Skocz do zawartości


Zdjęcie

Agresja na ulicy - roadrage


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Agresja na ulicy - roadrage
heh no wiec widze jednak ostre starcia odchodza... podobno gdzies sa kursy radzenia sobie z sytuacjami agresji drogowej i generalne wyznaczniki jak takich sytuacji unikac, ale mimo wszystko wniosek jest jeden w/g mnie - trzeba miec jakis sprzet wspomagajacy w aucie na wszelki wypadek, a i moresu czasami kogos mozna nauczyc :) ...
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Agresja na ulicy - roadrage
kubutek - no to chyba rmf fm ehehehe

w szczecinie byl w latach 70 przypadek, ze (podobno) pijany kierowca amfibii wyjechal z konwoju i wjechal do odry, po czym doplynal na waly chrobrego - takie reprezentacyjne miejsce w miescie. nie za bardzo bylo go jak zatrzymac, do milicjantow na motorowkach strzelal z pistoletu sygnalowego, z tego co slyszalem zablokowaly go dopiero inne amfibie :D
  • 0

budo_cicik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocek

Napisano Ponad rok temu

Re: Agresja na ulicy - roadrage
2 historyjki (niestety z wielu)
pierwsza dot. mojego kolesia.
wracal z nart z dziewczyna i za rondem powstancow zajechal - przez przypadek - droge toyocie celice. standartowa wymiana "fakju", no i celika zatrzymala sie przed nim w poprzek 2 pasow. moj koles zatrzymal sie, patrzy a z celiki wysiada dwuch OGROMNYCH karkow i idzie do niego. byl przygotowany na wpierd... ale na szczescie ;-) nie mial no sobie spodni - siedzial w samych majtach bo przemoczyl na nartach gacie:))) i jak to kolesie zobaczyli to smiejac sie pokiwali mu palcem i poprosili o ostrozna jazde nastepnym razem:)

druga to juz moja...
tym razem ja zajechalem droge czarnemu audi z przyciemnianymi szybami.. (gadalem przez tel kom:) ) auto sie zatrzymalo i wysiada 2 klesi (tez duzych)... podchodza do mnie - ja z usmiechem wysiadam ze swojego, grzecznie mowiac przepraszam. kolesie patrza a ja na desce mam pare rękawic bokserskich - jechalem na trening - a sam jestem ubrany w "szykowny" dresik.:) .. popatrzyli na siebie, zatrzymali sie ... powiedzieli NO! i poszli zpowrotem :)
pozdro
cicik
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024