Skocz do zawartości


Zdjęcie

20 procent skuteczności wg Fiodora.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
112 odpowiedzi w tym temacie

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: 20 procent skuteczności wg Fiodora.
Po pijaku bardzo czesto ktos kogos prowokuje do walki, ale jak wytrzezwieje to szuka wymowek zeby jej tylko nie odbyć, więc redakcjo, nie przesadzaj z alkoholem.
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 20 procent skuteczności wg Fiodora.
Droga redakcjo powiedz, ze nie chcesz walczyc. Bo to juz ani smieszne ani ciekawe nie jest. Prawdziwego mezczyzne poznaje sie po tym nie jak zaczyna a jak konczy. U ciebie redakcjo poczatek byl niezly zobaczymy jak bedzie z koncem. A udowadniac nic nie musisz to prawda, wiec skoro nie musisz i nie chcesz tego robic napisz otwarcie a nie kombinujesz jak kon pod gore.
  • 0

budo_sprinter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 20 procent skuteczności wg Fiodora.
Mysle, ze mozna juz oglosic poddanie.
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: 20 procent skuteczności wg Fiodora.
Nie podniecajcie się tak bardzo..To że Fiodor jest gotowy do sparingu z RB to nie znaczy ,że każdy z was byłby w stanie :wink:
Dla mnie RB ma sporo racji w tym co pisze,bo z tego co się oriętuję ma już swoje lata i o zdrowie powinien dbać :wink:
Pozdrawiam
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: 20 procent skuteczności wg Fiodora.
Jestem lekko przyżenowany. Wygląda to nieładnie i dobrze się nie skończy. Ale tak się nie da, żeby wilk syty i owca cała. :cry:
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: 20 procent skuteczności wg Fiodora.
sa dwie opcje:
1. chlopaki sie umowily i specjalnie robia jaja
2. Redakcja Budojo zdygal, bo pierw mowil konretnie, a teraz sie wykreca.mniejsza,czy ta walka sie odbedzie, ale RB nie pokazal klasy.nie lepiej powidziec - " Fiodor nalomocisz mi, wiec dlasza yskusja nie ma sensu"?
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: 20 procent skuteczności wg Fiodora.
To są żenujące wymówki. Chodziło przecież o sprawdzenie czy po roku ćwiczenia aikido z metodyką BUDOJO, jego "Rambo" wygra z człowiekiem ćwiczonym przez Fiodora. Analogicznie, jeśli walczyć ma osobiście Fiodor, Budojo ma stosować tęże genialną modyfikację aikido. Dla wszystkich jest to jasne. Tylko jak wyjść z twarzą?? Cóż, życie jest brutalne, trzeba odpowiadać za swoje słowa...
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: 20 procent skuteczności wg Fiodora.
do RB- wiekszosc walk roznych osob zajmujacych sie SW w naszym kraju, po 90 , odbylo sie bez wielkiego halo,reklamy itd.nie bylo to potrzebne, bo nie o kase szlo.dlaczego dla RB trzeba robic wyjatek?w tym wypadku wydawalo mi sie, ze chodzi o udowodnienie pogladow, a nie kasiore
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: 20 procent skuteczności wg Fiodora.
Poglądy na temat kasy, to też poglądy.
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: 20 procent skuteczności wg Fiodora.

Poglądy na temat kasy, to też poglądy.

wiesz o co mi chodzilo...
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: 20 procent skuteczności wg Fiodora.
Ale tu sie robi wojna..
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 20 procent skuteczności wg Fiodora.
Ludzie nie róbcie z tego tematu obory i nie obrażajcie innych.
  • 0

budo_madhornet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 20 procent skuteczności wg Fiodora.
taka moja uwaga do redakcji, jesli chcesz dostac kase i przy tym zaprezentowac skutecznosc aikido to wystartuj w jakims turnieju, a jesli tylko chcesz pokazac fiodorowi ze jestes dobry to mozna powalczyc za free bez wielkiego halo
z dyskusji na temat adept ktorej sztuki czy sportu bedzie skuteczniejszy po roku treningu zaczelo sie szukanie sponsorow reklam i nie wiadomo jak wielkiego rozglosu
pozdro
  • 0

budo_karim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: 20 procent skuteczności wg Fiodora.
moja uwaga do redakcji....
"najgorsze sa male pieski co duzo szczekaja a malo gryza"
zalosne sa wykrety twoje,piszesz ze chodzi o kase itd itd wydaje mi sie ze jak bys zmierzyl sie z fiodorem za darmo,i wygralbys np to mialbys 2 razy wiecej uczniow,czytelnikow,fanow i wyznawcow,co za tym idzie 2 razy wiecej kasy(a przeciez oto chodzi???)

pozdrawiam
  • 0

budo_pio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 20 procent skuteczności wg Fiodora.

moja uwaga do redakcji....
"najgorsze sa male pieski co duzo szczekaja a malo gryza"
zalosne sa wykrety twoje,piszesz ze chodzi o kase itd itd wydaje mi sie ze jak bys zmierzyl sie z fiodorem za darmo,i wygralbys np to mialbys 2 razy wiecej uczniow,czytelnikow,fanow i wyznawcow,co za tym idzie 2 razy wiecej kasy(a przeciez oto chodzi???)

pozdrawiam


No właśnie mam takie wrażenie, że oprócz wymiany zdań dwóch zainteresowanych (którą się ciekawie czytało) znalazło się tu nagle dużo małych piesków które szczekają i szczekają. :)
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 20 procent skuteczności wg Fiodora.
witam misie....
jako instruktor pfa chciałbym zwrócic szanownej redakcji, ze pełni funkcje prezydenta - cokolwiek to znaczy - to znaczy najpewniej, ze jest wizytowka organizacji w ktorej prowadze zajecia i :
- nie powiniem rżnąc publicznie glupa umawiajac sie w obecnosci tłumu szczawi na mordobicie w celach reklamowych...
- prawdziwa walka wymaga ciszy i zawodowcy zalatwiliby to sami, cicho, i bez wystawiania ludzi, czyli zamiast pyskowki wyjdzcie za szkole z fiodorem. bez reklam, forum, biletow prawnikow - dla siebie...
funkcja zobowiazuje... a jak sie nie ma osobistego nauczyciela to moze nie ma kto powiedzie czasami ze sie robi z siebie młota...
pmasz (szczerze oburzony!!!!)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 20 procent skuteczności wg Fiodora.
tja.. to piwo zostalo juz nawarzone.. teraz sie bedzie odbijac czkawka dluuuugo... bez wzgledu czy do walki dojdzie czy nie.
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: 20 procent skuteczności wg Fiodora.

witam misie....
jako instruktor pfa chciałbym zwrócic szanownej redakcji, ze pełni funkcje prezydenta - cokolwiek to znaczy - to znaczy najpewniej, ze jest wizytowka organizacji w ktorej prowadze zajecia i :
- nie powiniem rżnąc publicznie glupa umawiajac sie w obecnosci tłumu szczawi na mordobicie w celach reklamowych...
- prawdziwa walka wymaga ciszy i zawodowcy zalatwiliby to sami, cicho, i bez wystawiania ludzi, czyli zamiast pyskowki wyjdzcie za szkole z fiodorem. bez reklam, forum, biletow prawnikow - dla siebie...
funkcja zobowiazuje... a jak sie nie ma osobistego nauczyciela to moze nie ma kto powiedzie czasami ze sie robi z siebie młota...
pmasz (szczerze oburzony!!!!)


Oczywiście masz pmasz trochę racji, dlatego wyraźnie wcześniej napisałem, że nie chodzi tu o aikido, Fiodor chce się sprawdzić a ja potrzebuję dotacji na dokończenie Budojo, i jeśli w ten sposób mógłbym ją legalnie zdobyć to czemu nie spróbować. Lubię oglądać boks, sumo i inne walki. Z odpowiednią oprawą to może być ładna walka.
Jeżeli ten tłum szczawi o którym piszesz jest tak spragniony mojej krwi jak to z dyskusji wynika, to proszę bardzo. Za szkołę z Fiodorem nie wyjdę, bo na dużej przerwie piszę ściągę na klasówkę z chemii. :) :) :)
A zatem wyluzuj się i postaraj się zrozumieć o co mi chodzi. :roll: :wink: :roll:

ps.Docinki na temat nauczyciela odbieram poniżej twojego poziomu, tym bardziej, że to nieprawda.

  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 20 procent skuteczności wg Fiodora.
docinki sa ponizej mojego poziomu - sorry. Bo i poważnie to z boku wygląda....
- jak mi proboszcz bedzie sikał za konfesjonał to tez tam pojde i mu powiem jak to nie wodą święconą to powiniem przestać...
- jednym z dogmatów Aikikai jest odrzucenie form współzawodnictwa, każdej - byłeś w Hombu i jesteś na czele organizacji Aikikai - nie wolno ci takich rzeczy robić i pchać sie w tak skrajnie durne dyskusje. Ostatecznie zwiazki pfa z aikikai sa tak silne, ze na ciebie sie patrzy jak na wizytówkę linii Hombu. troche ludzi to czyta - poważnie. Karol z poznania zrobił z siebie tu juz pawiana w ten sposób czas jekis temu i nikt jego i jego jondana powaznie nie traktował... czego tobie nie zycze... wole to napisać nim zaczniecie sobie sikać po korytarzach, panowie.
- fiodor cie klasycznie podpuszcza - co zresztą jest mu łatwym bo nie cwiczy juz aikido i sprawdza jeno jak dalego cie moze podpuscic... szczere gratulacje....
i jeszcze raz - prawdziwe rozwiązania lubią cisze... - nie szkolcie nikogo tylko cichutko bez swiatków, na Mariana, wyjaśnijcie to sobie sami. a potem odejdziecie - obaj bogadsi w człowieczeństwo :) :) :)
  • 0

budo_bjj
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 20 procent skuteczności wg Fiodora.
Przeczytałem tą dyskusję i muszę stwierdzić jedno co do szanownej redakcji budojo::rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Zachowujesz się jak Unia Europejska- zmieniasz zasady po pierwszej umowie. Przecież pamiętasz (biorąc pod uwagę ten topic) że miało to być sprawdzenie Aikido co do jego skuteczności i nic więcej.
Powiedz wprost że Aikido jest bardzo mało skuteczne a będziesz walczył tylko dla pieniędzy bo jesli masz dostać to chciałbyś coś z tego mieć i dyskusja się skończy i skończą się też głupie komentarze w Twoim kierunku.
Są style mniej i bardziej skuteczne, wszystkie je trzeba szanować i przedewszystkim obiektywnie oceniać.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024