Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tsunami Power !!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
62 odpowiedzi w tym temacie

budo_jamer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nie z tej ziemi

Napisano Ponad rok temu

Tsunami Power !!!!
Słuchajcie ludzie !!!! Siedzę sobie kulturalnie w domu, zajadam kanapkę a tu nagle dzwoni do drzwi listonosz. Odbieram kopertę A4, zamykam drzwi i czytam. Polska Federacja Dalekowschodnich Sztuk Walki, adres się zgadza - mój. Dziwne... nie zamawiałem żadnych materiałów z PFDSzW. Otwieram kopertę i co widzę 8O !!!! Trochę sfatygowaną teczkę Otwartego Funduszu Emerytalnego Winthertur. Myślę sobie, że to kawał jakiś, koledzy jaja sobię robią, że w środku znajdę sztuczne rzygi albo coś takiego a tu.... dostałem od samego soke Ryśka Murata 10 DAN !!!!! 1) informację o rewelacyjnej książce o karate co ją właśnie napisał Rysiek ! 2) czy ja sobie życzę autograf Ryszarda ??? :o 3) zachętę co bym został CZŁONKIEM !!!! Tsunami - i to już było przegięcie. Cytuję: " Będąc indywidualnym członkiem Tsunami może Pan założyć koło (dantai) - np. ze swoimi znajomymi i krewnymi. Bazując na dotychczasowych umiejętnościach i wiedzy z książki "Karate dla początkujących i zaawansowanych" oraz innych publikacji może Pan UCZYĆ TYCH ZNAJOMYCH (także odpłatnie), umożliwiając im zdobywanie umiejętności samoobrony oraz podnoszenie sprawności i polepszenie zdrowia". Potem jest coś o wniosku co go muszę zarejestrować itd itd. Czyli słuchajcie - nie znam się za bardzo na Karate ponieważ trenuje zupełnie coś innego, ale chyba zacznę wszystkich uczyć odpłatnie tego Tsunami. Wyślę deklarację i uczę !!!! Kto chce się zapisać ? Treningi będą raz w miesiącu, tylko poprzez Gadu-Gadu, koszt 200zł m/c. :P Aha ! Byłbym zapomniał ! dostałem także od Pana Soke Ryszarda Murata, nr 5 czasopisma "Czarny Pas" z 1990 roku ! Cena na okładce 15.000 zł. I co o tym sądzicie ???? To jakaś sekta ???? Pozdrawiam.
  • 0

budo_mateusz wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Krakow/Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: Tsunami Power !!!!
JASNY GWINT!!!!!!!!

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:


Najlepszy jest tekst o polepszeniu zdrowia - chyba bynajmniej nie psychicznego??

:)

No, ale takim bialym krukiem jak "Czarny Pas" z 1990 roku to malo kto by pogardzil chyba, nie myle sie, prawda? :)

A tak powaznie, to co sie kurde dzieje? Jestes pewny, ze to naprawde nie koledzy sobie robia jaja? Bo jak to rzeczywiscie PFDSzW, to ja juz nawet nie wiem, co powiedziec... :rofl: :peace:
  • 0

budo_jamer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nie z tej ziemi

Napisano Ponad rok temu

Re: Tsunami Power !!!!
To nie są jaja bo na każdej stronie są oryginalne czerwone wielkie pieczęcie TSUNAMI i FEDERACJI oraz podpisy Soke Murata !!!!
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Tsunami Power !!!!
MURAT NA PREZYDENTA!!!!!!!!!!
  • 0

budo_shin-ai
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tsunami Power !!!!
No to sie zaczeło korespondencyjne nauczanie karate huuura na to wszyscy czekali moze zrobia zawody za posrednictwem poczty :) pozdrawiam
  • 0

budo_b.anderas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tsunami Power !!!!
Murat - Reaktywacja!!!

serio: po prostu siada mu sprzedaż polis, dlatego wraca do tsunami. wiem z pierwszej ręki.
  • 0

budo_eax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Tsunami Power !!!!
ehh robimy mu powtorke z kupy miesiaca?
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Tsunami Power !!!!
Ja bym sie na ten kurs zapisal Jamer. Mysle ze ludzi to glupi sa jezdza na jakies Okinawy do jakichs Chin czy Brazyli Po co ? Wystarczy kupic ksiezke Murata zalozyc sekcje i za pomoca poczty Murat oswieci kazdego z trenujacych. Jamer ty to masz szczescie ja to bym chcial mie autograf smaego Murata powiesilbym nad lozkiem i chwalil sie nim przed kazdym. No a wspolne zdjecie z Muratem to bylo by cos prawie jak z papiezem. Jak Murat jeszcze doda grapling do tsunami to wszystkie inne sekcje padna. Pozniej sie Rychu przelamie i zajeb... wszystkich cieniasow ktorzy walcza w klatkach. A co Rychu nie potrafi ? Pewnie ze potrafi !!!!!!!
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Tsunami Power !!!!
Jestem zniesmaczony rasą ludzką... idę do klasztoru - byle dalej od takich... tego...
Radio Maryja, Murat, Samoobrona - widzę znaki.... nadchodzi koniec świata...

A w klasztorze napiszę "Apokalipsę cz.II" i dorbię sobie trochę zanim nastąpi Dzień Sądu - to będzie bestseller w kręgach duchowieństwa ("... i nie zostanie wpuszczony do Raju ten, kto nie jest katolikiem i kto nie dawał na tacę i kto proboszczowy nowej Toyoty kupić nie pozwolił..") :wink:

Od soke Murata można się jednak czegoś nauczyć :)
  • 0

budo_motyllek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mega wieś zachodniopomorskiego :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Tsunami Power !!!!
Napisałabym coś sensownego :roll: ale:
1) odjęło mi mowę....
2) umarłam ze śmiechu (tarzam się po podłodze) hehehe :wink:
  • 0

budo_wargrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Tsunami Power !!!!
Bez komentarza ...........
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Tsunami Power !!!!
hehe - normalka w wykonaniu R. Murata. Lat temu gdzieś koło 10 zdarzyło mi się robić u niego kurs instruktorski - akurat mój ówczesny klub TKD miał taki moment dobrej współpracy z PFDSzW. Gdzieś z półtora roku później Murat mi tez przysłał paczkę kwitów i napisał, żebym założył klub i zarejestrował u niego w federacji, bo mi.... uprawnienia instruktorskie odbierze i napisze o tym do Urzędu Miejskiego, Wojewódzkiego i wszystkich świętych. Kwity poszły do kosza...

Gizmo
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Tsunami Power !!!!
A jest tam może jakiś adres zwrotny, korespondencyjny czy coś takiego?
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Tsunami Power !!!!
Wiecie tak dla jaj wpisalem w googla tsunami no i wyszlo ze jest cos takiego zarowno w USA; Kanadzie, Australii. Ciekawe czy oni maja cos wspolnego z Rychem ? Czy wogole wiedza ze to Rychu jest najwiekszym mistrzem Tsunami na swiecie ? Jezeli nie wiedza to mysle ze przyjada i z pokora poprosza Rycha o blogoslawienstwo. Tak na marginesie ciekawe czy te zagraniczne sekcje tsunami to taki sam badziew jak u Rycha ? Kto jest ciekawy niech sam sprawdzi !!
  • 0

budo_harkonnen2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Tsunami Power !!!!
Z moich badań wynika, że oni wszyscy kształcili się u Soke MyuRyatta, ale nie tylko oni: także ruscy i jacyś kolesie z afryki.
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Tsunami Power !!!!
Wychodzi na to ze Rychu tez miedzynarodowa kariere zrobil. Teraz sie niedziwie ze na tym forum goscie z Rosji sie tez o niego pytali. Wyrosl nam tutaj taki mistrz a my go nie szanujemy. Moze po smierci docenia go nastepne pokolenia. Widocznie przerosl nas wszystkich, jest wizjonerem. Mielismy Chopina wirtuoza teraz mamy Ryska tez wirtuoza i wizjonera nie pozwolmy mu isc w slady Chopina i niedopuscmy zeby nam wyemigrowal. Rychu zostan z nami pisz nastepne dziela i rozwijaj nowe techniki.
  • 0

budo_motyllek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mega wieś zachodniopomorskiego :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Tsunami Power !!!!
Tak! Ruskie! To pewnie stąd ta technika przy użyciu łopaty i sierpów :D

Co wy chcecie? Facet tworzy system walki dostosowanej do realiów danego kraju :D buahahha
  • 0

budo_jamer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nie z tej ziemi

Napisano Ponad rok temu

Re: Tsunami Power !!!!
Ktoś tam się pytał jaki jest adres zwrotny do Soke Murata, wszystko znajdziecie na stronie www.karatetsunami.org życzę wielu wrażeń i miłej zabawy - zwłaszcza w dziale "system tsunami" - numer z jednym palcem w oko przeciwnika (aby nie zrobić zbyt dużej krzywdy) poprostu mnie przerósł, :) Ja już nie mam siły do tego Tsunami ! poklon Śmiech to zdrowie !
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Tsunami Power !!!!
Problem z "miedzynarodowymi" sekcjami tsunami polega na tym ze inne sekcjie sa innych styli, a tsunami to tylko nazwa dojo np. Karate goju-ryu którego dojo sie nazywa tsunami. Te zagraniczne sekcje z Ryśkiem nic wspulnego niemaja (gydbys na tym google wszedl na tamte stronki i poczytał chwilke sam bys do tego doszedł).
  • 0

budo_harkonnen2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Tsunami Power !!!!
No cóż może faktycznie przesadziłem. Przepraszam. Ale jedno znalazłem:

Toronto Karate club Tsunami offers lessons in Karate, Shito-Kai, Tsunami, Japanese Judo, Kodokan, Jiu-Jitsu, Fukuri, Vietvodao and Brazilian Jiu-Jitsu. For more information on our classes please fill out the contact form on our website.

pochodzi z[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] prowadzi Victor Sokolovski (który jeśli wierzyć rewelacjom z karatetsunami.org jest uczniem Rysia)

Jeśli jest w Kanadzie, to pewnie jest ich i więcej. Jesli wierzyć tsunami.org to ma on tam paru zagtranicznych uczniów (przy czym większość z WNP :) )
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024