Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prosze o pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

mikucha
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Prosze o pomoc
Witam
Zanim mnie pogonicie z tego forum poproszę o kilka małych uwag od doswiadczonych w tym temacie.Nie jestem kulturystą i pewnie nim nie bede jednak podjołem walke z duuuza nadwagą . Jak narazie idzie mi dobrze ( w rok 17 kg) Wszystko wypracowane treningami kardio , basenem i dieta. Problem mam jednak z tym ze czuje się coraz gorzej i dlatego prosze o pomoc w stwierdzeniu co robie żle, czego mi brakuje i co powinienem zmienić .Zaznaczę ze aktualnie waże juz 86 kg i mam zamiar spaść do 75 kh . Mam wzrostu 176cm i duży zwis skury w miejscu poprzedniego brzucha {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif
Mój przykładowy dzień:
Sniadanie 7,00 płatki fitnes + mleko 0,5%
trening 11,30 ( basen lub tenis 1,5 h ) przed karnityna 2 ampułki ( 1000)
po serwtka białkowa i ryż z tuńczykiem około 100 gr
posiłek 14,00 sałatka ze świerzych jhazyn ( sałata, pomidor, oliwki) polane oliwa z oliwek
Posiłek 17,00 tuńczyk, zupa za wodzie
trening 19,00 ćwiczenia na brzuch ( 0,5 h)
po serwatka białkowa

Nie ćwicze tylko w niedziele
Cały czas biorę tabletki STACK BOOSTER 2 które maja mi pomagać w spalaniu tłuszczu
Od niedawna biore też minerały , cos ala isostar podczas wysiłku
Jeśli ktoś zechce mi podać kilka rzeczy których nie robie lub powinienem zmienić będe bardzo wdzięczny.
dziekuje serdecznie z góry i czekam na informacje
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc
Może zacznij brać HMB albo jakiegoś fatburnera, lub jeszcze coś podobnego termospeed'a to są suple pomagające w zrzuceniu tłuszczyku.
  • 0
Dołączona grafika

mikucha
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc
Wiyam
Dzieki serdeczne za odpowiedz
Napisałem ze biore tabletki STACK BOOSTER 2 myśle ze jest to cos bardzo podobnego.
Mam nie tyle problem z gubieniem wagi bo to mi idzie całkiem niezle ale z odpowiednim odzywianiem się . Wydaje mi sie ze mam czewgoś za mało w diecie lub jest ona zrobiona żle i dlatego moje samopoczucie i jest coraz słabsze . organizm tez czuje ze jest coraz słabszy.
Pytanie nie jak zrzucać kolejne kilogramy tylko co robić podczas , dieta.witaminy, odzywaki - jakie ??
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o pomoc
Zastąp może płatki fitness płatkami owsianymi + może jajko lub 2. Co to za zupa na wodzie? Zrób diete normalną tylko w mniejszych dawkach (zapotrzebowanie - 200-300 kcal jeśli nie będzie efektów to zmniejszaj dalej co jakiś czas [np. co 1,5 - 2 miesiące]).
  • 0
Dołączona grafika



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024