :) :) :) . Tylko potem wszyscy mówią, że i tak wziął sterydy :) :) :) .
MW
  • 0

budo_maciej t
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: DIETA DIETA DIETA!!!

Hej...Mam takie pytanko,ćwicze 6 razy w tygodniu Kung-Fu Choy Lee Fut...Chciałem dowiedzieć się jaką diete powinienem stosować,aby organizm nie ucierpiał przez tak intensywny trening...A druga sprawa, to ćwicze ćwicze i ćwicze, a rączki mam dalej jak patyki :-) nie rozumiem tego, może tak już mam mieć i koniec :-) DZIĘKI ZA WSZYSTKIE ODPOWIEDZI.POZDRAWIAM!!!


W CLF, nie jest najważniejsza budowa kulturystyczna, inne walory są znacznie , znacznie ważniejsze. Zatem sie nie przejmuj wszystkow swoim czasie...
  • 0

budo_piotrj
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: DIETA DIETA DIETA!!!

E tam z tymi mięśniami trochę przesadzasz. A co do tych cienkich rączek to może znana u nas w sekcji dieta zsiadłe mleko, ziemniaki i pompki, pompki, pompki :) :) :) . Tylko potem wszyscy mówią, że i tak wziął sterydy :) :) :) .
MW

:) jak mnie raz Wielbiciel tej diety pier.... w pysk az mu pokazalem numer buta i wielu bylo na to swiadkow :wink: , to przez ta chwile kiedy lecialem w powietrzu tez mi przyszlo do glowy zwatpienie czy to aby tylko ziemniak i zsiadle mleko to sprawily. ale poniewaz znam Go juz wiele lat wiem ze to ciezka praca i talent :-)
  • 0

budo_azazel_20
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: DIETA DIETA DIETA!!!
Dzięki za wszystkie odpowiedzi...Naprawde dzięki Wam bardzo!!!
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: DIETA DIETA DIETA!!!

:) jak mnie raz Wielbiciel tej diety pier.... w pysk az mu pokazalem numer buta i wielu bylo na to swiadkow :wink: , to przez ta chwile kiedy lecialem w powietrzu tez mi przyszlo do glowy zwatpienie czy to aby tylko ziemniak i zsiadle mleko to sprawily.


Piotr, Maciej, wy się raczej zapytajcie, co to jest, za warzywniak, gdzie on te ziemniaki kupuje :)
Bo może to jest tak, jak marihuana w Szwajcarii (legalna) - z "biologicznie kontrolowanych upraw" :)

K.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024