Skocz do zawartości


Zdjęcie

HIP HOP w BUDOJO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_combol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

HIP HOP w BUDOJO
Było i działo sie oj działo...

Dołączona grafika

wiecej tu:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_soma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 596 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: HIP HOP w BUDOJO
Jest taki dział " reklama klubów" .
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: HIP HOP w BUDOJO
Ten motyw wymachiwania mieczem(no bo jak to inaczej nazwac :wink: ) na tle drzwi podswietlonych to starocie, sprzed 20 lat :lol: :lol: :lol: kiedy Witek K. i Romek H. bawili sie w samurajow przed kamera 8) Widze ze rezyserowi zbraklo swiezych pomyslow na magazynie......
  • 0

budo_bolek
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HIP HOP w BUDOJO
O ile dobrze zrozumiałem tego typu pokaz ma udowodnić, iż ćwiczenie Aikido lub Kenjutsu pozwala zrozumieć ducha kultury samurajskiej .
Jednakże jestem ogromnie ciekaw , ile osób pozujących na "współczesnych samurajów" gotowych byłoby poświęcić swe cenne życie na rozkaz swojego daimyo.
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: HIP HOP w BUDOJO
Skomentuję jednym słowem: porażka
  • 0

budo_berti
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z góry

Napisano Ponad rok temu

Re: HIP HOP w BUDOJO
Nie bardzo rozumiem odpowiedzi na ten temat Moderatorze i inni bo jeśli dobrze zrozumiałem to w Budojo kręcono wideoklip do jakiejś piosenki z tytułu i słownictwa wnioskuję że hip hop. :)


I pokazano relację temat nie miał być więc reklamą czy super nowy tylko właśnie taki jaki był. I o co chodzi. Ludzie czy wy zawsze musicie coś powiedzieć nawet jak nie macie co? :evil: :roll:

Pozdrawiam i gratulacje dla samuraja, który zgrał się z hip hopowym rytmem jakiego pewnie na codzień nie słucha. A zdjątka fajne w klimaciku utrzymane tylko te gejsze mogłuby byc bardziej urodziwe. :wink:

Pozdrawiam
  • 0

budo_smile
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: HIP HOP w BUDOJO
Obiema ręcami pod Bertim się podpisuje :D i gratuluję odwagi i luzu czekamy na efekt.
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: HIP HOP w BUDOJO

Nie bardzo rozumiem odpowiedzi na ten temat Moderatorze i inni bo jeśli dobrze zrozumiałem to w Budojo kręcono wideoklip do jakiejś piosenki z tytułu i słownictwa wnioskuję że hip hop. :)


I pokazano relację temat nie miał być więc reklamą czy super nowy tylko właśnie taki jaki był. I o co chodzi. Ludzie czy wy zawsze musicie coś powiedzieć nawet jak nie macie co? :evil: :roll:

Pozdrawiam i gratulacje dla samuraja, który zgrał się z hip hopowym rytmem jakiego pewnie na codzień nie słucha. A zdjątka fajne w klimaciku utrzymane tylko te gejsze mogłuby byc bardziej urodziwe. :wink:

Taka aikidocka natura ;P
Pozdrawiam


  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: HIP HOP w BUDOJO

Ten motyw wymachiwania mieczem(no bo jak to inaczej nazwac :wink: ) na tle drzwi podswietlonych to starocie, sprzed 20 lat :lol: :lol: :lol: kiedy Witek K. i Romek H. bawili sie w samurajow przed kamera 8) Widze ze rezyserowi zbraklo swiezych pomyslow na magazynie......


Szczepan co ty! Jak ja bym to reżyserował to od razu jeszcze przed emisją w MTV klip by dostał GRAMMY :) :) :)
Ja tylko pilnowałem żeby nam dojo nie uszkodzili 8)
Jak już wcześniej przy innej okazji wspominałem, potrzebujemy kaski na dokończenie Budojo, cóż jak nie walka z Fiodorem to przynajmniej hip hop nas poratuje.
A swoją drogą choć mam swoje lata, niezły był ubaw , zgodziłem się nauczyć Gejsze jak prawidłowo nalewać sake,
natomiast co do hip hopu to miałem wrażenie że to ostrzejsza nuta, a było całkiem spoko. A byłbym zapomniał przyjechał z zespołem wicemistrz Polski w BJJ z Grudziądza, sprytny chłopak o 2.00 nad ranem miło się sparowało, zdziwił się, że aikido jest takie skuteczne bo mu co innego w klubie do głowy wkładano. :lol: :wink: :lol:

  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: HIP HOP w BUDOJO

zdziwił się, że aikido jest takie skuteczne bo mu co innego w klubie do głowy wkładano.


O!!! dzizus, Jurek, ty masz chyba jakas obsesje udowadniania skutecznosci aikido , jak jakis swierzy przechrzta :roll: Taki stary a takie kawalki wali :?
Wez sie zastanow. znajdz goscia z judo, co cwiczy tyle lat co ty i udowadniaj :roll: :roll: :roll: , no katastrofa, nie mam slow 8O 8O 8O
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: HIP HOP w BUDOJO

[ : Taki stary a takie kawalki wali :?
: , no katastrofa, nie mam slow 8O 8O 8O


Szczepan co ty? Ty tak...... na poważnie? i myślisz że...... ja tak na poważnie? No to rzeczywiście katastrofa i załamka. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ale nie martw się jakoś z tego wspólnie wyjdziemy, nie zostawię cię, od czego ma się przyjaciół. :roll: :roll: :wink: :wink: :roll: :roll:

  • 0

budo_combol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: HIP HOP w BUDOJO
Ogólnie coś ludziom siadło poczucie humoru. Te zdjęcia pomimo podpisów też traktują na poważnie, że my niby tak na co dzień, filmik jako że niby instruktażowy... Uhhhh :? , dajcie pokój.


Ludziska jeśli się naprawdę znacie na temacie to powinniście dostrzec że to blaga i pic. 8)
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: HIP HOP w BUDOJO
No Tak Papież w Watykanie przyjmuje na audiencji hip hopowców to zaraz Redakcja (Papież polskiego Aikido :) :wink: ) :rofl: wpuszcze do dojo ten gatunek tfurczosci 8) 8) :lol:
A swoja droga jakby w hakamce zszyc nogawki to spodeknki ala MC Hammer gotowe - i wtedy daszki w tył i jedziemy :) :) :) 8) :peace:
  • 0

budo_pancer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 699 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100-lica

Napisano Ponad rok temu

Re: HIP HOP w BUDOJO

A byłbym zapomniał przyjechał z zespołem wicemistrz Polski w BJJ z Grudziądza, sprytny chłopak o 2.00 nad ranem miło się sparowało, zdziwił się, że aikido jest takie skuteczne bo mu co innego w klubie do głowy wkładano. :lol: :wink: :lol:


Czyli w zasadzie w dziale bjj należy się spodziewać postu w płaczliwym tonie, wręcz lamentu...... :wink: :)

Odnośnie ostatniego B to może byś rozwinął temat tych nie uczonych technik.....wspominał o tym też Stefan.
Na przykład ile jest dzwigni (ikkyo, nikyo etc. ..etc) - ja słyszłałem że Dziadek pokazywał o wiele więcej. A ile..? 8) .
Chciałbym uzyskać potwierdzenie pewnej liczby :wink:

Pancer ( na tropie tajemnych kudenów :wink: )
  • 0

budo_combol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: HIP HOP w BUDOJO

No Tak Papież w Watykanie przyjmuje na audiencji hip hopowców to zaraz Redakcja (Papież polskiego Aikido :) :wink: ) :rofl: wpuszcze do dojo ten gatunek tfurczosci 8) 8) :lol:
A swoja droga jakby w hakamce zszyc nogawki to spodeknki ala MC Hammer gotowe - i wtedy daszki w tył i jedziemy :) :) :) 8) :peace:



hip hop a breakdance to dwie różne sprawy :!: :!:
a MC Hammer był raperem :wink: :P :!:

dla tych co nie rozróżniają polecam.... :) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :lol: :)
  • 0

budo_pancer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 699 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100-lica

Napisano Ponad rok temu

Re: HIP HOP w BUDOJO
COMBOL,
Nie przypuszczałem, ze jesteś takim znawcą muzyki. Patrząc na Twój fryz :wink: to byłem pewien że można cie spotkać tylko w młynie na Metalmanii na koncercie jakiego SODOMA czy innego SLATANIC WERMACHT :) :)
I prosze nie wymieniaj kapel skinheadowskich w odwecie :wink: :) :)
A tak apropo ciekawe czy Milano jeszcze słucha nagrań odglosów godowych humbaków :?: :-)

Pancer (o słuchu absolutnym)
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HIP HOP w BUDOJO


A byłbym zapomniał przyjechał z zespołem wicemistrz Polski w BJJ z Grudziądza, sprytny chłopak o 2.00 nad ranem miło się sparowało, zdziwił się, że aikido jest takie skuteczne bo mu co innego w klubie do głowy wkładano. :lol: :wink: :lol:


Czyli w zasadzie w dziale bjj należy się spodziewać postu w płaczliwym tonie, wręcz lamentu...... :wink: :)


^____^
  • 0

budo_rydzol
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SW-CE in GOP

Napisano Ponad rok temu

Re: HIP HOP w BUDOJO


A byłbym zapomniał przyjechał z zespołem wicemistrz Polski w BJJ z Grudziądza, sprytny chłopak o 2.00 nad ranem miło się sparowało, zdziwił się, że aikido jest takie skuteczne bo mu co innego w klubie do głowy wkładano. :lol: :wink: :lol:


Czyli w zasadzie w dziale bjj należy się spodziewać postu w płaczliwym tonie, wręcz lamentu...... :wink: :)


^____^


jakieś bliższe info jak to wyglądało ?
bardzo interesujące, i co go zdziwiło w aikido tzn ta skuteczność jak to wyglądało !
poprosiłbym o bliższe info !
z góry domo!
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HIP HOP w BUDOJO
hehehehehehehehehehe\
były gwiazdy filmowe - walki za pieniądze, hiphop - teraz czas na pokaz bielizny używanej, walki psów i wyścigi konne - byle dojo nie uszkodzili :) :) :)
  • 0

budo_berti
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z góry

Napisano Ponad rok temu

Re: HIP HOP w BUDOJO
rydzol w zaprzęgu czy w walce?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024