Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

budo_fridek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate
brak mi juz slow na temat tych waszych oszczerstw Seitedo....zaczynam myslec ze to cos osobistego....czy to wazne czy to seitedo czy KK czy Oyama wazne ze byl dobry turniej...a ze Panowie Drewniak I Dyduch to cytuje :"olali " to chyba swiadczy tylko o nich....choc watpie zeby pan Dyduch to olal a pan Drewniak no coz .......
  • 0

budo_fridek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate
i jeszcze chcialem sie dowiedziec kiedy pojawia sie zdiecia na oficjalnej stronie...dwa dni juz minely ...:) i czy mozemy dowiedziec sie o jakas date retransmisji w TV (bo to chyba aktualne) jaka Tv??kiedy?? no i o ktorej:)))
  • 0

budo_sfsgodula
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate
Poza tematem fridek cwiczysz Seitedo??
  • 0

budo_fridek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate
SFSGODULA niestety juz nie ...( zdrowie) ale mam znajomych ktorzy dalej to robia....
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate
szkoda takich znajomych...ja nikomu znajomemu nie poleciłbym trenować seitedo...no chyba że bardzo bardzo bym go nie lubiał :)
  • 0

budo_fridek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate
no to twoja opinia pitman ...ale z tego co pamietam sam byles w Seitedo i nie pokazales klasy obrzuciles blotem wszystkich i wszystko co sie dalo....bo to ty prawda???jesli nie to przepraszam!!! musialem pomylic osoby....!!
w Seitedo sa bledy jak w kazdej federacji ale najwazniejsze jest to ze wladze potrafila sie przyznac do nich...no i ze robia cos by zjednoczyc wkoncu MA .....by zniesc te chore podzialy....
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate
niestety albo stety niegdy nie byłem czlonkeim organizacji seitedo :D i bardzo mnie to cieszy :D
btw. pomysł ligi karate nawet niezły ale czemu w formie druzynowej?
  • 0

budo_fridek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate
liga karate ...tez mysle ze swietny pomysl ...musimy niestety poczekac na kogos z Seitedo kto bedzie mogl wytlumaczyc czemu druzynowo...moze Pana Czapla pojawi sie i odpowie w niedlugim czasie...na twoje pytanie..:))
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate
to może nim sie ktoś pojawi to ja od razu powiem że uważam ten pomysł na druzynowe za nietrafiony, a czemu? bo nie każdy klub na dobrych zawodnikó we wszystkich wagach - moze sie zdarzyc ze klub ma tylko dobrych zawodnikow w lekkiej albo w sredniej a innych kiepskich i wtedy odpada ( wg tego zalozenia co proponuje wstepnie seitedo).ja bym tam wolal zeby zrobic indywidualne jesli by impreza poszla w koncu byloby mniej wiecej wiadomo kto jest w kraju najlepszy w danej kategorii wagowej
  • 0

budo_raphael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Małopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate
I za to Cię lubię! Od razu do rzeczy :D Pomysł ligi jest ciekawy. A co do problemu drużyn to chyba nie powinien to być problem. Wiele klubów praktykuje coś takiego jak oddziały terenowe. Myślę, że skład 5 osobowy do takich rozgrywek nie powinien stwarzać problemu.
Ciekaw jestem opinii innych.
Pozdrowienia.
  • 0

budo_fridek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate
mysle ze tu pitman ma cholerna racje....:) czekamy na przedstawicieli Seitedo i tego pomyslu....
  • 0

budo_fridek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate
czyli jesli dobrze rozumiem... druzyne tworzyc maja zawodnicy danego trenera a nie danego osrodka???
wiecie co ja na temat calej tej LIGI KARATE powiem tak....swietna idea oby wypalila a w jakiej formie....( do tego chetni sie napewno dopasuja)
  • 0

budo_leszekbubka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate
ciekawa propozycja drozynowo nie mniej jednak powinno byc indiwidualnie popieram ze nie wszystkie kluby maja obstawione wszystkie wagi :oops:
  • 0

budo_fridek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechstylowe Mistrzostwa Polski w Karate
na oficjalnej stronie seitedo [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] w dziele biuletyn odpowiadaja na niektore pytania dotyczace ligi...kto ciekawy poczytajcie
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024