Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wiecej niż trening - niezupełnie poważnie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_saa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Wiecej niż trening - niezupełnie poważnie.
Dziś ma świetny dzień. Wiedziałem to już od rana wczesnego przed przystąpieniem do pracy zawodowej. Mianowiecie, pierwszy znak: w drodze do worku, miejsce stacja paliw, co następuje, zmierzam do pawiloniku handl. celem nabycia m.in. karty telefonicznej. W jednej chwili wspinam się na wyżyny swojego rozciągnięcia (zwyczajowo żałosnego) niemalże odstawiam szpagat, dzieki plamie oleju (lub czegóś podobnego). W umyśle wdzięczność do nieskończonej przestrzeni w/w., fala radości, która ani myśli jak się później okaże przeminąć w najbliższym czasie. Wchodze zatem do owegoż pawiloniku uśmiechem od ucha ku uchu, dodatkowo cośkolwiek werbalizujac zmierzam do kasy. Ślicznotka zza kasy patrzy jak na radosława lub czuba (oczywiście pomiedzy tręścią konkretną relacji klient-personel handlowy mnustwo radości, śmichów itp.)
Karta nabyta, o drożdówkach m.in. nie wspomnę :-) - koniec epizodu.
Radość jednak wciąż trwa.
Po kilkunastu godzinach trening JJ, góra od gi idzie w strzępy, po mnie jak po kaczce problem, zwyczajowo o pocie nie wspomnę :D .
Kilka godzin później, mokre ręce po kąpieli, kafelki w kuchni, pompki na kościach. W połowie liczby planowanej ilości ugięć ramion w podporze, mokre ręce raczą sie rozjechać na boki akuratnie byłem w położeniu możliwie maksymalnie odległym twarz-podłoga. Twarz postanawia spontanicznie zaatakować kafle. Sukces. Kontynuuję pompowanie do zadanej ilości z uśmiechem od ucha ku uchu, kafelki barwi posoka.
Na marginie uprawiam gł. karate i dość dawno już nie farbowałem z nosa na treningu, iż o robieniu (kiedykolwiek) szpagatów nie wspomnę :lol:
Zwykły niby ordynarny dzień. Wyjątkowo pełen nie w pełni uzasadnionej radości.
Macie jakieś przypadkowe pełne radości "osiągnięcia" dot. okolnie SW uprawianych przez Was?
Pozdrawiam wszech obecnych.
  • 0

budo_might
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiecej niż trening - niezupełnie poważnie.
hehehe :) rzadzisz :peace: a tak marginesem to nalezy ci sie nagroda ze pomimo przeciwnosci losu zachowales pogode ducha 8) pzdr
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024