Skocz do zawartości


Zdjęcie

bokken


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: bokken

Nie no!Jakie tam babskie?! Babskie to nie pompki :/ Prawdziwe męskie ;P Łabądku w jakim czasie? eee nie wiem byłam zaspana :P
Gambitku złamał się :P

To ty Jusi niezła siłaczka jesteś. :) Podkowy też łamiesz? :wink: :?:

Nigdy nie próbowałam :P Ale wiesz za jakies 3 lata kto wie :wink:
  • 0

budo_qhar
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: bokken
Co to za dyskusje ? :) mialo byc o bokkenach a sa pompki babskie nie babskie . I ty Szczepanie przeciwko mnie z tym bigosem. :) Mowcie o bokenach !!!
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: bokken
Wypraszam sobie!Żadne babskie! :P
  • 0

budo_maya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: bokken

Co to za dyskusje ? :) mialo byc o bokkenach a sa pompki babskie nie babskie . I ty Szczepanie przeciwko mnie z tym bigosem. :) Mowcie o bokenach !!!

jeja jeja, i tak to jest z tymi babami :!: :wink: :evil: ledwie ludzie zaczną konkretami sypać, np. o jakimś aikido czy coś, a już jakieś bzdety w eterze... :roll: hallo jest tu chyba coś takiego jak priv :?: :idea: nie można by założyć jakiegoś osobnego forum na dyrdymały dla nadmiernie rozgadanych :?: :twisted:
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: bokken
Pfff....Lepiej być osobą która ma coś do powiedzenia niż nie potrafiś skelcić jednego zdania! o! :P
Istnieje coś takiego, zwane #mma :wink:
No ale wracając do tematu bokenów! :D
Podsumowiując: Najlepiej kupić u Smila ;P
  • 0

budo_maya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: bokken
cóż, zrozumienie ironii jest przywilejem nielicznych... :) :twisted:

Ponoć te brązowe (z Tajwanu?) sie szybko łamią

Widziałaś jak się złamał czy tylko plotki rozpuszczasz??? U mnie mają takie, nikt nie narzeka na jakość, swój taki sam pożyczyłem kumplowi z karate jak jechał na obóz był bardzo zadowolony(...)

i mi właśnie taki bokkenek wkrótce ma przynieść Mikołaj, Gwiazdorek czy jak mu tam :wink: myślę, że do godzilli mi daleko i jakoś ze strachu się nie trzęsę, :shocked!: :twisted: że go zaraz rozwalę, a jeśli to się stanie, niechybnie dam tu o tym znać :wink: :twisted: :)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: bokken
Tracisz kase, na te brazowe tajwanskie bokeny, Maya. To straszne badziewie. Juz nie mowie, ze drzazgi z niego leca juz na drugim treningu. No ale my cwiczymy bronia w sposob bardzo kontaktowy.....to moze mam zwichnieta perspektywe :wink:
Poza tym sa za lekkie i zle wywazone. Normalnie, trening bronia oprocz walorow estetycznych(Hi MrSmail!) ma rozwijac i zmieniac fizyke ciala.
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: bokken

Tracisz kase, na te brazowe tajwanskie bokeny, Maya. To straszne badziewie. Juz nie mowie, ze drzazgi z niego leca juz na drugim treningu.


Z mojego jeszcze nie poleciały, choc jest poobijany ale cały w 100 procentach, a treningów juz przeszedł sporo. Może za słabo uderzam ;)
  • 0

budo_maya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: bokken

Tracisz kase, na te brazowe tajwanskie bokeny, Maya. To straszne badziewie. Juz nie mowie, ze drzazgi z niego leca juz na drugim treningu.

Z mojego jeszcze nie poleciały, choc jest poobijany ale cały w 100%, a treningów juz przeszedł sporo. Może za słabo uderzam ;)

hm, hm, mi tam Gambitowi lepiej z oczu patrzy i zaryzykuję :) :wink:

No ale my cwiczymy bronia w sposob bardzo kontaktowy.....to moze mam zwichnieta perspektywe.

może :?: 8O dostałeś bokenkiem w jakąs wrażliwą część ciała, że obawiasz się takich konsekwencji :?: :wink: :)

Poza tym sa za lekkie i zle wywazone.

(a najlepsze jest to, że przed chwilą z ust własnych pewnego użytkownika usłyszałam, że są ciężkie i dobrze wyważone, why :?: :roll: ).

...oprocz walorow estetycznych (Hi MrSmail!)...

ja nie wiem, może za dużo czytam między wierszami, ale czy Szczepana kręci Smail :?: :!: przestraszony :wink: :)
  • 0

budo_maya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: bokken

Bokken z białego dębu japońskiego i bokken iwama .

to chyba znaczyło, że takie są ok, prawda :?: a te brązowe są niby z dębu japońskiego, tylko że czerwonego... to mam do jasnej ciasnej nadzieję, że babce z małym bicepsem na początek wystarczy. damy radę! :) a jak nie to powtarzam będę się kajać publicznie, żeby każdy o tym wiedział i zwrócę honorek każdemu kto przed nimi przestrzegał :rofl: :twisted: (a mówił ktoś, żeby uczyć się na cudzych błędach, bo życia nie starczy, żeby samemu popełnić wszystkie, ale ja muszę się sama przekonać, bo niedowiarek jestem :twisted: :) )
  • 0

budo_pancer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 699 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100-lica

Napisano Ponad rok temu

Re: bokken

Poza tym sa za lekkie i zle wywazone. Normalnie, trening bronia oprocz walorow estetycznych(Hi MrSmail!) ma rozwijac i zmieniac fizyke ciala.

Szanowny Szczepanie,
W imieniu swoim oraz całej aikidocko-vortalowej braci chciałbym prosić Ciebie, byś troche uważał przy zmienianiu fizyki swego boskiego ciała. :wink:
Dawno już wiadomo, iż szkielety łuczników angielskich poległych pod Hastings poznaje się po zdeformowanych kościach, właśnie poprzez częste używanie tak słynnych, niosących smierć w średniowieczu łuków, więc prośba moja jest taka:
- zmieniaj fizyke ciała ale nie deformuj :) :) .
Ale z drugiej strony inżynieria genetyczna tak szybko się rozwija, iż może zdążą.....

Pancer (z przerażeniem oczekujący Twojej następnej wizyty :D )
  • 0

budo_soma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 596 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: bokken

Bokken z białego dębu japońskiego i bokken iwama .

to chyba znaczyło, że takie są ok, prawda :?: a te brązowe są niby z dębu japońskiego, tylko że czerwonego... to mam do jasnej ciasnej nadzieję, że babce z małym bicepsem na początek wystarczy. damy radę! :) a jak nie to powtarzam będę się kajać publicznie, żeby każdy o tym wiedział i zwrócę honorek każdemu kto przed nimi przestrzegał :rofl: :twisted: (a mówił ktoś, żeby uczyć się na cudzych błędach, bo życia nie starczy, żeby samemu popełnić wszystkie, ale ja muszę się sama przekonać, bo niedowiarek jestem :twisted: :) )

Polskie bokkeny za ok. 30 zł. wytrzymują trochę czasu , kiedy tłuką się między sobą . Odradzam bokkeny z mahoniu ( kosztują ok.50 zł.). Są ładne ale do jednorazowego kontaktu .
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: bokken

Pancer (z przerażeniem oczekujący Twojej następnej wizyty :D )

Za pozno! Pancerze, serdenko :) Za pozno!!!! Deformacje juz wystepuja :oops: :cry:
  • 0

budo_kordi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 268 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: bokken
Odradzam bokkeny z mahoniu ( kosztują ok.50 zł.). Są ładne ale do jednorazowego kontaktu .[/quote]


Ostatnio znalazłem ofertę w internecie bokken z mahoniu za 30 zł "niby tajwański". Rzeczywiście ładnie to on wygląda, ale jaki jest w użytkowaniu to nie wiem.
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: bokken


Pancer (z przerażeniem oczekujący Twojej następnej wizyty :D )

Za pozno! Pancerze, serdenko :) Za pozno!!!! Deformacje juz wystepuja :oops: :cry:

znaczy sie to zdjęcie w avatarku to daleka i nieaktualna przeszlość :?: przestraszony 8O :shocked!: przestraszony :wink: Aż boje sie jak dasz swoje zdjecie przed porannym make up'em :) :wink: :) :P
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: bokken

hm, hm, mi tam Gambitowi lepiej z oczu patrzy i zaryzykuję :) :wink:


No jak tak patrzę na avatar swój i naszego szanownego moda (cholera znów ten srypt Wazelina 1.0 się włączył :) ) To szczerze mówiąc wolałbym spotkać Szczepana a nie samego siebie.
Co do bokkenów, to sprawa ma sie podobnie jak z dobrym iaito, jak nie masz większej gotówki, to niestety trzeba kupić sprzęt gorszej jakości. Nie zły w ogóle, ale gorszy, no i oczywiście być przygotowanym na to że może się rozlecieć szybciej :) Ale jak się nie ma co sie lubi to się lubi co się ma.
Osobiście zaposiadam już dwa bokenny, jeden ten z ciemnego drewna (tajwański), drugi dostałem w prezencie, i szczerze mówiąc nie wiem co to za drewno, skąd to to i ile to to kosztowało ale tez sprawia dobre wrażenie, dopiero jak go przetestuje będę wiedział co i jak.
  • 0

budo_maya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: bokken
a jednak czasem szczęście się i do mnie uśmiecha i bedę mieć śliczniutki nielekutki bokkenek od MrSmaila A co! :wink: W sumie jednak jak ma być coś nie tak, to po cholerkę mam zaraz kupować następny :roll: :)
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: bokken
Szczepan, tak sie mna zakreciles, ze nawet dokladnie czytrac przestales :-)

ja nie oferuje tajwanskich bokkenow :-)

ja oferuje najlepsze :-)

tak powaznie to puki co tylko raz mialem taki bokken w lapkach i zrobil na mnie bardzo pozytywne wrazenie, znacznie lepsze niz tajwanczyk

zreszta ufam bezgranicznie mojemu dostawcy, ktory niech pozostanie moja tajemnica :-)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: bokken

może :?: 8O dostałeś bokenkiem w jakąs wrażliwą część ciała, że obawiasz się takich konsekwencji :?: :wink: :)

Maya, ty masz taki piekny nick.... 8)
KOnskwencje sa proste - jak sie bokken lamie, to traci swoje wlasciwosci wojenne, nie mowiac juz o drzazgach, ktre wlaza pod paznokcie :)

ja nie wiem, może za dużo czytam między wierszami, ale czy Szczepana kręci Smail :?: :!: przestraszony :wink: :)

Nie badz taka cwana bestia :twisted: :twisted: :twisted: i nie wyrywaj cytatow z kontextu - dobrze wiesz ze chodzilo o strone estetyczna cwiczenia broni, a nie brodacza Smaila.
Jak sie cwiczy bokken bez kontaktu, to wytrzymalosc broni nie ma znaczenia, prawda MrSmail? :wink: Wtedy estetyka GORA!!!!!! :lol:
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: bokken

KOnskwencje sa proste - jak sie bokken lamie, to traci swoje wlasciwosci wojenne, nie mowiac juz o drzazgach, ktre wlaza pod paznokcie :)


Szczepanie, cyba dzieki tym drzazgom to dopiero nabiera wlasciwosci wojennych

dobrze wiesz ze chodzilo o strone estetyczna cwiczenia broni, a nie brodacza Smaila.


no nie wiem nie wiem sam sie chwile zastanawialem :)

Jak sie cwiczy bokken bez kontaktu, to wytrzymalosc broni nie ma znaczenia, prawda MrSmail? :wink: Wtedy estetyka GORA!!!!!! :lol:


oj zanim sie to bezkontaktowe arcymistrzostwo osiagnie, to trzeba troche sie postukac...

Estetyka jest tez wazna, ale wazniejsze sa rzeczy od niej i od stukania kijkiem o kijek takze...
a zreszta jak przyjedziesz zas do polski to se wezmiemy kijki i popykamy.
bedzie wiadomo co jest wazne u Ciebie a co u mnie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024