Skocz do zawartości


Zdjęcie

bulwersacja egzaminem!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: bulwersacja egzaminem!!
muli mnie ta gadka...
no pewnie, że się zdarza, ale mówimy o REGUŁACH wnuk! wyższy stopień może cię nauczyć wiele, ale to juz nie jest kumite! zrozum do cholery, że walka to walka, a nauka to nauka. jeśli wyższy stopień 20 razy pod rząd atakuje cię tak samo, po to byś wreszcie nauczył się blokować tą technikę, to może dla ciebie jest to walka, ale dla niego zwykły kichon, tyle, że z workiem...
walka jest wtedy, gdy obie strony dają z siebie wszystko. co do diabła znaczy, że się zapomniał i atakował bez zapowiedzi?? jeśli piszesz o ippon kumite, to ok i tu się zgadzam, ale mi się wydawało, że rozmawiamy o dojo kumite. odróżniasz to?
pozdrawiam i zachęcam do czytania definicji i słowników pojęć
artur
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: bulwersacja egzaminem!!
nie chce mi sie juz ci tlumaczyc, alez no oczywiste jest, jak sam napisales: "Ty może się uczysz, ale on na pewno nie" no jasne ze ten "bardziej doswiadczony" sie nic nie nauczy no bo jak?, ale tu chodzi glownie o nauke nizszego stopniem, czesto kosztem wyzszego "zeby mlodszy sie nauczyl, musi mu poswiecic czas starszy, sam jednak nic nie zyskujac" no i co nie zgodzisz sie z tym? o to mi caly czas chodzi, moze niejasno sie wypowiadalem
pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024