Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pan Takeuchi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan Takeuchi

Wiec jak myslisz, potrafilby ktos kto nie potrafi "trzymac miecz" i "cwiczy kilka lat kenjutsu" przygotowac tak osobe, zeby ona wygrala MISTRZOSTWA SWIATA?

Soke Toshimichi Takeuchi ma 8 dan nie tak sobie, on naprawde jest Mistrzem, he is the SAMURAI!

to jeszcze raz ja w temacie "opluwania" Błaszkiewicza:
w bodajże 2000 lub 2001 na zawodach u Tomka Guji też przewinęła się ekipa Mariusza, też coś tam sobie powygrywali i chwała im za to
tylko że jest jedno ale: wśród "Mariuszowych" zdobywców miejsc medalowych zostało wymienionych kilkoro zawodników z innego klubu w Krakowie
te informacje też pojawiły się w prasie regionalnej na podstawie wywiadu z shihanem
pomyłka? czyżby Mariusz nie wiedział kto od niego startuje?


i żeby nie było nie czepiam się umiejętności Takeuchiego, bo na mieczu się nie znam, ale jako instruktor z kilkunastoletnim stażem krytycznie oceniam jego sposób prowadzenia zajęć bo to potrafię ocenić, a to co obserwowałem podczas kilku krakowskich seminariów bardzo mi się nie podobało
  • 0

budo_tenrai
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan Takeuchi
jakto ktos napisal:"mlodzi jestesmy, niedoswiadczeni", po to jest to forum, zeby uzbierac wiecej informacji na interesujace nas tematy, czasami rowniez w taki sposob jak tu. Jednak czlowiek, ktory juz dlugo cwiczy powinien wiedziec, ze nawet jesli ma wlasna jakas tam opinie na temat kogos, to niech mu to powie prosto w oczy.
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan Takeuchi
hmm...
no i sie mnie oberwało...
problem polega na tym że słowa krytyki dotyczące swojej osoby Mariusz usłyszał ode mnie nie jeden raz i specjalnie się tym nie wzruszył (cytowane wcześniej "bo wy się nie znacie"), moje uwagi że swoim zachowaniem ociera się (łagodnie mówiąc) o śmieszność zbywał wzruszeniem ramion, więc w pewnym momencie po prostu przestałem z nim współpracować
natomiast nie widzę powodu dla którego nie miałbym wyrazić o tych panach swojego zdania, zwłaszcza w zderzeniu z opiniami na forum które w porywach graniczą z fanatyzmem
  • 0

budo_kano
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan Takeuchi

jakto ktos napisal:"mlodzi jestesmy, niedoswiadczeni", po to jest to forum, zeby uzbierac wiecej informacji na interesujace nas tematy, czasami rowniez w taki sposob jak tu. Jednak czlowiek, ktory juz dlugo cwiczy powinien wiedziec, ze nawet jesli ma wlasna jakas tam opinie na temat kogos, to niech mu to powie prosto w oczy.


zgadzam sie calkowicie z tenrai i bede to powtarzal jezeli jestes na tyle odwazny zeby juz okims pisac rozne rzeczy to miej czelnosc sie podpisac pod tym co wyrazasz o innych, bo inaczej te slowa sa nic nie warte.A z reszta pisanie o kims jest bezsensu.Spojzmy najpierw na siebie i zastanowmy sie czy jestesmy takimi chodzacymi idealami zeby pisac i mowic o kims.

Dlaczego tylko piszecie o zlych stronach ludzi, a na treningach powtarzacie uczniom o moralnosci, niesieniu dobra, mowieniu prawdy.Moze to wy komus wode z mozgu robicie?
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan Takeuchi
Kano -kim jest Aniol to wie wiekszosc osob na tym Vortalu i czytajac poprzednie jego posty latwo moze sie domyslec. Za to Ty ukrywasz sie pod Nickiem.

Ogolnie uzywa sie w internecie Nickow ale niektore sa tak znane ze przypisane do konkretnych osob. Na tyle z nimi zwiazane ze nie musza uzywac nazwiska zeby kazdy prawie kazdy wiedzial z kim rozmawia.
A zareczam Ci Anial nie musi sie wstydzic tego kim jest i nie na lezy do ludzi ktorzy na kolanach za kims chodza po stopnie klaniajac mu sie w pas.
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan Takeuchi
hej nie o wszystkich piszę źle! noż takim wredniakiem to ja nie jestem
zauważ że naprawdę pozytywnie wyrażam się np o Pawle Kliglichu pomimo iż jest on dla mnie konkurencją, przynajmniej jeśli chodzi o walkę bez broni
tak samo pozytywnie wyrażam się o innych krakowskich (i nie tylko) instruktorach i trenerach np o Dudu(bjj) Hesselu(kendo) Tabaszewskim(judo)Cichalu(ESDS) Cieplak,Cierniak, Auguściak,Raźny (jj) a powinienem przecież ich gnoić na forum straszliwie
z pokorą wymieniam poglądy z Roslonem, ErykiemM czy Martiusem szanując ich znacznie dłuższy staż w SW niż mój
dowcip polega na tym iż tych ludzi mam za co szanować i często podziwiać
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan Takeuchi
Acha i jeszcze jedno - z wiarygodnych zrodel wiem ze zainteresowane osoby tez przegladaja to forum ale wola sie nie wypowiadac bo maja nadzieje ze nie wszyscy przegladaja forum i nie maja dostepu do netu i mit uda sie podtrzymac jak najdluzej.
Net daje kazdemu mozliwosc napisania do kilku federacji zagranicznych wypytanie sie o pewne sprawy i mity latwo obalic. Minely czasy kiedy prowadzilo sie zajecia na podstawie kwitu z pralni chinskiej i obejrzanej kasety z filmem o samurajach. Teraz ludzie jezdza po swiecie zapraszaja ludzi do siebie i maja skale porownawcza. Maja prawo wyboru i rozne punkty widzenia moga porownac.
  • 0

budo_kano
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan Takeuchi

Kano -kim jest Aniol to wie wiekszosc osob na tym Vortalu i czytajac poprzednie jego posty latwo moze sie domyslec. Za to Ty ukrywasz sie pod Nickiem.


Ja sie nie ukrywam.hahaha.Wiekszosc mnie tu zna.hahaha :twisted:
  • 0

budo_kano
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan Takeuchi

Acha i jeszcze jedno - z wiarygodnych zrodel wiem ze zainteresowane osoby tez przegladaja to forum ale wola sie nie wypowiadac bo maja nadzieje ze nie wszyscy przegladaja forum i nie maja dostepu do netu i mit uda sie podtrzymac jak najdluzej.
Net daje kazdemu mozliwosc napisania do kilku federacji zagranicznych wypytanie sie o pewne sprawy i mity latwo obalic. Minely czasy kiedy prowadzilo sie zajecia na podstawie kwitu z pralni chinskiej i obejrzanej kasety z filmem o samurajach. Teraz ludzie jezdza po swiecie zapraszaja ludzi do siebie i maja skale porownawcza. Maja prawo wyboru i rozne punkty widzenia moga porownac.


No w koncu swiete slowa. To teraz zastanowcie sie nad wszystkim co pisaliscie i nie tylko ta uwage kieruje do Ciebie.

Pozdrawiam wszystkich i zycze spokojnej medytacji.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan Takeuchi

Kano -kim jest Aniol to wie wiekszosc osob na tym Vortalu i czytajac poprzednie jego posty latwo moze sie domyslec. Za to Ty ukrywasz sie pod Nickiem.


Ja sie nie ukrywam.hahaha.Wiekszosc mnie tu zna.hahaha :twisted:


Ja tez wiem kim jestes :) - ale ludzie nie bo nie maja takiej mozliwosci namierzenia ;)
A jesli ludzie wiedza kim sie jest wtedy trzeba pilnowac slow ;)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan Takeuchi

No w koncu swiete slowa. To teraz zastanowcie sie nad wszystkim co pisaliscie i nie tylko ta uwage kieruje do Ciebie.


Ja juz dawno wiele rzeczy przemyslalem. Ale doszedlem do wniosku ze zamiast sie zastatnawiac lepiej jest pocwiczyc bo jak stara prawda mowi"
"Politycy moga byc slawni, kazdy z nich jest znany ale malo ktory z nich zdobywa szacunek choc mysla ze go maja :) "
  • 0

budo_tenrai
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan Takeuchi

hmm...
no i sie mnie oberwało...
problem polega na tym że słowa krytyki dotyczące swojej osoby Mariusz usłyszał ode mnie nie jeden raz i specjalnie się tym nie wzruszył (cytowane wcześniej "bo wy się nie znacie"), moje uwagi że swoim zachowaniem ociera się (łagodnie mówiąc) o śmieszność zbywał wzruszeniem ramion, więc w pewnym momencie po prostu przestałem z nim współpracować
natomiast nie widzę powodu dla którego nie miałbym wyrazić o tych panach swojego zdania, zwłaszcza w zderzeniu z opiniami na forum które w porywach graniczą z fanatyzmem


nikogo nie chcialem urazic
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan Takeuchi
ależ ja się wcale nie urażam
  • 0

budo_erykm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chrzelice - Sakura no Yama So-Honbu Dojo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan Takeuchi
ale się porobiło...uff..!

To ja też już się nie ukrywam... :)

jak groza i miecz to tu : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (galeria 2 , pierwsza fotka)

przesadziłem... :wink: ??

nie...! spoko... na tle rozmów o mieczu... ta fotka to pryszcz...yk..

pozdrawiam... :-)

aha... dzięki anioł za "pokorę"...hihihi :D ale jak wynika ona z przewagi (?) mojego wieku...to chyba udepczemy matę...hehheehee :)

Eryk Murlowski

(****************)

legenda: * = stopień... :lol:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan Takeuchi
hahahahahahaha...pasowanie na rycerza!!!!! ototototooo o tym wlasnie mowilem.... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

no co za badziewie :twisted: :twisted:
  • 0

budo_kano
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan Takeuchi

Ja tez wiem kim jestes :) - ale ludzie nie bo nie maja takiej mozliwosci namierzenia ;)
A jesli ludzie wiedza kim sie jest wtedy trzeba pilnowac slow ;)



Hahahahahaha dobry kawal.
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan Takeuchi

pozdrawiam... :-)

aha... dzięki anioł za "pokorę"...hihihi :D ale jak wynika ona z przewagi (?) mojego wieku...to chyba udepczemy matę...hehheehee :)

dotyczyła doświadczenia, wiedzy i umiejętności
co do maty bardzo chętnie chociaż wiem jak to się skończy... pamiętam treningi w Opolu i przepaść techniczną jaka nas dzieli :?
ale pracuję, pracuję aby to zmienić :)
a co do wieku to aż takiej różnicy między nami przecież nie ma :wink:

pokorny anioł
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan Takeuchi

Eryk Murlowski

(****************)

legenda: * = stopień... :lol:


W miejsce gwiazdek niech kazdy dopisze co chce :)

No to ja moze tez:

****** **** Marcin Dawidowicz

1 ********
2 *********
3 *********
4 *********
itd :)
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan Takeuchi

jak groza i miecz to tu : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (galeria 2 , pierwsza fotka)
przesadziłem... :wink: ??


przegiąłeś koleżko i to mocno :) :) :) , ten pan ma moc zabierania mieczy :) :) :) to widać gdzie oszołomstwo dobiera a to co widać na zdjęciu widziałem wcześniej na stażu pana o których sobie gadamy. szczerze Wam powiem mnie coś takiego wnerwia, jak mi przyjdzie taki i pokazuje co to nie on.

Co do uwag do pana Mariusza, to zauważyłem, że Mariusz unikł ze mną rozmów na temat miecza i szermierki nim. Czyżbym wiedział, że ja to taki ciemniak nie jestem jak ci których bajerują z Takeuchim?

Prywatnie to gościa lubię i nic do niego nie mam.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pan Takeuchi
a co do tego pasowane go na 4 dan, teraz już od jakiegoś czasu ma szósty, a minęło niecałe pięc lat, szybki bill z niego :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024