Skocz do zawartości


Zdjęcie

Naginata


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_graframolo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1094 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Naginata
Definitywnie i bez happy endu ginie w "Samurai rebelion"
  • 0

budo_devi
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polanica Zdr.

Napisano Ponad rok temu

Re: Naginata
Ja chcialbym torche odsiwezyc temat, i zapytac sie gdzie mozna zdobyc materialy treningowe (ksiazki, moze jakies filmy) na temat poslugiwania sie naginata. Mi udalo sie do tej pory znalesc tylko jeden link w intenecie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] na tej stronce jest troche filmow z udzialem naginaty. (nieznam sie wogole na tym a chcialbym trenowac :( )Bylbym wdzieczny za jakies konkretne informacje na temat technik, klubow w Wroclawiu albo okolicach.
  • 0

budo_graframolo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1094 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Naginata
Muj znajomy mial do sprzedania ksiazke z technikami naginaty niedawno, ale po pierwsze niewiem czy jej jusz nie sprzedal po drugie ksiaszka choc bogato ilustrowana i skonstruowana dosc zrozumiale byla po japonsku. jesli cie to nieodstrasza moge podac ci meil do znajomego.
  • 0

budo_benkei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRAKOW

Napisano Ponad rok temu

Re: Naginata
wejdzcie sobie na te stronke:http://aikidojo.nl/ksr_kata.html
Sa tu filmiki kata naginata ..moga sie podobac...szybkie i plynne..Jak dla mnie brak tu pracy nog,zabardzo na stojaca...
  • 0

budo_devi
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polanica Zdr.

Napisano Ponad rok temu

Re: Naginata

Muj znajomy mial do sprzedania ksiazke z technikami naginaty niedawno, ale po pierwsze niewiem czy jej jusz nie sprzedal po drugie ksiaszka choc bogato ilustrowana i skonstruowana dosc zrozumiale byla po japonsku. jesli cie to nieodstrasza moge podac ci meil do znajomego.


Jasne ze mnie nie odstrasza :!: :)
Jezeli mozesz z nim wczesniej kontakt nawiazac to bym byl bardzo wdzieczny, jak by juz nie mial tej ksiazki to moze pamieta tytul albo autora??
  • 0

budo_graframolo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1094 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Naginata
PW
  • 0

budo_slinde
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Naginata
Trochę wiadomości na temat naginaty znajdziesz tu: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024