Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaką broń zabrać?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

budo_jacu$
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką broń zabrać?
A ja bym wzial legitymacje sluzbowa FBI z wpisem Fox Moulder (Spec. Agent) i nawet zdjecie bym zostawil oryginalne. Goscie ze smiechu turlaliby sie po ziemi az do przyjazdu policjantow (takich prawdziwych) :)
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką broń zabrać?
ja widziełem cos takiego z 4 lata temu we francji jak po turnieju piłki noznej, wychodizłem i był poczęstunek, i koles w wieku pod 40 moze, krzepki dziadzio wyciagnał cos takiego krotszego troszke i wprowadził w ruch... łądne to.
ale moze ktos z was widzial bat w formach kung fu. to jest piekne.
kurcze zakochałem sie jak to zobaczyłem.
  • 0

budo_abes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką broń zabrać?

Jest inny problem w tej sytuacji. Jeśli stłuczesz dwóch kolesi przy swoim autku. to czy następnego bądź innego dnia będziesz miał cąłe opony lub szyby ? :?


No z tym może być największy problem.
Trzeba pamiętać, aby wytłumaczyć potencjanym sprawcom takiego czynu, aby to im w ogóle nie przyszło na myśl bo... akcja odwetowa zawsze może pójść w drugą stronę i wtedy będzie jeszcze gorzej aniżeli teraz zostali poturbowani :twisted: :twisted:
  • 0

budo_romektm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką broń zabrać?

moj siostrzeniec, srutówką zrobił taka zadyme, ze 4 kolesi lezało bez ruchu na ziemia az do przyjazdu policji.


Mysleli, ze to bron ostra, czy nie ?
  • 0

budo_kobra
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką broń zabrać?
Ja bym polecał taką kombinację w jednej ręce teleskop w drugiej gaz. Z braku teleskopu może być metalowa rurka lub młotek.
Lub wyjść z dwiema siekierami i liczyć że wywołasz dobry efekt psychologiczny i wezmą cię za takiego psychola co na prawdę może zbić. :) Wtedy raczej uciekną.
Pistolet wiatrówka to też fajna sprawa. Dobry do blefu, a jak trzeba użyć to mozesz zacząć strzelać, krzywdy wielkiej nie zrobisz a cos napewno poczują. Jednak zawsze radze mieć jeszcze coś dodatkowego w zapasie.

Bardzo fajne jest też Nunchaku. Jeśli umiesz się nim bić a nie tylko machać. Wymiatanie nunchem robi duże wrażenie i efekt psychologiczny - dresiki mogą wymięknąć. Potencjalnie zadane obrażenia nie będą zbyt ciężkie. Dobrze jest mieć w domu jakąś samoróbkę, którą można potem wyrzucić jak policja przyjedzie i pójść pokazać jakiś kijek, że to niby za jego pomocą. Bo za nim policja przyjedzie to minie czasu jak lasu. Jak znam życie.

Nóż odradzam, musisz liczyć się z tym że któryś z nich też może wyciągnąć, lub że możesz kogoś nieumyślnie zabić. No chyba że ćwiczysz długo nożem i wiesz co robić.
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką broń zabrać?
w sumie to przychylam się do wypowiedzi Hakaty,a to dlatego,że na przykład znajomemu klient chciał wejśc do auta.Kumpel wqrwił się i wyciągnął klienta , zaczął go okładac dosc solidnie, po czym zadzwonił(jak ochłonął:) po suki,żeby sprawiedliwosci stało sie zadosc...policja przyjechała,a złodzije zaczął tł. się i oskarzac kumpla o pobicie....niestety policja uwierzyła złodziejowi i kumpel ma kłopoty:(
chociaż jak znam sibie to zareagowałbym impulsywnie(czyli tak jak kumpel)a dopiero póżniej bym myślał...
  • 0

budo_kobra
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką broń zabrać?
Nie myślenie to fakt że zadzwonił sam po suki, jak już nabił pacjenta.
Po co policja jak jest po sprawie, chciał sie zalegalizować czy co :) Przecież wiadomo z zasady że najpierw policja zawsze będzie bardziej brała strone poszkodowanego, chyba nawet proceduralnie musi w takiej sytuacji.
Dziadek co zatłukł nożem trzech koksów z mercedesa a dwóch ranił też został oskarżony o napaść. Dziadek jadący na rowerze napadł pięciu kosków w merolu :) A jednak został oskarżony o napaść.
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką broń zabrać?
wtedy jeszcze o tym nie wiedział,ale teraz juz wie... :)
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką broń zabrać?
na cholere bedziecie latali z takim sprzetem po miescie typu teleskop, palka itd, wystarcza ci np klucze do domu, ktore umiejetnie wlozone miedzy palce piesci lub inaczej uzyte moga niezlej szkody narobic
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką broń zabrać?
Bo klucze od domu nie zwiększają ci zasięgu rażenia i tym podobne zresztą zastanów się zanim zadasz pytanie.
  • 0

budo_mateo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką broń zabrać?
A u mnie w domu przy drzwiach wejsciowych wisi maczeta czekająca na nieproszonych gości :twisted:
  • 0

budo_karim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką broń zabrać?
ja zial bym smycz do machania..
i psa zeby pozniej miec co do smyczy..
a ze mam 2 psy to wzial bym 2 smycze..
no i 2 psy...
tylko smochodu nie mam :(
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024