Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nunchaku movie by Vince.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Nunchaku movie by Vince.
Vince spoko stronka filmów niestety nie obejrzałem bo mój komp mnie nie puszcza :cry: :cry: :cry:

kooniu
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nunchaku movie by Vince.

Hmm... ja w sumie też "przetaczam" pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym chyba tak jak mówisz.. czyli tak jakby po wierzchu dłoni.. z tym że ja muszę "ósemkę" machać by dobrze nunchako "nakierować" nie wiem może to dlatego że nadgarstki powinienem jakoś dopakować albo dlatego że mam cięższe od piankowego drewniane (my own hand-made zresztą ... no nie wiem popróbuję...


Hmm ja tam ekspertem nie jestem, ale wina moze tkwic w nierozruszanych nadgarstkach, albo zle wywazonym nunchaku waga w Twoim akurat mysle jest in plus bo mnie osobiscie lepiej machalo sie moim - juz sprzedanym niestety - ciezkim drewnianym niz tym piankogownem ktore mam teraz ... ale za 5 tyg dojdzie do mnie moja zabaweczka i wtedy tynk sie z sufitu posypie :twisted: :wink:

a poza tym Vince jesteś studentem i nie pijesz??


Kiedys sie pilo sporo, ale teraz: scisla sportowa dieta... a cola tylko light :)


Respect

przyjżyj się mojej gębi i nie obijaj jej gdybyśmy sie przypadkiem spotkali

a momy do siebie ino pora kilometrof


Tym piankowym, ktore teraz mam to najwyzej moglbym Ci grzywke rozczochrac :lol:
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: Nunchaku movie by Vince.
:) nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałeś ale ja mam drewniane :D ... długość tych rączek po 35 cm w przekroju 2,5 cm... drewniane :) co do wyważenia myślę że nie jest chyba najgorsze (zrobiłem ze sznurkiem zamocowanym tym "oficjalnym" sposobem czyli dwie dziury w poprzek jedna z góry, więc część bliżej sznurka jest lżejsza.....) ale walić to... za którymś razem mi wyjdzie :) ..... rozumiem że studiujesz na polibudzie w Gliwicach... jaki wydział?? :)
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nunchaku movie by Vince.

nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałeś ale ja mam drewniane ... długość tych rączek po 35 cm w przekroju 2,5 cm... drewniane co do wyważenia myślę że nie jest chyba najgorsze (zrobiłem ze sznurkiem zamocowanym tym "oficjalnym" sposobem czyli dwie dziury w poprzek jedna z góry, więc część bliżej sznurka jest lżejsza.....) ale walić to... za którymś razem mi wyjdzie ..... rozumiem że studiujesz na polibudzie w Gliwicach... jaki wydział??


Dobrze zrozumialem, drewnianym lepiej robi sie wristflipy bo jest ciezsze, a wiec lepiej wprowadzic je w moment obrotowy. Co do wywazenia to mialem na mysli ksztalt palek: najlepiej jak przy linkach obwod bedzie mniejszy niz "na dole" a przynamniej mi sie wtedy najlepiej macha.

rozumiem że studiujesz na polibudzie w Gliwicach... jaki wydział??[/


pudlo, filologia polska - UŚ, Katowice :)
  • 0

budo_dabeq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przeworsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Nunchaku movie by Vince.
jakim kodekiem te filmy sa zrobione bo media player wywala blad przy sciaganiu kodeka,
z gory dzieki za info
  • 0

budo_dabeq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przeworsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Nunchaku movie by Vince.
chyba juz wiem ze strony "Indeo video 5.10"
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: Nunchaku movie by Vince.
Skoro studiujesz na UŚ-u to może znasz mgr. (albo dr.) Arkadiusza Fułata zdaje się że "siedzi" na fizyce jądrowej :) ... co do kształtu pałek wiedziałem że też kształt decyduje o wyważeniu (taki trapezowaty w przekroju podłużnym) ale jednak dziury bliżej sznurka też powinny mieć jakiś wpływ na wyważenie :) ... no i miło że ktoś nazwę tego kodeka podał :) (w końcu bedę mógł se obejrzeć te filmy) :)
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nunchaku movie by Vince.
Filologia polska to jest kierunek skrajnie humanistyczny, zadnych fizyk, matematyk, elektrotechnik, pracowni, wykresow, wzorow, sprawozdan, obliczen...:)

A wywiercone dziury owszem mniejszaja wage, ale trapezoidalny przekroj sprawie zejeszcze lepiej sie macha...
  • 0

budo_fuzzy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Nunchaku movie by Vince.
Oh boy RESCETPA

Jak ja bym chcial miec w domu miejsce na treningi...
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nunchaku movie by Vince.
Update na stronie, jesli to kogos interesuje.
2 kolejne filmiki, jeden instruktazowy z podaniami a drugi freestyle. Prosze o wyrozumialosc, dopiero sie ucze :)

Tutorial: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Freestyle: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Wiecej info na mojej stronie w newsach i poszczegolnych dzialach (nie, zeby to byla reklama, po prostu nie chce mi sie popelniac autoplagiatu :) )
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Nunchaku movie by Vince.
Vince i w zasadzie kazdy kto interesuje sie nunchaku. Napisałeś na swojej stronie (jak zreszta kilku innych, ktorzy sie tematem zajmuja) ze w Polsce ciezko dostac nunchaku. Otóż w Poznaniu w sklepie samuraj - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] bez problemu kupic mozna nunchaku drewniane zarowno o przekroju osmiokatnym jak i okraglym. Pytalem nawet faceta czy sie nie boi a on odparl, ze przeciez jego drewniane nunchaka sa treningowe :-) . Oprocz nich ma normalne piankowe. Pozdrawiam
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nunchaku movie by Vince.
O nie wiedzialem o tym. Ich strona w kazdym razie nie dziala...

A ja powtarzam swoj text bo tak niefortunnie zamknela sie 2 strona tematu, ze pewnie nikt nie preczyta:)

Update na stronie, jesli to kogos interesuje.
2 kolejne filmiki, jeden instruktazowy z podaniami a drugi freestyle. Prosze o wyrozumialosc, dopiero sie ucze

Tutorial: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Freestyle: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Wiecej info na mojej stronie w newsach i poszczegolnych dzialach (nie, zeby to byla reklama, po prostu nie chce mi sie popelniac autoplagiatu )
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Nunchaku movie by Vince.

O nie wiedzialem o tym. Ich strona w kazdym razie nie dziala...

Działa, wystarczy poprawić literówkę: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Nunchaku movie by Vince.
Fakt w moim poscie jest literówka. Powyzej jest poprawny adres. NIe pamietam czy na stronie pisza o nunchaku ale w sklepie maja wiecspoko mozna pisac. Jakby co to ewentualnie moge pomoc.
Pozdro
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nunchaku movie by Vince.
Popelnilem kolejny filmik, moze kogos zaciekawi :)

Tribute to Bruce Lee

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

kurde ale ja jestem cienki w porownaniu z BL :oops:
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Nunchaku movie by Vince.
Ee... dlaczego całkiem nieźle Ci idzie, kata z "Wejścia smoka", to też moje pierwsze , do którego dokładałem jakieś elementy które uważałem że pasowałyby.
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nunchaku movie by Vince.

Oh boy RESCETPA

Jak ja bym chcial miec w domu miejsce na treningi...

Ja mam pokojk 3x4 odjac od tego meble i nie narzekam. Ba ostatnio nawet sie na rope drata przezucilem i jakos idzie :)

p.s.
Siemka Vince :wink:
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nunchaku movie by Vince.
siemka The_D kolejny wymiatacz do gromadki :)
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Nunchaku movie by Vince.

Ja mam pokojk 3x4 odjac od tego meble i nie narzekam. Ba ostatnio nawet sie na rope drata przezucilem i jakos idzie


mam taki sam pokój i nawet batem da się w nim postrzelać (faktem jest że mam przestrzelona szybę :cry: ) :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024