Skocz do zawartości


Zdjęcie

shotokan w Katowicach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

budo_gokken
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

shotokan w Katowicach
witam!!

mozna gdzies w Katowicach pocwiczyc Shotokan??

pozdr!!

Michal
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: shotokan w Katowicach
ale tylko kako Karate Tradycyjne, najbliżej - Dąbrowa Górnicza
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: shotokan w Katowicach
Ja chodzilem jakis czas na Tradycyjne (nie wiem czy shotokan) na sekcji z Uniwersytetu Slaskiego, aczkolwiek nie polecam...
  • 0

budo_gokken
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: shotokan w Katowicach

Ja chodzilem jakis czas na Tradycyjne (nie wiem czy shotokan) na sekcji z Uniwersytetu Slaskiego, aczkolwiek nie polecam...


z tego co udalo mi sie zobaczyc na stronce US, to jest sekcja Oyama (Goliat), ja poszukuje Shotokan badz Fudokan (Karate Tradycyjne), prosze o info,

pozdr!!

Michal
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: shotokan w Katowicach

Ja chodzilem jakis czas na Tradycyjne (nie wiem czy shotokan) na sekcji z Uniwersytetu Slaskiego, aczkolwiek nie polecam...


z tego co udalo mi sie zobaczyc na stronce US, to jest sekcja Oyama (Goliat), ja poszukuje Shotokan badz Fudokan (Karate Tradycyjne), prosze o info,

pozdr!!

Michal


To nie jest sekcja oyama jest kk i tradycyjne
  • 0

budo_gokken
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: shotokan w Katowicach

Ja chodzilem jakis czas na Tradycyjne (nie wiem czy shotokan) na sekcji z Uniwersytetu Slaskiego, aczkolwiek nie polecam...


z tego co udalo mi sie zobaczyc na stronce US, to jest sekcja Oyama (Goliat), ja poszukuje Shotokan badz Fudokan (Karate Tradycyjne), prosze o info,

pozdr!!

Michal


To nie jest sekcja oyama jest kk i tradycyjne


a masz moze jakis namiar na WWW tej sekcji??

pozdr!!

Michal
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: shotokan w Katowicach
Informacje możesz uzyskać z tej strony:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_gokken
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: shotokan w Katowicach

Informacje możesz uzyskać z tej strony:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


dzieki :D

Michal
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: shotokan w Katowicach
Vince długo ćwiczyłeś na US?
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: shotokan w Katowicach
Okolo 2 miechow. Moj pierwszy kontakt z tradycyjnym, o senseiu sie nie wypowiadam, bo to zbyt krotki czas, zeby sady wydawac. To, co mi sie nie podobalo to spartanskie warunki, mala sala, cala wyscielana materacami, rozgrzewka byla "w miejscu" bez zadnego biegania, kihon raczej skromny, za to byly elementy samoobrony w stylu "jak ktos Cie zlapie za glowe" mnie osobiscie nie podeszlo, a w porownaniu do Kyokushin ktore cwicze teraz to jak niebo a ziemia ... takie moj zdanie, prosze o wyrozumialosc ;)
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: shotokan w Katowicach

Okolo 2 miechow. Moj pierwszy kontakt z tradycyjnym, o senseiu sie nie wypowiadam, bo to zbyt krotki czas, zeby sady wydawac. To, co mi sie nie podobalo to spartanskie warunki, mala sala, cala wyscielana materacami, rozgrzewka byla "w miejscu" bez zadnego biegania, kihon raczej skromny, za to byly elementy samoobrony w stylu "jak ktos Cie zlapie za glowe" mnie osobiscie nie podeszlo, a w porownaniu do Kyokushin ktore cwicze teraz to jak niebo a ziemia ... takie moj zdanie, prosze o wyrozumialosc ;)


Jezeli to sala n Bankowej 12 to 2 miechy temu byl remont, ja tam judo cwicze i teraz salka jest zajebista
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: shotokan w Katowicach
w takim razie moze sie pozmienialo... :)
  • 0

budo_akira bayushi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń/ Hull Uk
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: shotokan w Katowicach
Na UŚ zajecia prowadzi Janusz Sowa 3dan jest to karate tradycyjne zajęcia są prowadzone w systemie seminaryjnym praktycznie cały czas te same elementy bo co semestr nowi uczniowie i na zajęciach dla początkujacych to głównie podstawy leca kihon na 8 i 7 kyu podobnie z kata przeważnie tylko heian shodan i nidan. W środy są zajęcia dla zaawansowanych ale tylko przez godzinę. Sala jest mała jak na tę ilość osób ale teraz są trochę ostrzejsze zasady dla studentów celem wykliczenia tzw łowców zaliczenia z wf. Sensei prowadzi też zajecia na AE też dla studentów i tez w poniedziałki. Jak chcesz jednak ciekawych treningów to warto zajrzeć do Bytomia do senseia Kaczora 2 dan. Pozdrawiam
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: shotokan w Katowicach
Tak
Mocno polecam treningi u sensei Kaczora - ma doskonałą technikę prowadzi też zajęcia w Czechowicach-Dziedzicach.
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: shotokan w Katowicach
Najlepiej wspominam treningi, które S. Sowa prowadził w sali na Grażyńskiego. Później to już nie było to samo.
  • 0

budo_akira bayushi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń/ Hull Uk
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: shotokan w Katowicach
Masz rację Giro na Grażyńskiego były fajne jak był remont na Bankowej to też były na Grażyńsiego wieksza sala twarde podłoże troche dynamiczniejsze treningi. Na tych materach to nie bardzo zwłaszcza kolana siadały ale rzuty można było poćwiczyć. Co do senseia Kaczora to szkoda że gdzieś bliżej centrum Bytomia nie prowadzi zajeć bo chętnie bym zajrzał pamiętam jeszcze jak był asystentem Sowy na UŚ ehh stare czasy :D Pozdrawiam
  • 0

budo_fan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: shotokan w Katowicach

Jak chcesz jednak ciekawych treningów to warto zajrzeć do Bytomia do senseia Kaczora 2 dan. Pozdrawiam


sensei kaczor nie dziala w bytomiu, nie robcie zametu
  • 0

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: shotokan w Katowicach

witam!!

mozna gdzies w Katowicach pocwiczyc Shotokan??
Michal


W Wojkowicach ma klub Jan Życiński (Age Kan Klub) moze ma gdzies sekcje w okolicy :)

--
Washi
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: shotokan w Katowicach
A mnie się wydawało że Age Kan działa w Lubomierzu... i że instruktorem jest Zbigniew Wojtkowiak 4 dan... Zresztą spoko gość.
  • 0

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: shotokan w Katowicach

A mnie się wydawało że Age Kan działa w Lubomierzu... i że instruktorem jest Zbigniew Wojtkowiak 4 dan... Zresztą spoko gość.


Masz racje, no moze nie do konca, w Lubomierzu mieszka Zbigniew Wojtkowiak - aktualnie 5 dan - a Age Kan jest w Bogatyni ma rowniez sekcje w Gryfowie Slaskim, Swieradowie Zdroju.
A nim Z. Wojtkowiak osiadl w tamtych stronach prowadzil m. in. treningi w Wojkowicach, wowczas Gornik Wojkowice, a takze w Bielski i Zywcu. Po zmianie miejsca zamieszkania klub w Wojkowicach przeja po nim Jan Życinski - 2 Dan (choc moglby byc juz 4) kilkukrotny medalista MP w kumite.

A co do Zbysia Wojtkowiaka to powiem ze jest nie tylko spoko gosc, ale dla mnie wspanialym karateka, to wlasnie pod jego okiem stawialem pierwsze kroki, to on sprawil ze zafascynowalem sie karate no i moze na koniec powiem, ze to chyba od niego w Polsce mozna sie nauczyc najwiecej kata z poza shotokanu:)

--
Washi
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024