Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaką broń zabrać?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką broń zabrać?
nielegalne.
  • 0

budo__zar_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Suwałki - dzika północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką broń zabrać?
Wszystko co dobre jest albo niezdrowe, albo tuczące, albo za drogie, albo nielegalne :)
  • 0

budo_zatara
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką broń zabrać?
bioroąc np nóż nie obawialibyście się że w przypadku ewentualniej walki moglibyście świadmomie lub nie pozbawić zbója życia?
Myśle, że dobrze by było wziąć coś w stylu trzonka od siekierki. Można delikwenta ogłuszyć lub mocnym uderzeniem zniechęcić do dalszej walki.
Jednak najlepszy na tego typu sytuacje bylby pies. Na sam widok wzieliby nogi za pas i uciekali gdzie pieprz rośnie.

ps. oczywiście nie miałem na myśli jamnika (nie urażając żadnego właściciela tego miluśkiego czworonoga) :wink:
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką broń zabrać?
zar: mowie to w kontekscie ze pobijesz takiego geja a on cie w majestacie prawa pozwie do sadu i pojdziesz do wiezienia. proste.
  • 0

budo_ksiaze
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką broń zabrać?
a ja proponuje 5 kg młotek :)
  • 0

budo_john echevarria
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką broń zabrać?
Cóż za zbieg okoliczności, dziś rozmawiałem z kolegą z ławki... Wczoraj w nocy wraz z ojcem zainterweniował, widząc jak dwóch facetów włamuje się do jego samochodu. Jednego z nich złapali, ale drugi uciekł, wcześniej traktując kumpla gazem. W świetle tego wydarzenia, wcześniejsze propozycje wydają się mało sensowne. Biorąc nóż musisz liczyć się z tym, że może on zostać wbity pomiędzy Twoje żebra. Dlatego pozostaję przy mojej wcześniejszej propozycji - tylko gaz. I postaraj się go użyć pierwszy. Nie trzeba mieć skrupułów, bo krzywdy tym się nie zrobi, no i nie wiążą się z tym żadne konsekwencje prawne. Ewentualnie pałka teleskopowa, trzonek od siekiery, czy noga od krzesła. A najlepiej schodząc na dół, wstąpić do sąsiada, dwóch. Pchanie się w pojedynkę jest zbyt ryzykowne.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką broń zabrać?
tylko za nim sie sasiedzi wybija z kapci to juz twoj samochod odjedzie...
  • 0

budo_john echevarria
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką broń zabrać?
Bardziej cenię swoje życie, niż samochód. To przede wszystkim. Ale rozumiem, że trudno jest się pogodzić ze stratą czegoś, na co długo i ciężko się pracowało. Wszystko oczywiście zależy od sytacji, ale jeśli jest czas, lepiej przygotować się na konflikt z ludźmi, którzy już są do niego przygotowani.
  • 0

budo_hakata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką broń zabrać?
Teoretycznie jesteście świetni ;)
Ale tak naprawdę to najlepiej zrobić tym kolesiom przede wszystkim dobre fotki albo nakręcić filmik o nich. Żeby mieć dowód.
A potem dopiero iść walczyć. Jeśli już ktoś jest taki kozak. :)
Ja mialem podobną sytuację i niestety goście zeznali że z pieskiem na spacerze byli a tu gość ich pogonil i lać chciał. I nie dało się nic udowodnić.
Poza tym walka ze wszystkimi miśkami na własnym osiedlu to dobry pomysł na film karate. A w życiu niestety rzadko są happy endy.
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką broń zabrać?
jakbym z domu miał cos zabrać to długo bym musiał się zastanawiac co by krzywdy broń boże panom złodziejom nie uczynic :twisted:
ale wziołbym sjamboka !!!! ponad metr długosci, legal, krzywdy tym nie zrobisz a łzy lepiej jak gaz łzawiący stymuluje :twisted: :twisted:

kooniu
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką broń zabrać?
A co sjamboki tez robisz? Czy kupiles cold steela? ja wolalbym chyba taki mniejszy latwiej do samochodu wsadzic, albo pod rame roweru podwiesic...
K_P
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką broń zabrać?
Kubusiu kupiłem ale ... zaczynam z kumplem produkcję juz prototyp mamy włśnie taki krótszy ok 70 cm ale całkiem niezły sprzęcik wyszedł:))))

nooo i cena "naszego" niewymiernie nizsza ale to na priwa bo nas z forum wywalą :wink:

kooniu
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką broń zabrać?
kooniu a ja wyobrazalem sobie ze wychodzisz w kowbojskim kapeluszu i gasisz zlodziejaszkowi peta koncowka bata :) normalnie john kooniu wayne :)
a z tym filmem to faktycznie super pomysl. ja mialem kiedys taka sytuacje ze kolega mnie odwiozl samochodem pod blok, no ale jeszcze nam sie na glezdzenie zebralo wiec zgasil silnik i gledzimy. a tu za jakies 10 minut zaczyna sie krecic kolo samochodu jakies 15 metrow przed nami dwoch dresiarzy. kolega tez cwiczacy, lecz mimo to pojawia sie dylemat: jak wyjdziemy ich prac a maja jakas bron (mieszkam w warszawie, wydaje mi sie ze to calkiem mozliwe) to moze byc nieprzyjemnie. zatem ustalilismy trik psychologiczny: zapalamy dlugie prosto na nich, wybiegamy z auta i ich lejemy. jak ustalililsmy tak robimy. odpalamy reflektory, wybiegamy z auta....a panowie dluuuuuuga bez mrugniecia okiem. nawet ich troche gonilismy ale ze auto zostawione to szybko zrezygnowalismy. poza tym oni chyba wtedy ustannawiali swoje zyciowki na srednim dystansie :)
  • 0

budo_john echevarria
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką broń zabrać?
Czym jest sjambok?
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką broń zabrać?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką broń zabrać?

Czym jest sjambok?

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Tu masz opis, ale coś u Dona ostanio obrazków brak :-(
  • 0

budo_john echevarria
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką broń zabrać?
Dzięki.
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką broń zabrać?
ja wiem.. wiem ze sie bedzeicie smiali..
ale ja z praktyki wiem, ze czasem pistolet działa.
i zipy (kajdanki) w drugiej rece...
jasne ze nie zawsze, i nie zawsze trzeba go wyciagac, ale jest to rezerwa.
moj siostrzeniec, srutówką zrobił taka zadyme, ze 4 kolesi lezało bez ruchu na ziemia az do przyjazdu policji. (siositrzeniec 17 lat:)

wiem, z enie kazdy ma w domu arsenał, czy nawet pistolety na srut, ale wiem ze i tacy sie tutaj zdazaja:).
jezeli chodzi o bron reczna, jestem za batonem, albo wlasnie za tonfa.
he he tonfa mi zycie pod harenda kiedys uratowała:) kto bywa ten wie co tam jest:)
pzdr
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką broń zabrać?
Yak napisał:

kooniu a ja wyobrazalem sobie ze wychodzisz w kowbojskim kapeluszu i gasisz zlodziejaszkowi peta koncowka bata normalnie john kooniu wayne


spoookojnie mógłbym to zrobić :twisted: ale na parkingu sporo jest takich przeszkadzaczy mógłbym lakier porysować :twisted: :twisted:

kooniu
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką broń zabrać?
Niezłe to to ... Robi wrażenie ale czy ktoś już się tym bronił ?
(sjambok) ...

- Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024