Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szkoły Wing Tsun w Białymstoku????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_|cichy|
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok/Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Szkoły Wing Tsun w Białymstoku????
Jak w temacie. ma ktos jakis pomysl? wiem ze kiedys byl jakis twor co dzialal na wlasna reke, pozniej byla sekcja, ale nic o niej od jakiegos czasu nie widac ani nie slychac. Ktos cos wie???!!!
  • 0

budo_skaj
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoły Wing Tsun w Białymstoku????
NIestety nie slyszalem zeby byla tam jakas szkola :(
  • 0

budo_artolinio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BT-stok

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoły Wing Tsun w Białymstoku????
Z tego co wiem jest tylko Tai chi w I L.O.
  • 0

budo_nseal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa, czasami Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoły Wing Tsun w Białymstoku????
Cześć,
Trenowałem przez kilka lat Ving Tsun w Białymstoku. Nie wiem czy nadal prowadzi się tam sekcję, ale spróbuję Ci pomóc. Wal na priva, podam Ci nazwisko instruktora i adres, poszukasz sobie w książce telefonicznej :)
Mieszkam teraz w DC, więc będzie Ci łatwiej na miejscu. Instruktorzy, Wojtek i Piotrek pracują teraz z tego co wiem w Gołębiewskim.
Pozdrawiam
Krzysiek Biały
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_generalmaster
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoły Wing Tsun w Białymstoku????
W Białymstoku działała sekcja kungfu lecz instruktor Michał, który prowadził wyjechał do USA. Wrócił nie dawno i może znowu wznowi treningi. Bo to co jest teraz w I LO to tai chi i też z takimi ludźmi, że nie bardzo chce mi się trenować tam. W Białymstoku są ludzie którzy wiedzą, znają i mogą jak prowadzić terningi tylko że nie mają uprtawnień, które koszują. Ci z I LO zrobią wszystko żeby wygarnąć jak najwięcej kasy. Ale to jest tylko moje zdanie. Kto szuka ten znajdzie i zdobędzie wiedzę.
  • 0

budo_tomifu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoły Wing Tsun w Białymstoku????
z tego co mi wiadomo od jakiegoś czasu nie ma już sekcji Ving Tsun i raczej nic nie wskazuje na zmiane stanu. Michał nie miał nic wspólnego z ving Tsunem a raczej z Długa Pięścią i jeżeli będzie coś robił to raczej w stronę Escrima i Combatu, pojawiał się czasami na treningach w X L.O. A innej sekcji kungfu normalnie działającej to nie ma, chyba, że ktos prywatnie :)

Tomi Fu
  • 0

budo_sorriso
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rio de Janeiro

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoły Wing Tsun w Białymstoku????
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - nie wiem, czy to to, o co chodziło. Podobno to się tylko pisownią różni

:wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024