Skocz do zawartości


Zdjęcie

ostrzegać?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

budo_morfeusz76
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?
To pewnie musial byc jakis miszczu. :) ..tylko incognito. :D
  • 0

budo_tai-chi clan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?
Wy wszyscy jak zwykle dobrze mówicie...przy okazji można laske mieć......gorzej jak "napastnik" ma poprostu taki "prehistoryczny" sposób podrywu....Pozdro.
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?
Ile razy się zdarzylo ,że zaczepił was ktoś ,kiedy spacerowaliście z panną?:| Mnie ani razu ...

Najlepiej by było gdyby wszystkie incydenty tego typu załatwiane były 1vs.1

Był jeden koleś KAMEHAME (hehe - powaga) rządził na hawaiach był tam kimś w rodzaju dyktatora. Trenował u najlepszych mistrzów MA . W końu był tak dobry ,że żaden nauczyciel nie miał z nim sza. Perfekcyjnie władał włócznią ,czymś w rodzaju tasaka ,a nikt tym bardzie nie mógł go pokonac w walce wręcz . Żelazną ręką rządził całą wyspą. Wielu było śmiałków ,którzy chcieli go pokonać (oczywiście nie w pojedynke) ,ale nikt nie dał mu rady :P .Wszystko się skończyło gdy wybuchłą I wojna światowa i podbiło tam wojsko. Generał wojska miał takie 'plecy' ,ze nawet KAMEHAME wymiękł :lol:

ps. nie poddał się bez walki :D [/list]
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?

Ile razy się zdarzylo ,że zaczepił was ktoś ,kiedy spacerowaliście z panną?:| Mnie ani razu ...


oj nie raz. czasem nawet dość ekstremalnie bywało.

a tak na boku... szedłem kiedyś za rączkę z laską 180 cm wzrostu, buty na obcasach, zima była, więc oboje w grubych kurtkach. nagle wyskoczyło dwóch kolesi z jakimś okrzykiem, że zaraz nas będą lać, po czym zatrzymali się i jeden mówi "ty! to nie pedały, on z laską idzie!" i poszli...
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?
trzyule...
ja nie wiem czy bym się śmiał tedy czy bardziej wkurzył :)
rei all...
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?
a jesli chodzi o dyskusję..pozwile sobie tesh zabrać w niej głos...
jesli chodzi o mnie to jak na razie nie musiałem nigdy walczyć w obronie czci mojej lubej..ale wiem że gdyby do tego doszło jak i zakiet uzylbym wszelkich srodków..a arsenał mam bogaty..dlaczego?!
wynika to z moejej osobowości..mnie mozna bluzgać ja to zignoruję, ale osoby bliskie memu sercu są nietylne...nigdy póki zyję nie pozwolę by komukolwike uszło to płazem...
tak jest u kaązdego...
z drugiej strony wiem że rozlanie pifka nie jest powodem bym arsenału uzywał...sam chadzam po pubach i wiem,że są chwile gdy jest w nich naprawdę tłoczno...zazwyczaj bywam w knajpach studenckich i tam bywa kulturalnie..no bo ktyo z dziewczyna będzie chodził po jakiś spelunach?!
to woła o pomse do nieba...
pozdrawiam ...i rispekt...
:wink:
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?

trzyule...
ja nie wiem czy bym się śmiał tedy czy bardziej wkurzył :)
rei all...


heh, tłumaczę, że ciemno było i zima. goście zobaczyli nas z 20 metrów, a z takiej odległości nocą widać tylko zarys postaci.
wniosek płynie z tego taki, że jeśli ktoś lubi panie o kształtach rubensowskich to może mieć pecha :D
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?

a tak na boku... szedłem kiedyś za rączkę z laską 180 cm wzrostu, buty na obcasach, zima była, więc oboje w grubych kurtkach. nagle wyskoczyło dwóch kolesi z jakimś okrzykiem, że zaraz nas będą lać, po czym zatrzymali się i jeden mówi "ty! to nie pedały, on z laską idzie!" i poszli...


ło to w Twoim mieście roi się od homofobów :| Ja tam jestem tolerancyjny troche to obrzydliwe ,ale dziwolągi też mają prawo czuć się bezpiecznie...
  • 0

budo_lordprzemo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Browary Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?
badz co badz "dziwolag" tez czlowiek :P ...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024