Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate
Słyszałem,że w listopadzie miały odbyć sie Mp kontaktowego karate w Andrychowie zorganiozwane przez Czaple z seitedo czy ktos zna wyniki,ile starowało klubów , jakie organizacje, poziom ilu zawodników itd
  • 0

budo_fridek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate
karateko1 czytaj bo ludzie ci odpowiadaja!! :) ) zawody sa dopiero jutro i pojutrze!!
sam jestem ciekaw jak to wyjdzie Panu Czapli!!!
az sie chyba wybiore!!!!
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate
sory ale miałem info ,że sa w 29 .11. ale z tego co wiem nie dopuszczono klubów z IKO 1
:(
  • 0

budo_fridek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate
bylem.... widzialem.....co do organizacji jestem pelen podziwu nawet wyszlo obsada .....niesamowicie mocna ekipa z Iranu ( Shinzen karate i kiokushin ) ( wytłukli pozostale ekipy ) tez silne ...z Egiptu , Belgii z all style karate Polska ,kiokushin z Warszawy no i starajace sie jak tylko moze seitedo! fajne widowisko az zdziwiony jestem ....
  • 0

budo_wargrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate
Wie ktoś moze gdzie wyniki mozna znalezc?
Na oficjalnej stroni nic nie ma..........
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate
Egipt,Irena czy to były Mistrzostwa Polski arabów ?
  • 0

budo_sfsgodula
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate
Ja pierdole co Cie to obchodzi co to było jakbyś tam był to bys wiedział jakie to były mistrzostwa...Jesli były otwarte i miedzynarodowe to może każdy wystąpić kto spełnia wymogi oragnizatora a Ty sie dowalasz...
Jak Ci nie pasi cos to po co zabierasz głos...bo narazie nic sesnowego to tego tematu nie wniosłes...
  • 0

budo_wargrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate
Forum jest po to aby dyskutowac i aby kazdy mogl sie wypowiedziec. Musze przyznac ze dosc dziwne jest to ze na mistrzostwa polski wpada ekipa z Iranu i wszystkich kosi ......

Chociaz moze to i dobrze, teraz Polacy xzaczna cwiczyc mocniej hehehe.
Chyba ze to nie byla ekipa godna miana nejlepszej.

Czy ktos moze w koncu podac wyniki !!!???
Jakis link czy cos.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate
Mam to gdzies czy walczyła tam jakies bambusy tylko w ogłoszenia pana Czapli nic nie wspominano o tym,że sa to otwarte miezynarodwe mistrzostwa Polski.Coś mi się zdaje,że z barku chętnych w kraju poproszono o wsparcie arabów aby impreza się odbyła.Gdyż jakoś zabrakło zawoników Oyama, Kyokushin IFK,IKO........ .oraz innych fedreacji pokrewnych KK. :(
A po drugie jeżeli nie ma racji prosze nie oświecic po to jest to forum.
A po trzecie gdzie te wyniki,relacja, zdjęcia filmiki itp!! :(
  • 0

budo_kazama
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 473 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia/Warszawa/Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate
Gdybys startowal to by napewno bylo wiecej zawodnikow z Polski, wiec nie narzekaj ze araby walcza skoro polacy umia tylko na necie strugac bohatera.
  • 0

budo_fridek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate
w ogłoszeniu Pana Czapli pisze ze sa to OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI wiec przyjazd ekip zagranicznych jezeli mialay tylko ochote byl uzasadniony... Polacy reprezentowani byli przez silny skład ( z kyokushin z all styl karte i seitedo ) i robili co mogli na dosc wysokim poziomie! zdobyli tam jakies srebra nawet chyba jakis z Seitedo zloto...a co do wyników to pewnie beda na stronie federacji ale oni zawsze maja jakies lekkie opoznienia...
a dlaczego nie pojawilo sie wiecej ludzi z kyokushin czy wogole jakcy kolwiek z Oyamy niewiem i niechce chyba wiedziec....poprostu ich nie bylo!
  • 0

budo_raphael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Małopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate
A ja wiem! Pewnie Drewniak nie pozwolił :) Tak to już jest, że jak ktoś coś robi dla ogółu to zawsze się ktoś znajdzie, żeby pierd... coś bez sensu ( karateka1 ).Co do wyników i opisu to już jest na stronie federacji w dziale biuletyn ( [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ). Fajnie, że ktoś w końcu pomyślał i próbuje robić coś ponad podziałami, które są z resztą głupie. Na całe szczęście znaleźli się i tacy, którzy te podziały mają gdzieś i na zawody przyjechali.Oby takich imprez więcej!
Dla nich wielkie Osu! poklon
  • 0

budo_raphael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Małopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate
O! Znalazłem odpowiedź na pytanie karateki dlaczego nie było na zawodach nikogo z Oyama`s
Otóż na ich stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] podana jest informacja, że w tym samym czasie ( 6 grudnia ) zorganizowany był turniej Oyama Top.

Pozdrowienia.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate
Z tego co wiem guzik ma pan Drewniak do klubów ale pan czapla niechaił dopuścic klubów z IKO 1 żądając zdgody organizacji !!!. Nasz klub chciał tam wziąść udział,llecz nie został dopuszczony gdyż chciano zgody organizacji!!. A otwarte Mistrzostwa Polski to nie Międzynarodowe Mistrzostwa Polski ,ktoś chce cos napisac ale pieprzy tematy i znaczenia nazewnictwa.BYły zawody to były tylko szkoda ,że olali je inni jak Oyama,IFK Kyokushin czy inne IKO. Jeden klub Kyokushin nie może odpowidać za wszystko co się kryje pod nazwą KK. :(
  • 0

budo_wargrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate
To moze z IKO 1 tez nie bylo nikowgo bo byly ME Open :twisted: :twisted: :twisted:
No coz prawdy pewnie sie nie dowiemy hehehe
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate
Oj to prawda ,że prawdy sie nie dowiemy: chociaz jeden klub kyokushin IKO 2 z Warszawy to ma byc ałe Kyokushin w Polsce ?
Organizator napisał:zawodach wzięło udział 136 zawodników z 32 klubów czy może ktos poda mi chociarz 10 Polskich klubów i nazwiska zawodników ,którrzy startowali.
organizator napisał ,że zawody oglądało 2000 widzów sory ale ze zdjęć nadesłanych przez kolege z Bielska B wiem,że z widownia było kiepsko.Zreszta sami wiemy ile jest widowni np na MP czy ostanich MŚ w Tradcyjnym na toprważe ale po co oszukiwac i kłamać ?przeciez to nie zmienia żadnego faktu ?
Pozdrwaiam seitedo :-)
  • 0

budo_wargrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate
W sumie to nie jest wazne kto startowal.
Wzne, ze udalo sie cos takiego zorganizowac. Na pewno nastepnym razem, o ile takowy bedzie, zjawi sie wiecej zawodnikow.

Moze pewnego dnia cos peknie i pojawia sie wszyscy czolowi zawodnicy. Ze wszystkich organizacji i z wielu stylow. Jednak moim zdaniem warunek jest jeden. Musza byc sponsorzy (czytaj kasa) - nagrody.
Bez nagrod, malo kto bedzie jechal przez pol Polski na takie zawody.

Mysle, ze nalezy zyczyc powodzenia organizatorom nastepnych takich zawodow.

Mam wrazenie ze cos sie w Polskim swiecie MA ruszylo.
Chociazby zawody vale tudo.
Podobno rowniez cos w kieruku K-1 w Polsce sie dzieje.

Moze za pare lat doczekamy sie jakis prestizowych zawodow.
Czas pokaze.
  • 0

budo_fridek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate
bylem tam i widzialem ile bylo publicznosci...masakrycznie duzo...a liczyc ich nie liczylem...byc moze bylo ok 2000 byc moze ok 1000 wazne ze byli nie prawda??? a dlaczego roztrzasac ze ktos nie przyjechal, czy przyjechal...ci co mogli przyjechali i pokazali tak jak pisze Rapchael ze sa ludzie ponad podzialami i liczy sie tylko karate a nie jakies tam ....
Karteko1 czy te twoje posty musza tylko krytykowac?? napisales cos kiedys na tym forum pozytywnego???
pozdrawiam
  • 0

budo_sedam
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate
Witam !
Turniej był i się zakończył - to już historia.
Seredczne podziękowania i szczere gratulacje dla polskich zawodników Kyokushin i All Style - byli rewelacyjni. Dziękujemy i gratulujemy także naszym zawodnikom . Popełniliśmy jeden błąd wymagając zgody liderów styli na udział klubów w zawodach - liczyliśmy na inną ich postawę . Zablokowało to udział wielu klubów które się zgłosiły.
Za rok odbędzie się podobny turniej lecz drużynowy. Będzie jeszcze ciekawiej ale tym razem żadnej zgody wymagać nie będziemy i już dzisiaj zapraszamy wszystkich bez względu na przytnależność organizacyjną i stylową.
KARATE JEST JEDNO !!!
Pozdrawiamy wszystkich !
Bogdan Czapla
Ps. Co sądzicie o powołaniu LIGI KARATE - uważamy , że to może być przyszłość karate sportowegow Polsce.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] biuletyn
  • 0

budo_raphael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Małopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate

... ale po co oszukiwac i kłamać ?przeciez to nie zmienia żadnego faktu ?
Pozdrwaiam seitedo :-)


To ciekawe, bo w relacji w Kronice Krakowskiej widać było, że sala była wypełniona po przegi.Więc kto tu kłamie? Mniejsza o to, czy było tam 1000 czy wiecej ludzi. Ważne, że była pełna sala i było zainteresowanie. Mam nadzieję, że bedą takie turnieje kolejne i że na kolejnym bedzie więcej klubów z innych federacji.

Karateko1 ten twoje sianie fermentu naprawdę zaczyna być nudne. Czy tobie kiedykolwiek coś się podobało poza koncem własnego nosa?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024