Skocz do zawartości


Zdjęcie

ostrzegać?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

budo_lordprzemo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Browary Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?

zakiet strasznie sie podniecasz...za bluzgi bys uzyl WSZELKICH mozliwych srodkow? znaczy na smierc tez bys zatlukl? no badz realista. a zeby uspokoic twoje ego to nie mowmy o 3 typach, bo faktycznie trzech mozna najebac jak sie ostro (naprawde ostro) zacznie i jak sie duzo umie. ale co powiesz na 8? :D a na 12? :D :D ja tez juz kiedys lalem za bluzgi, gosci bylo trzech, ja niby z kumplem, ale ten zamiast pomoc to odciagal :D
ale trzeba miec granice rozsadku...


:) Ja to taki mały psychopata jestem... :)
MEMBER OF VORTAL BUDO COMMANDO WROCŁAW

:) :):):)

Oczywiściwe w sytuacji ja sam ich 15 nie rzucił bym się na nich z pięściami - załatwił bym to jak John Rambo w pierwszej części - po kolei :)


ucz mnie :)
  • 0

budo_yester
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocek

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?
we wroclawiu jakis czas temu w centrum miasta taka ladna gorka jest i tam sobie grasowal pewien koles. Mial taki styl dzialania: jak juz sie sciemnialo to podchodzil najczesciej do spacerujacych par i pytal o godzine, wtedy ofiary niczego nieswiadome wyciagaly telefon i sprawdzaly time, a w tym czasie ow pan wyciagal pistolet startowy i kazal dawac fanty. I tu sie okazalo ze tak naprawde slaba plec byla silniejsza. Zazwyczaj to panny podejmowaly incjatywe szarpania sie z kolesiem co by mu dobytku za latwo nie oddac, a jeden mezny facet no zaczal uciekac jak najszybciej sie da i zostawil swoja ukochana z napastnikiem. Wiec ciekawe ciekawe jak to jest z pisaniem czego by sie nie zrobilo i ciezka weryfikujaca rzeczywistoscia
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?

we wroclawiu jakis czas temu w centrum miasta taka ladna gorka jest i tam sobie grasowal pewien koles. Mial taki styl dzialania: jak juz sie sciemnialo to podchodzil najczesciej do spacerujacych par i pytal o godzine, wtedy ofiary niczego nieswiadome wyciagaly telefon i sprawdzaly time, a w tym czasie ow pan wyciagal pistolet startowy i kazal dawac fanty. I tu sie okazalo ze tak naprawde slaba plec byla silniejsza. Zazwyczaj to panny podejmowaly incjatywe szarpania sie z kolesiem co by mu dobytku za latwo nie oddac, a jeden mezny facet no zaczal uciekac jak najszybciej sie da i zostawil swoja ukochana z napastnikiem. Wiec ciekawe ciekawe jak to jest z pisaniem czego by sie nie zrobilo i ciezka weryfikujaca rzeczywistoscia


No zgadza się człowiek inaczej działa pod wpływem strachu i adrenaliny ,a takie gadanie niczego nie dowodzi . Co nie zmienia faktu ,że jest tutaj paru chłopaków ,którzy wiedzą o czym mówią i mają takie doświadczenia... :-)
  • 0

budo_yester
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocek

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?
Mi ogolnie chodzi o to aby przez honorowa sprawe obrony kobiety nie oberwala ona sama bo to by byla dopiero lipa. Jak my sie tluczemy z dwoma kolesiami a 3ci w tym czasie kasuje dziewczyne. Bo w dzisiejszych czasach to juz jest zero skrupulow. Uderzyc dziewczyne zero problemu, gwalt takze noi niezaciekawa sprawa by byla gdyby jej krzywda zostala niejako spowodowana przez zbytnie hojraczenie i nawet niesprobowanie pokojowego zalatwienia sprawy.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?

we wroclawiu jakis czas temu w centrum miasta taka ladna gorka jest i tam sobie grasowal pewien koles. Mial taki styl dzialania: jak juz sie sciemnialo to podchodzil najczesciej do spacerujacych par i pytal o godzine, wtedy ofiary niczego nieswiadome wyciagaly telefon i sprawdzaly time, a w tym czasie ow pan wyciagal pistolet startowy i kazal dawac fanty. I tu sie okazalo ze tak naprawde slaba plec byla silniejsza. Zazwyczaj to panny podejmowaly incjatywe szarpania sie z kolesiem co by mu dobytku za latwo nie oddac, a jeden mezny facet no zaczal uciekac jak najszybciej sie da i zostawil swoja ukochana z napastnikiem. Wiec ciekawe ciekawe jak to jest z pisaniem czego by sie nie zrobilo i ciezka weryfikujaca rzeczywistoscia


Stary czy Ciebie powaliło fanty (i nic poza tym ale jak rozumiem o niczym innym nie było mowy) jak by ktoś do mnie po ciemku z gana mierzył bym oddał bez margania i chwili zwłoki tym bardziej jak by była ze mną moja Miłość. Poza tym już mam nadzieje uświadomiłem mojej Kobiece że nie należy się szarpać z uzbojonym zawodnikiem więc do żadnej szarpaniny mam nadzieje by nie doszło. Oczywiście o żadnej ucieczce nie był by mowy.
  • 0

budo_yester
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocek

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?
tak dokladnie to juz nie pamietam tych zdarzen a konkretnie artykulu ale ogolnie taka byla dygresja ze kobiety sobie o dziwo lepiej radzily, faceci widzac bron sklonni byli oddac fanty(nie wiem komorki pewnie koles chcial tez kase) natomiast dziewczyny nie byly tak ulegle.... o ucieczce jednego miszcza juz nie wspominajac..a ogolnie jeszcze rzecz ujmujac ciezko przewidziec swoje zachowanie jak do tej pory do nas z broni nikt nie mierzyl ....ja tam nie wiem jak bym sie zachowal
  • 0

budo_morfeusz76
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?
Ta pozorna odwaga kobiet wynika mi sie wydaje z tego,ze panuje taki stereotyp.Kobieta podswiadomie czuje ze moze sobie w stosunku do agresora faceta na wiecej pozwolic.Czuje ze przeciez kobiety nie uderzy.A facet zawsze wzbudza wiekrza agresje,wiec kazda jego ostrzejsza reakcja wzbudza wiekrze zagrozenie.Jezeli ktos nie jest wystarczajaco zdeterminowany i sie boi to unika takiej sytuacji zeby nie prowokowac agresji.I dlatego to kobieta czesto przejmuje paleczke negocjatora.
Oczywiscie nie mowie ze to jest normalne.Bo to zawsze facet pownien bronic kobiety i dac jej poczucie bezpieczenstwa,ale niestety nie zawsze tak jest.
Troche to zamotalem ale chyba wiadomo o co chodzi.
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?
Kobieta jest o wiele silniejsza psychicznie . No i twardsza fizycznie w końcu krwawi przez kilka dni i żyje :lol: No a dotego poród . Bardziej bolesne jest wyjmowanie 3kg bobasa niż 9mm kuli ;)
  • 0

budo_scourge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?
[quote]Kobieta jest o wiele silniejsza psychicznie[/quote]

Kobiety sa silniejsze psychicznie jesli chodzi o dlugotrwaly, "przeciagly" stres. Natomiast w krotkiej, naglej, silnie stresujacej sytuacji czesciej od mezczyzn "panikuja".
W kazdym razie tak wykazuja badania.[/quote]
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?

Kobieta jest o wiele silniejsza psychicznie . No i twardsza fizycznie w końcu krwawi przez kilka dni i żyje :lol: No a dotego poród . Bardziej bolesne jest wyjmowanie 3kg bobasa niż 9mm kuli ;)


:) widzę,że to żart [nie sądzę żebyś doświadczył jednego albo drugiego ;) ] ale nawiązując do Twojego porównania:
wiem z dobrze poinformowanych źródeł, że akurat ten jeden dany poród o którym słyszałem[nie mówię że wszystkie] był mniej straszny niż niektóre wizyty u dentysty [tak to było dokładnie opisane] a nie słyszałem,żeby był jakoś znieczulany[chociaż nie wykluczone,że był]

tak tylko mi się przypomniało bo text był niezły
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?

:) widzę,że to żart [nie sądzę żebyś doświadczył jednego albo drugiego;) ] ale nawiązując do Twojego porównania:
wiem z dobrze poinformowanych źródeł, że akurat ten jeden dany poród o którym słyszałem[nie mówię że wszystkie] był mniej straszny niż niektóre wizyty u dentysty [tak to było dokładnie opisane] a nie słyszałem,żeby był jakoś znieczulany[chociaż nie wykluczone,że był]



To chyba tylko ten jeden bo ja się przestałem rodzić w połowie :lol: Chyba miałem przeczucie ,że ten świat jest paskudny
  • 0

budo_tai-chi clan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?
:evil: Lej od razu nie pytaj o nic....
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?

:evil: Lej od razu nie pytaj o nic....

Jak to lej i nie pytaj o nic? Może od razu lac wszystkich jako potencjalnych agresorów...
Najlepiej wyczuć sytuacje, jak to wygląda, czy facet podrywa(do czego ma prawo), czy zaczepia. Dopiero po rozeznaniu broń honoru kobiety w razie potrzeby
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?

TAI-CHI CLAN napisał:
Lej od razu nie pytaj o nic....

Jak to lej i nie pytaj o nic? Może od razu lac wszystkich jako potencjalnych agresorów...
Najlepiej wyczuć sytuacje, jak to wygląda, czy facet podrywa(do czego ma prawo), czy zaczepia. Dopiero po rozeznaniu broń honoru kobiety w razie potrzeby


podrywa - lej - co Ci będzie się to panny przystawiał ,bronisz swojego honoru
zaczepia - też lej w końcu bronisz honoru panny

lej odrazu nie pytaj o nic :evil:
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?

podrywa - lej - co Ci będzie się to panny przystawiał ,bronisz swojego honoru
zaczepia - też lej w końcu bronisz honoru panny

lej odrazu nie pytaj o nic :evil:


Jak to jak podrywa to bronisz swojego honoru? Czy przez to,że facet podchodzi do twojej kobiety nie wiedząc,że jest zajęta to w czymś ci uchybia? Chyba raczej to dla ciebie komplement, bo znaczy to że masz pannę, która się podoba innym, a nie uciekają na jej widok :wink: Wtedy często wystarczy podejść i już jest po sprawie nie trzeba bić...
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?

Jak to jak podrywa to bronisz swojego honoru? Czy przez to,że facet podchodzi do twojej kobiety nie wiedząc,że jest zajęta to w czymś ci uchybia? Chyba raczej to dla ciebie komplement, bo znaczy to że masz pannę, która się podoba innym, a nie uciekają na jej widok ;) Wtedy często wystarczy podejść i już jest po sprawie nie trzeba bić...


No jak nie wiedział i przeprosi to po sprawie :)
  • 0

budo_lordprzemo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Browary Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?
no wiec najpierw mysl i mow a dopiero pozniej bij... kurna niektorych to ja nierozumiem... przemoc niczego nie zalatwia Oo...
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?
ale ile satysfakcji daje :)
  • 0

budo_yester
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocek

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?
satysfakcji hehe do czasu gdy spotkasz kogos z dobrymi plecami i takiemu wpierdolisz wtedy sie juz dzieje ciekawie w zaleznosci jakie to beda plecy mafie karki itd wtedy odwet sie robi i wpierdol dostajesz ty a moze i twoja kobieta dla przykladu, a drugie fajne plecy to w organach sadowych buhahaha wtedy niezle mozna sie bawic naszym cudownym prawem odpowiednie kontakty posmarowanie i mlody adept MA bedzie mial sie ciekawie jak nie paka to przynajmniej dobre zawiasy.... wtedy to bedzie nauczka pokory typu, dzie jakakolwiek zadyma tam pan cwaniaczek co to lubil ludzi lac, bedzie uciekal i uciekal hehehehe
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?
A propo - kiedyś taką akcje widziałem jak koleś (wielki ) skoczył do mniejszego. Gadka była taka:

Wielki - Czy ty qrwa wiesz kim ja jestem?? Ja tu qrwa RZĄDZE!! :evil:

Mały - A ty wiesz kim ja jestem?

Wielki - Nie.

Mały - I dobrze!

I wielki dostał po ryju :) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024