Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co z ta dieta?:D


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

martinesS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co z ta dieta?:D
Ulozylem cos takiego

Sniadanie:
100g owsianych,300ml mleka,50g twarogu chudego,2 lyzki oliwy z oliwek

Drugie sniadanie:
4 kromki (i tu sie pojawia pytanie:grahama czy razowego? czy to to samo {SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif ale raczej nie to samo?) + 100g chudej szynki.

Obiad:
100g ryzu, 100g piersi,10g oleju

Przed treningowy:
100g ryzu, 100g piersi,10g oleju

Potreningowy:
Jogurt 400g

Kolacja:
Twarog chudy 150g


I tu sie pojawia pytanie: Czy moge jakis posilek zmienic na cos innego, albo zastapic czyms innym? Wrzucil bym tu na przyklad zamiast JOGURTU po treningu GAINER treca (wiem ze nie za superancki ten gainer...)Czy moze lepiej zostac przy jogurcie? Ale nie wiem czy nie wrzucic jeszzcze raz gdzies gainera, zamiast na przyklad obiadu? Tylko w jakich porcjach ten gainer jezeli juz? (w 100g gainera: 73g w/20g b/1g t.) bo nie wyrabiam z tymi posilkami, a raczej....nie wyrabiam sie czasowo. Starcza mi czasu na sniadanie,drugie sniadanie przetreningowy, nastepnie trening...pozniej GAINER lub JOGURT i najwyzej po przyjsciu do domu zjesc "obiad" i kolacje?
Poza tym, zapotrzebowanie wychodzi mi 3300-3400 kcal, a w/w dieta daje tylko 2800 (OK.). Co mozna dodac? Albo zmienic?

Kolacja raczej moze zostac, tak mysle?
Potreningowy to sie jeszcze ustali (czy gainer czy jogurt 400g)
Sniadanie chyba tez moze byc? Czy moze cos dodac?
Drugie sniadanie?
Ogolem 6 posilkow, ale nie wiem czy cos zmienic czy cos dodac. POMOZCIE

Ale sie rozpisalem.....
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z ta dieta?:D
Na drugie śniadanie kanapki z chleba pełnoziarnistego i najlepiej szynka z indyka, po treningu je się węgle i białko więc może wtedy ryż i np. jajka a na kolacje bym coś dodał np. jajka bo sam twaróg taki jakiś mizerny się wydaje. Gainera możesz wrzucić pomiędzy posiłkami a nie za obiad.
  • 0
Dołączona grafika

martinesS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z ta dieta?:D
dodalem ze "na przyklad" za obiad.
No bo skoro sniadanie zjem w domu(7.30), drugie sniadanie (czyli te kanapki) zjem w szkole(10.30), to ten obiad bedzie mi sie srednio widzial w szkole...no ale nie wiem, bo wypadnie wtedy okolo 13.00.
Bo jak skoncze szkole np. o 15. to na silownie ide na 16.30okolo.
Wiec jak skoncze o tej 15, pedze do domu, praktycznie zjem piers i ryz, pozniej trening. Okolo 18 banany, lub gainer. I najwyzej okolo 18.30 znowu ten ryz z piersia bym wrzucil skoro nie wyrabiam?, pozniej najwyzej okolo 21 twarog i jajka (ile tych jajek? Najlepiej pewnie gotowane?
  • 0

martinesS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z ta dieta?:D
??
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co z ta dieta?:D
No wrzuć gotowane a ile to już wynika z twojego bilansu zależy ile masz dostarczyć białka na noc.
  • 0
Dołączona grafika


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024