Skocz do zawartości


Zdjęcie

honorowe dany - wstyd!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

honorowe dany - wstyd!
własnie się dowiedziałem, że waldemar pawlak ma drugi dan karate oyama. honorowy podobno. jeśli honorowy, to dlaczego pierwszy mu nie wystarczył? poza tym co takiego zrobił dla karate, że mu aż dana dali? w tym układzie lepper powinien dostać w krav madze, albo w kombacie, bo prowadzi uliczne walki, a wrzodak w kobudo, bo z trzonkami od łopat i kilofów puszcza chłopaków na ulice....
prosze o wypowiedzi oyamowców.
pozdrawiam zbulwersowanych
artur
  • 0

budo_zagier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 738 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goettingen

Napisano Ponad rok temu

Re: honorowe dany - wstyd!

, a wrzodak w kobudo, bo z trzonkami od łopat i kilofów puszcza chłopaków na ulice....


To chyba honorowego w tsunami :wink:
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: honorowe dany - wstyd!
a tsunami to chyba sierpy i wiosła, przynajmniej tak na zdjęciach było....
artur
  • 0

budo_wnuk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: honorowe dany - wstyd!
:) łopaty też
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: honorowe dany - wstyd!
Nie ma prawie systemow w ktorych by nie bylo nadawanych honorowych stopni dan
Byl juz z rok temu podobny temat
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: honorowe dany - wstyd!
ok. zgadzam się z honorowymi danami, ale żeby pawlakowi i to od razu drugiego??
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: honorowe dany - wstyd!
Honorowe dany mozna nadwać jakims osobiśtością ale wstydem jest jak olamasy nadają swoim szefom klubó ,którzy z tymi psami biegaja po dojo i prowadza zajęcia.Może nie jeden opowiada jak ciezko było go zdobyć!! :)
Jednym słowem komercja nie tylko u olamasów :(
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: honorowe dany - wstyd!

Honorowe dany mozna nadwać jakims osobiśtością ale wstydem jest jak olamasy nadają swoim szefom klubó ,którzy z tymi psami biegaja po dojo i prowadza zajęcia.Może nie jeden opowiada jak ciezko było go zdobyć!! :)
Jednym słowem komercja nie tylko u olamasów :(


Te, ortodox - oczywiście nie przypierdalam się do Twojej ortografii (albo raczej jej braku w Twoich wypowiedziach :roll: ). Przypierdalam się do Twojej bufonady, która ponownie pojawiła się wraz z tematem, w którym udział bierze Oyama. :roll:
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: honorowe dany - wstyd!
mi też się nie podoba, że karateka obraża inne style. drewniaka nie lubisz, oyama nie lubisz, zaraz widać, że masz dana! bo ci bez danów to więcej trenują, a mniej "politykują"
pozdrawiam
artur
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: honorowe dany - wstyd!

Honorowe dany mozna nadwać jakims osobiśtością ale wstydem jest jak olamasy nadają swoim szefom klubó ,którzy z tymi psami biegaja po dojo i prowadza zajęcia.Może nie jeden opowiada jak ciezko było go zdobyć!! :)
Jednym słowem komercja nie tylko u olamasów :(


Wiem, że wykazuję się teraz niewiedzą na temat własnej szkoły, ale czy mógł byś wymienić z imienia i nazwiska trenera, który prowadził zajcia legitymując się nadanym mu honorowo stopniem? Ja nie możę sobie przypomnieć takiej osoby...
Będę wdzięczny za udzielenie mi tej imformacji.

Osu.
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: honorowe dany - wstyd!

własnie się dowiedziałem, że waldemar pawlak ma drugi dan karate oyama. honorowy podobno. jeśli honorowy, to dlaczego pierwszy mu nie wystarczył? poza tym co takiego zrobił dla karate, że mu aż dana dali? w tym układzie lepper powinien dostać w krav madze, albo w kombacie, bo prowadzi uliczne walki, a wrzodak w kobudo, bo z trzonkami od łopat i kilofów puszcza chłopaków na ulice....
prosze o wypowiedzi oyamowców.
pozdrawiam zbulwersowanych
artur


Drugi.. trzeci.. dziesiąty - nieważne: to dan HONOROWY. No bo co masz dać jakiemuś VIPowi gdy ten podejmie szefa organizacji "na audiencji" - laurkę? bukiet kwiatów? :? Czarny pas to SYMBOL - znaczy to samo co bryła węgla otrzymana w prezencie od górników czy stetoskop podarowany przez delegację lekarzy. Beckham w podobny sposób "zdobył" czarny pas w Kyokushin Karate - normalka: po prostu podarunek.
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: honorowe dany - wstyd!
moim zdaniem ważne który dan. ok jesli górnicy dają bryłę węgla, ale gdyby dali wagon to byłoby niesmaczne....
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: honorowe dany - wstyd!

Zygmunt Thiede 1 dan (Darłowo)- honorowy
Roman Morawiec 1 dan (Gdynia) - honorowy Stanisław Kamocki 1 dan (Konin) - honorowy Edward Gocał 1 dan (Warszwa) - honorowy Maria Dyduch 1 dan (Kraków) - honorowy Waldemar Pawlak 2 dan - honorowy

drogi karateko 1 konkretnie który gania po dojo i się chwali danem i opowiada jak ciężko go zdobyć? podpowiem ci że Pawlak i Maria Dyduch odpadają.
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: honorowe dany - wstyd!

Beckham w podobny sposób "zdobył" czarny pas w Kyokushin Karate - normalka: po prostu podarunek.


do K-1 go ! z Sappem! :)
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: honorowe dany - wstyd!
I przepraszam uważacie że ten temat ma jakiś sens ?
To jest biznes, dali mu dana bo na łapówkę nie było kasy a gratyfikacja się należała. Kyokushin ostatnio nadał black belt Beckhamowi i zrobił z tego wielkie show i jakoś nikt tego na myśl nie przywodzi.

Ludzie pasek to jest poto coby spodnie nie spadały, nie róbcie scen bo szkoda energii.
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: honorowe dany - wstyd!
jarek - nie lubię przechodzić obojętnie wobec aktów skurwienia. nikt Ci nie każe czytać, ani tracić energii na zabieranie głosu.

pozdrawiam
artur
ps. jesli Wy na koszulkach pod napisem pankration napiszecie pepsi-kola, to też topika zrobię :P
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: honorowe dany - wstyd!
mocnych słów używasz kolego, może wg ciebie doktorat honoris causa to też akt skurwienia? a może pokojowa nagroda Nobla też? stary wyluzuj,gadasz jakby ci żal dupe ściskał że takiego dana nie masz
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: honorowe dany - wstyd!
ojej
przepraszam wszystkich, których obraziłem. zwrot "nie lubię przechodzić obojętnie wobec aktów skurwienia" jest jednym z moich ulubionych zwrotów. nie tyczył się konkretnie tej sytuacji, lecz był odp. na pytanie jarka o sens walki z wiatrakami.
ja nie czepiam się honorowego dana, lecz DRUGIEGO dana, czyli używając Twojego przykładu, "pokojowej nagrody nobla, za wkład w pokój w galaktyce" oraz "profesuratu honoriskałza".
chodzi mi o to, że ktoś dziwnie wyróżnił pawlaka, dając mu "lepszego" honorowego dana.
  • 0

budo_gokken
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: honorowe dany - wstyd!

ojej
przepraszam wszystkich, których obraziłem. zwrot "nie lubię przechodzić obojętnie wobec aktów skurwienia" jest jednym z moich ulubionych zwrotów. nie tyczył się konkretnie tej sytuacji, lecz był odp. na pytanie jarka o sens walki z wiatrakami.
ja nie czepiam się honorowego dana, lecz DRUGIEGO dana, czyli używając Twojego przykładu, "pokojowej nagrody nobla, za wkład w pokój w galaktyce" oraz "profesuratu honoriskałza".
chodzi mi o to, że ktoś dziwnie wyróżnił pawlaka, dając mu "lepszego" honorowego dana.


popieram... honorowy stopien to moze byc 1 DAN, ale od razu 2 DAN, to lekka przesada...

pozdr!!
Michal
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: honorowe dany - wstyd!
A Kwaśniewski i Wałęsa nie mają może honorowego 1 dana w Kyokushinie, bo mi sie zdaje, że tak a jak tak to dlatego dostał żeby być od nich lepszy ;] Koniec kropka.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024