Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
108 odpowiedzi w tym temacie

budo_zoltanchivay
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz
A jaka jest dokładna nazwa tego twojego gazu?
  • 0

budo_tauro1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:w-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz
A jaka jest dokładna nazwa tego twojego gazu?
- o , w morde .... 8O ..... zapytaj sie moderatora ....
mogę ci go opisać - srebrny z pomarańczową końcówką ...
był oklejony "fabrycznym papierkiem" ale na polecenie kolegi , który mi to załatwia papierek został zdarty doszczętnie - bo co prawda gazy są dozwolone , ale cywil policyjnego gazu mieć nie może ...

tauro, jak zdobyc policyjny gaz? kiedys takim dostalem i wiem ze ma moc
- mnie załatwia to kolega - ale tez nie zawsze i nie na zawołanie - cóś mi tam tłumaczył o magazynie jakimś czy cóś - jakoś tak mętnie ... 8)
- i to chyba jedyna droga - znajomy policjant - nawet jak nowego ci nie załatwi to lekko uzywany zawsze - no bo jak go rozliczą ile wypsikał podczas interwencji ? :)
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz
no jak to jak.
dadza popsikanemu gazomierz zeby sprawdzic ilosc gazu wydychanego:)
  • 0

budo_fraktal0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz
A może niech napsika w balonik ? :) :)
  • 0

budo_romektm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz

A jaka jest dokładna nazwa tego twojego gazu?
- o , w morde .... 8O ..... zapytaj sie moderatora ....


Nie moglbys sie zapytac kolegi ?

bo co prawda gazy są dozwolone , ale cywil policyjnego gazu mieć nie może ...


A to dlaczego ?
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz
A to dlatego, że skąd go weźmiesz, jak jest tylko do użytku policyjnego?
  • 0

budo_romektm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz

A to dlatego, że skąd go weźmiesz, jak jest tylko do użytku policyjnego?


Np. od jakiegos policjanta, moze mozna gdzies go narmalnie kupic (ktos go przeciez produkuje).
Chodzilo mi o to czy nie ma jakichs przepisow zabraniajacych posiadania tego, bo tauro1 napisal:

"bo co prawda gazy są dozwolone , ale cywil policyjnego gazu mieć nie może ... "
+ to
"był oklejony "fabrycznym papierkiem" ale na polecenie kolegi , który mi to załatwia papierek został zdarty doszczętnie".

W aktualnie obowiazujacej ustawie o broni i amunicji nic na temat "gazow policyjnych" chyba nie ma, ale moze sa jakies odrebne przepisy.
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz
1. Kupić go nie można.
2. Jak wziałeś od jakiegoś policjanta, to znaczy że on go ukradł z magazynu, albo ktoś go ukradł.
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz
Co jest calkiem mozliwe gdyz jak wiadomo zlodziejstwo jest rzecza normalna w tym kraju i nieomija tez ktegow policyjnych. Wiec jezeli ten ktos ma taki gaz to opcja druga jest jak najbardziej realna :)
  • 0

budo_zoltanchivay
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz
Ponawiam pytanie:

Hakata, a co powiesz o takich gazach:

- [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

- [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (chodzi mi o tego Equalizera)


Z góry dzięki za odpowiedź
  • 0

budo_hadouken
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz
No to ja dorzuce cos od siebie. Ostatnio po imprezie pod blokiem u kolesia (juz czekalismy na taksowke), przyczepil sie do nas jakis pijany dresik. Slowo do slowa i wywiazala sie szarpanina. Dresik znalazl sie na ziemi (nie pamietam juz dokladnie jak) i moj koles wyciagnal gaz, po czym "psiknal" delikwentowi. Efekt- koles przez pare minut zwijal sie na ziemi cos tam jeczac i trzymajac za twarz. Reszta zaniechala dalszych dzialan :lol: . Nadmieniam, ze typ byl naprawde pijany i nie mialo to widac duzego znaczenia.
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz
Chciał bym dodać coś od siebie przepraszma za błedy moja teza myśłenia jest taka po co kołować neiwiadomo jakie gazy fakt zelowe są lepsze i te francuskei napewno napewno lepszy zasieg i takie tam bzdety wyzsze cisnienie 2 zapomiął bym dodać zabroniono wysyłkowej sprzedaży gazów cs z powodu ze jakiś głupek prysnoł 3 takim nato cs gas z gwaizdka piojemnosc 40 ml sam ma taki gas ale idiotą nie jestem efekt tego cała skzoła pojechała do szpitala wejdźcie na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i wpiszcie gaz w szkole a wiem ze to był nato bo widziałem wtelewizji jaki miała zabezpieczone policja . i podsumowujac kwestie ze zatruła sie cała szkoął wszyscy duszenie iles tam osób to znaczy ze nei ejst to słaby gas . 2 kwestia gas policyjny taki jak ma moderator czata to trza przyznać jest skuteczny bo po co by go nosili ale jest to ten sam srodek czyli srodek cs bo cn już się neiużywa a właśnei SOK będzie miała zmieniane miotacze na zelowe to wiem ale napewno ten sam srodek . słyszy sie ze wszedzie wycofano w U.S.A z policji gazy cs a zastąpione je peiperzowymi i tu znów się kłąnia google.pl ale szukać nei w polsce wpisujać gas cs i coś bedzie że były groźne dla zdrowia delikwenta . już nei bedziemy kwestionować czy ten nato cs jest mocniejszy od policyjnego neich i bedzie policyjny mocniejszy ale ten anto napewno rozłoży kogoś kto sie pluje bo rozłożył centralnei cała szkołę ze to mówi samo za siebie. któryś tam punkt widziałem w reality t my w Gdańsku w upc mamy taki kanał , widziałem jak gliniarze w U.s.a uzywali tego swojego pieprzowego strumień trza przynać ąłdny używali go na dziewczynke która ukradła mamusi samochód i była neiposłuszna sam też bym uzył gazu a nei szarpał sie z dziewczynką i co dziewczynka miała tylko zamknięte oczka nic duszenia ani płaczu jeszce ich tam bluzgała czyli ten gaz pieprzowy nei ejst tak dobry i skuteczny a nei był to najtańszy.kwestia któras tam z kolei U.S.A S.W.A.T dla neiwtajemniczonych to policyjne oddziały antyterorystyczne sa wyposażeni w granaty z gazem cs i miotacze z gazme cs ich miotacze sa w formie gaśnicy neizły strumeiń szeroki łatwo trafić ale to aż takich rozmiarów gaśnicy niema ale jak prysneisz w bandyte to cały jest w tym gazie widziałem w telwiziji i tu myślicie mazenie takei cos skombinować bła jest dostępne w polsce w wawie bez zezwolenei w odbiorze osobistym no cena ponad 100 zł neimała jak np dla mie sklep sie anzywa kapiszon [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] potem miotacze gazu i gazy chemiczne .pojawia sie tylko kwestia noszenia takiego miotacza dosć duzy zaraz wzuce link besposrednuio do miotacza tego , natomiast kwestie noszenia zaqwsze mozna rozwiazać jakos reklamówka ktoś ma np auto to schowek lub duża keiszeń no neizbyt dla niektórych osób płci pięknej moga nei meić gdzie nosić daje link [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] link raczej radze ręcznie skopiować . [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_hakata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz
Shaft.
Wybieram często gaz z powodu jego NIESZKODLIWOŚCI. Bo jestem pewien, że przy użyciu technik kravki czy batona, którego uwielbiam, skutkiem będzie moja dłuższa lub krótsza odsiadka.
A jak kola prysnę w mordeczkę, to on nawet tego na policję nie zgłosi.
A po jakimś czasie wstanie i pójdzie swoją drogą.
********************************************************
Róznice w przepisach unijnych i przepisach francuskich nt. gazu i np. kastetów, które we Francji też można kupi LEGALNIE są związane z przepisami narodowymi Francji. Tam istnieje też amunicja gazowa z czarnym korkiem, u nas niedostępna.
  • 0

budo_hakata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz
Jeszcze jeden przykład. U nas wolno nosić ze sobą noże tzw. pchane albo szpikulce, czy jak ktoś jest zapaleńcem to nawet gwiazdki ninja. W Niemczech wprowadzono zakaz. Tam nawet nie wolno mieć noża motylkowego ani tzw. grawitacyjnego!!! Takie różnice pomiędzy krajami występują i będą występować.
Zainteresowanych odsyłam na stronę z wykazem przedmiotów zakazanych w Niemczech prawem, jak piszą "przez których posiadanie podlega się karze" (durch dessen Besitz macht man sich strafbar)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_menelek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz
Witam. A co z gazami typu Equalizer, ktore mają wyciąg z papryki? Czy taki wyciąg jest mocniejszy do wyciągu z pieprzu?

Pozdro.
  • 0

budo_ketaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz

No to ja dorzuce cos od siebie. Ostatnio po imprezie pod blokiem u kolesia (juz czekalismy na taksowke), przyczepil sie do nas jakis pijany dresik. Slowo do slowa i wywiazala sie szarpanina. Dresik znalazl sie na ziemi (nie pamietam juz dokladnie jak) i moj koles wyciagnal gaz, po czym "psiknal" delikwentowi. Efekt- koles przez pare minut zwijal sie na ziemi cos tam jeczac i trzymajac za twarz. Reszta zaniechala dalszych dzialan :lol: . Nadmieniam, ze typ byl naprawde pijany i nie mialo to widac duzego znaczenia.


Czy wiesz, jaki to był gaz?
  • 0

budo_menelek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz
Odpowie ktos na moje powyzsze pytanie?
  • 0

budo_beleza
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz
dobra; a ktory z gazow dostepnych w polskich sklepach polecacie? albo jakies wskazowki na co mam zwracac uwage przy kupnie(jakis szcegolny skladnik itp)?
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz
Beleza ja polecam gazy chemiczne cs z włąsnego doswiadczenia przy używaniu nie kupuj pieprzu kup cs jakiś żelowy najlepiej no i nie za tani tak sądze
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz
Pozwolę sobie wrócić do dyskusji. Który z nich jest lepszy:

Dołączona grafika

czy

Dołączona grafika

:?:

Oba są pieprzowe i w żelu.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024