Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kastracja zamiast kary smierci?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kastracja zamiast kary smierci?

Tak to duża kara, ale nie dla wszystkich.
Nie podoba mi się tylko to, że morderca, który dzień wcześniej zabił kogoś z premedytacją, żyje teraz za pieniądze (i to niemałe) podatnika, którym jest między innymi rodzina zamordowanego. Totalny paradoks. Wg mnie jeśli chce przeżyć powinien sobie na to zapracować.
Dziwię się Combat, że bronisz takich ludzi.


1) Rzadko kiedy gościa łapią - tak że następnego dnia już w areszcie śledczym. Tak czepiając się szczegółów :wink:

2) Więźniowie powinni pracować - w 100% zgoda.

3) Bronię? Nie - po prostu ludzie mają zwyczaj szybkich uogólnień - a posiedźcie sobie w celi chociaż 1 dzień - to zobaczycie! Wcale nie tak fajnie.

A najlepiej to mają cwele :wink: :X

Polecam film "Experiment" - bardzo mocny.
  • 0

budo_elgyrkos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kastracja zamiast kary smierci?

Dziiiiz,co za topic!? Mialem zamiar sie nie wypowiadac,ale zrobie to,bo ten glupi topic mnie dreczy,jak tylko wchodze na podforum.

Autor tego tematu ma chyba jakos poprzekrecane w glowie,bo takie sadystyczne metody,jakie proponuje na karanie wiezniow sa naprawde...

Twórca tego topicu ma po prostu fantazję. ;)

Ludzie,dlaczego denerwuje was tak,ze wiezniowie zyja i ze maja cos do jedzenia?Rzesze bezrobotnych kosztuja podatnika o wiele wieceja, jakos o to nikt sie nie pluje.A nie kazdy bezrobotny jest chetny podjac prace.
Niektorym pasuje zycie na kieszeni podatnika.
Cieszcie sie,ze panstwo izoluje przestepcow od spoleczenstwa,bo dzieki temu,ze ich zamyka i daje im jesc,nie grasuja oni po ulicach w poszukiwaniu nowej ofiary.A ze nie zyjemy juz w socjalizmie,to nie wypada zamykac przestepcow w Gulagu,bo kazdy czlowiek ma prawo na jakies tam porzadne traktowanie - nawet kryminalista.

Czy uważasz, że więzień, który pracuje i zarabia na swoje utrzymanie jest niegodnie traktowany??
Myślisz, że np. złodziej siedzący bezczynnie może zostać zresocjalizowany?? Wg mnie jest to mało prawdopodobne. Pracując ma na to trochę większą szansę, ponieważ zostaje mu pokazany inny model życia: Pracuj, żeby żyć!! w alternatywie do: Kradnij, tak jest łatwiej!! Może wyidealizowałem tą sprawę, ale prawda jest jedna: siedzący i nic nie robiący więzień ma nikłe!! szanse na zreformowanie swoich poglądów. Więzień pracujący jest pożytkiem dla nas jak i dla niego. To jest moje zdanie.
  • 0

budo_madhornet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kastracja zamiast kary smierci?

Rzesze bezrobotnych kosztuja podatnika o wiele wieceja, jakos o to nikt sie nie pluje.A nie kazdy bezrobotny jest chetny podjac prace.

mnie oni tez denerwuja, ale raz, ze nie o tym jest topic, a dwa ze jak roboty nie ma, to nie ma i tyle.
  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Kastracja zamiast kary smierci?
Latwo tak mowic "Nie ma i tyle!". Trzeba cos zmienic,a nie akceptowac zla sytuacje i machnac na to reka.
  • 0

budo_panaskmitas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Kastracja zamiast kary smierci?
to Combat: pewnie ze w celi nie jest milo, zwlaszcza dla normalnego czlowieka. Ale dla "stalych bywalcow" - klientow, ktorzy cela rzadza a nie sa w niej cwelami sytuacja wyglada raczej odmiennie.
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Kastracja zamiast kary smierci?
[quotePo co kastruje sie koty?

[/quote]

no wiesz ja tam za bardzo se nie wyobrazam kota gwalconcego innego kijem, no ale moge sie mylic.
  • 0

budo_panaskmitas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Kastracja zamiast kary smierci?
Nie rozumiem co ma kij do kota i co ma niby kot zrobic z kijem?!
  • 0

budo_sulej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DG | Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kastracja zamiast kary smierci?

Jestem za. Od siebie dodam że złodziejom powinno się ucinać palce....


Nie ukradłeś nigdy nic? :D :D :D
Ja za te pączki co bralem z cukierni i tym podobne slodycze to juz nie mialbym dawno rąk :lol: :lol: :lol:


Nie ukradłem....
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kastracja zamiast kary smierci?
nawet dlugopisu z pracy? caly software masz legalny i zawsze miales? jeses pewien? tylko nie mow ze to co innego :)
  • 0

budo_sulej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DG | Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kastracja zamiast kary smierci?

nawet dlugopisu z pracy? caly software masz legalny i zawsze miales? jeses pewien? tylko nie mow ze to co innego :)

Nie pracuje :)
A soft mam w większości Open Source :wink: 8)
(nieee no mam piraty)
  • 0

budo_zyxwu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: Kastracja zamiast kary smierci?
Kastracja tak, ale jako forma kary dla gwałcicieli,a dla innych debili proponuję normalną karę śmierci. A co do złodziei to jak ukradną parę rzeczy i nikomu tym krzywdy nie zrobią to tylko więzienie, po co komuś ucinać palce.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024