Skocz do zawartości


Zdjęcie

Karate czy KickBoxing?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

budo_dabeq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przeworsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate czy KickBoxing?
podobno 1 trening jest zawsze za darmo wiec idz na kicka idz na KK i zobaczysz gdzie Ci sie podoba, a w ogole jak sie zdecydujesz to napisz tutaj co wybrales :)
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate czy KickBoxing?
jezeli jest inaczej to niech ktos z was medrcow udowodni mi ze nie mam racji. Prosze o konkretne 100 % argumenty. Wiem jedno nie macie mozliwosci tego udowodnic i dlatego brak wam ochoty na normalna dyskusje. Nikt z was w tym nie siedzi i to co wiecie wiecie z plyt telewizji lub watpliwych przekazow. Taka jest prawda panowie. Nie ma na celu sie z wami klocic, wole normalnie podyskutowac. Fakt jest taki ze niektorzy zaczynaja zgrywac sie na nieomylnych medrcow i powoluja sie na cos co tak naprawde moze nie do konca jest wymierne i czyste. Wasza konstruktywna odpowiedz na moj post to zignorowanie. Swiadycz to tylko o was nie o mnie. Jestem w stanie przyjac wasze argumenty jezeli sa prawdziwe ale widze ze wam takich chyba brak
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate czy KickBoxing?
spajk, chlopie - kto Cie tu w ogole wpuscil?

przy czym bynajmniej nie vortal mam na mysli...

przeciez strach gdziekolwiek zajrzec, nie bedac zalogowanym.

aha - podpis sobie dobrales pierwszorzedny.
tak trzymaj Dołączona grafika
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate czy KickBoxing?
o co tobie chodzi nie wiem. Tez jestes znawca tematu ? Przybilz swoje doswiadczenia. Czy moze masz ochote pobluzgac ? Jezeli chcesz podjac normalna dyskusje to prosze bardzo ale na argumenty a nie na bluzgi. Tak trzymam i podpis wydaje mi sie adekwatny do tego co kieruje dzialaniem wielu ludzi na ziemi a mianowicie - Glupota. Glupota niestety dotyka takze i ciebie a jezeli sobie nie zdajesz z tego sprawy to poprostu jestes ....... wiesz co mam na mysli !!!!!!!
  • 0

budo_freestyler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate czy KickBoxing?
to ze czasami bywaja ustawki to jest oczywiste, po prostu ze zjawiska marginalnego chciales zrobic regule wiec nikt nie chce sie wdawac w chore dyskusje...
wyluzuj czlowieku...
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate czy KickBoxing?
nie sadze zeby to byly zjawiska marginalne. Zeby wdawac sie w dyskusje trzeba by miec 100 % argumenty ze nie mam racji a podejzewam ze wiekszosc medrcow nie ma nawet 50 % argumentow.
  • 0

budo_freestyler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate czy KickBoxing?
jasne japoncy u siebie w kraju na Pride i K1 maja zajebisty interes w obrywaniu po pysku...
logiczne wnioski wyciagasz...
a moze ty sprobujesz dac sie zmasakrowac za kase?
moze nawet zycie oddasz?
faktycznie IGNORE to jedyne wyjscie...
  • 0

budo_anjin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 600 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate czy KickBoxing?
spajk, jak sie liczy procenty argumentow? Bo nie wiem, czy moge cos napisac...
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate czy KickBoxing?

o co tobie chodzi nie wiem.

o to, ze jesli na takim samym poziomie rozmawiasz tutaj z ludzmi, to chyba nikt juz sie nie dziwi, skad sie to bierze, ze przecietnemu Niemcowi Polak sie kojarzy oglednie mowiac nie najlepiej.

bluzgi? jakie bluzgi? Dołączona grafika

uprzejmie zwracam Ci uwage, ze wypisujesz glupoty.

chcesz argumentow? poczytaj chocby, co freestyler pisze. albo w ogole wiecej czytaj - chocby BUDO, bo tu odpowiedzi na Twoje pytania padly juz po kilkanascie razy - a mniej pisz.

ale jak pytasz piec razy o to samo, kiedy juz za pierwszym razem dostales wyczerpujaca odpowiedz, to sie nie dziw, ze ludzie Ci ignora wlaczaja, bo nikt nie ma czasu czytac bzdur, ani sie klocic z kims komu trzeba tlumaczyc proste rzeczy jak krowie na rowie, a on i tak "wie lepiej".

czesc.
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate czy KickBoxing?
wielcy medrcy a moze chcecie zeby wam order dac za wasze jedyne i sluszne niepodwazalne racje. Smieszne jest to co piszecie jak rowniez to ze kreujecie sie na nieomylnych znawcow. Ciekawe czy ktorys z was byl w stanach na takich zawodach, zna kogos kto to organizuje a moze sami braliscie udzial jako zawodnicy. Z czego czerpiecie swoja wiedze ? Z filmow czy moze statystyk a moze poczytaliscie pare wywiadow w gazecie ? Tak szkoda tego komentowac.
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate czy KickBoxing?
Wiesz nie wiem jakich ty znasz niemcow widocznie przecietnych wiec dlatego ci sie tak kojarzy. Wiem jedno jak czytam was to pierwsze co mi sie kojarzy to to ze macie za duzo agresji. Zaraz sie zaczyna niezdrowa polemika obrazanie itp. Niektorzy mysla ze maja patent na nieomylnosc. Nawet jezeli ktos nie ma racji to sa jeszcze inne formy dyskusji anie tylko wyszydzanie i obrazanie. Ci ktorzy tak robia sa po prostu beznadziejni. Ciekawe jezeli macie sie za takich medrcow to niech powie jeden z drugim w ilu zawodach bez regul wzial udzial ? Pewnie wzieli udzial ale przed telewizorem a pozniej rozwijaja teoretyczne dyskusje o przewadze jednego nad drugim.
  • 0

budo_anjin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 600 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate czy KickBoxing?
spajk, proponuje zaczac rozwazania na temat "marketingu stylow" od posluzenia sie kalkulatorem. Komu, Twoim zdaniem, mialoby zalezec na promocji danego stylu? Zalozmy, ze wlascicielom klubow bjj. Jakie obroty moze miec taki klub - w Stanach miesiac treningow to ok. 80$, w klubie, chocby i duzym, cwiczy powiedzmy 200 osob. Daje to miesieczny obrot rzedu 16000$. Powtarzam, obrot, a nie dochod. Skad taki klub ma brac pieniadze na kupowanie turniejow, a nawet pojedynczych walk? To wszystko i tak zakladajac, ze taki duzy klub reagowal by w ten sposob na spadek popularnosci. Wystarczyloby napisac, ze "uczymy najlepszego stylu na swiecie", i kto to sprawdzi? Albo nawet podac wynik jakiejs walki, gdzie wygral kickbokser z karateka, chocby i mistrzem swiata, a kto sprawdzi, ze kickbokser byl o 20 kilogramow ciezszy i o 10 lat mlodszy... Rownie dobrze mozna zestawic odwrotnie. Koszty sa praktycznie zadne.
Ale takie dzialania, to moze podejmowac pojedynczy instruktor, dla ktorego istninie tego klubu to byc albo nie byc. W duzym klubie (a rozumiem, ze takie miales na mysli), jakby jakikolwiek styl stal sie dla
wlasciciela niedochodowy, to by wywalil instruktora, a zatrudnil takiego, do ktorego beda przychodzic ludzie, chocby na tae bo.
Pozdrawiam,
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate czy KickBoxing?

Wiesz nie wiem jakich ty znasz niemcow

i nic Ci do tego.
to raz.

nie o tym pisalem - to dwa.

a trzy - ja z Toba nie dyskutuje, ani nie mam zamiaru. nie jestem psychoterapeuta.
napisalem jasno, co sadze o Twoich wypocinach, a potem odpowiedzialem na Twoje pytanie. i to wszystko.

widze do prawda, ze po raz kolejny zupelnie niepotrzebnie, bo i tak nie dotarlo.
ale to nie moj problem.

jakos sie przyzwyczaje do tego logowania. pa.
  • 0

budo_wujex
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate czy KickBoxing?
dobra, powiem tak! Bylem dzis na moim pierwszym treningu KK! i co sie okazalo?? Ten sport jest cudowny! Nie jest to machanie rekami i krzyczenie chinskich nazw,tlyko zmudna,ciezka, sympatyczna praca, tak mi sie przynajmniej wydalo! Wprawdzie mam rozciete stopy bo jak kopalem tarcze, to koles rece wystawial, ale warto! Sport jest piekny, i chyba zostane przy nim narazie, chociaz pojde jeszcze chyba zobaczyc kick boxing! :) :)
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate czy KickBoxing?
Widze ze chyba sie spodobało. Teraz dopiero zabyczłem ten topic (a to przecierz moje śmieci).
Puki co mozesz troche chodzić, bo jak znam Zbycha to się o kase przez jakis czas upominać niebędzie.
Zresztą we wtorek zrobił taką przekrojówke. Swoje lata ma i lubi dziwnie urozmaicać treningi ;) .

A tak na marginesie wyślij mi na gg adres klubu kick (chyba ze masz zamiar isc indywidualnie do gościa na chate).
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate czy KickBoxing?

dobra, powiem tak! Bylem dzis na moim pierwszym treningu KK! i co sie okazalo?? Ten sport jest cudowny! Nie jest to machanie rekami i krzyczenie chinskich nazw,tlyko zmudna,ciezka, sympatyczna praca, tak mi sie przynajmniej wydalo! Wprawdzie mam rozciete stopy bo jak kopalem tarcze, to koles rece wystawial, ale warto! Sport jest piekny, i chyba zostane przy nim narazie, chociaz pojde jeszcze chyba zobaczyc kick boxing! :) :)

jak juz to japonskich,nie chinskich :) fajnie,ze sie podobalo ale idz profilaktycznie na kicka.najwyzej utwierzi cie w przekonaniu,ze kyok jest lepszy
jakby co,witamy w gronie masochistow :)
  • 0

budo_wujex
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate czy KickBoxing?
Wiec tak PiT! jeden kick jest [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
a drugi jest w 48,a co do indywidualnosci, to nie,mozna sie przejsc i zobaczyc o co tam chodzi!
I rowniez witam w gronie "masochistow",i mam nadzieje ze to byl zart! i nie bedzie tak zle! :) :) :)
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate czy KickBoxing?

Wiec tak PiT! jeden kick jest [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
a drugi jest w 48,a co do indywidualnosci, to nie,mozna sie przejsc i zobaczyc o co tam chodzi!
I rowniez witam w gronie "masochistow",i mam nadzieje ze to byl zart! i nie bedzie tak zle! :) :) :)

kazdy cwiczacy SW/MSW t masochista :)
  • 0

budo_stalin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate czy KickBoxing?

W skali swiatowej wyzszosc KK nad innymi stylami udowodnil M. Oyama.


Teraz są nowe czasy... [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

KK - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] 0.8 % zwycięstw...

A róbta co chceta :wink: Kick - 45% zwycięstw...


zajrzałerm sobie na tę stronkę, bo czemu nie.
1. chyba jakoś stronniczy jesteś, bo: 0,45 * 100 u ciebie daje 45% zwycięstw, a 0,08 * 100 daje 0,8% zwycięstw... powinno dać 8%, no nie?
2. pod spodem masz kategorię karate (bez stylu, po prostu karate), gdzie procent zwycięstw wynosi 0,41*100, czyli 41%, czyli całkiem nieźle.
przypuszczam, że amerykanie wsadzili tutaj wszystkich - od oyama do shotokan, z resztą amerykańce są w ogóle dupnięci.
3. poza tym: walk w kyokushin było dopiero 12, a w kicku 373, poczekaj z łaski swojej, na porównywalne, miarodajne wyniki. innymi słowy - obecnie statystyki dotyczące karate kyokushin na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] są shita warte!
  • 0

budo_]aszczur
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Karate czy KickBoxing?

dobra, powiem tak! Bylem dzis na moim pierwszym treningu KK! i co sie okazalo?? Ten sport jest cudowny!
[...]
Sport jest piekny, i chyba zostane przy nim narazie, chociaz pojde jeszcze chyba zobaczyc kick boxing! :) :)

Cieszę się, że Ci się podoba.
Pochwal się jeszcze jakie wrażenia odnotowałeś na kb.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024