Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kurs Instruktorski w Bjj Polska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
159 odpowiedzi w tym temacie

budo_bronson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska

Hasta i pozostalych teoretykow pozdrawiam i zapewniam, ze bynajmniej nie po dziesieciu latach cwiczenia judo.
M&M's


Takze pozdrawiam. Mam nadzieje zobaczyc ciebie kiedys na zawodach w roli zawodnika :lol: . Tyle odnosnie teoretyzowania.


Chciales cytat to masz. Zreszta to pisales wczesniej kilka razy ale dobra szkoda czasu. I gdzie MMs teoretyzuje na temat technik czy walki? Co to ma do zawodow???

A nasz adres jest darmowy na razie bo od razu go zamowilem a i wypisalem kwity aby darmowy przeksztalcic w komercyjny. Lepiej pytaj bo glupoty caly czas piszesz. Co jeszcze Ci nie pasuje? Wiem kolory na naszej stronie ale tu juz nie wytlumacze dlacze z powodu kolorow nie walcze na zawodach.
Szukaj dalej.
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska

trener-instruktor-prowadzacy zajecia musi startowac w zawodach



Takze pozdrawiam. Mam nadzieje zobaczyc ciebie kiedys na zawodach w roli zawodnika :lol: . Tyle odnosnie teoretyzowania.


Zaraz zaraz bo nie widze. GDZIE ja napisalem ze musi ? wyrazilem tylko swoje zyczenie. To widze dla niektorych rozkaz 8O
Niemniej proba niezla :lol: .

Nie dopisuj sobie sobie swoich wynaturzen do moich wypowiedzi. Chcialbym zobaczyc go i nie tylko go na macie jak smiga i tyle. Ze to sie nie stanie z przyczyn oczywistych to wiem nie od wczoraj :wink: . Nie mam mu tego za zle w zaden mozliwy sposob.

Ten adres mailowy mnie naprawde bawi. Nie bede adminow poucza jak i gdzie winni skrzynki pocztowe zakladac :wink: .
Pozdrawiam i zycze powodzenia na zawodach .. kiedys.
  • 0

budo_bartolomeo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska

Pozdrawiam i zycze powodzenia na zawodach .. kiedys.




nie dziękuję żeby nie zapeszyć... ale chętnie sobie pojeżdżę na zawody (oczywiście za jakiś czas :) )
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska

nie dziękuję żeby nie zapeszyć... ale chętnie sobie pojeżdżę na zawody (oczywiście za jakiś czas :) )


Ja mialem teraz okres ze co 2 tygodnie zawody .. dobrze ze do polowy stycznia mam przerwe. :) Trzeba sie pomalu na lige szykowac. :wink:
  • 0

budo_m.m
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska

Jak wytlumaczysz to ze na zdjeciu z I edycji kursu sa osoby ktore nie maja zadnych uprawnien ???


No coz. Rzeczywiscie nie czepiasz sie.
Osoby, ktore nie maja zadnych uprawnien powinny ukonczyc kurs instruktora rekreacji ze specjalnoscia samoobrona - to chyba oczywiste?!
Uwazam ten watek za zakonczony. Nie bede dalej odpowiadal na pytania w rodzaju: a dlaczego na zdjeciu Karol kuca, a inni stoja itd....
M&M's
  • 0

budo_m.m
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska

Miejsce to traktuję jako wymianę poglądów i obrażanie forumowiczów od pedofili jest gubo nie na miejscu.
Mozna się z adwersarzem nie zgadzać, ale należy Go uszanować.
W końcu nikt nikogo nie zmusza do niczego.


Tez uwazam, ze obrazanie kogokolwiek jest nie na miejscu.
Dziwie sie tylko, ze nie przeszkadzaja Ci niewybredne ataki Martiusa czy ostatnio Marcina 954 na Karola, bo nie widzialem, zebys sie gdzies obruszal na nich...
M&M's
  • 0

budo_m.m
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska

Opowiastka o niebieskim pasku miala miejsce w obecnosci nastu swiadkow w klubie. Tak wiec szczekanie jedno a fakty drugie.
Ps. Nie mam purpury w Bjj. :wink:


A ja slyszalem, ze chwaliles sie purpura w obecnosci kilkunastu swiadkow w klubie. I co?
Napisz w koncu jakis konkret, bo wciaz opowiadasz bajki.

Nadal mam nadzieje ze kiedys byc moze wejdziesz na mate...

Zdradz mi prosze, czemu tak rozpaczliwie pragniesz, zebym wystartowal w jakichs zawodach?
M&M's
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska

A ja slyszalem, ze chwaliles sie purpura w obecnosci kilkunastu swiadkow w klubie. I co?
Napisz w koncu jakis konkret, bo wciaz opowiadasz bajki.


Bardzo chetnie lecz majac na uwadze ze te osoby wylecialy by momentalnie z klubu to wole aby mogly spokojnie cwiczyc. Widac komus nie odpowiada polityka :lol: .
Moze i bajki .. znam kilka innych bajeczek .. ale ze smutnym zakonczeniem. Tylko czemu wszystkie kreco sie w kolo klubu karola to juz zagadka :wink: :lol:

Zdradz mi prosze, czemu tak rozpaczliwie pragniesz, zebym wystartowal w jakichs zawodach?
M&M's


Ani nie rozpaczliwie ani nie pragne. Choc milo iz tak to odebrales.
Jak kiedys sie pojawisz na macie jako zawodnik to wyjasnie te zagadke na co caly czas mam, wbrew wszystkiemu, nadzieje. :)


Nu w koncu ktos kompetentny (M.M) za co jestem wdzieczny mu, wyjasnil sprawe:
- Kurs nie daje zadnych uprawnien.
- Wiekszosc uczestnikow nie posiada zadnych uprawnien do prowadzenia zajec.
- wszyscy dostaja pamiatkowe zdjecie oraz dyplom :)
  • 0

budo_m.m
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska

Moze i bajki .. znam kilka innych bajeczek .. ale ze smutnym zakonczeniem. Tylko czemu wszystkie kreco sie w kolo klubu karola to juz zagadka :wink: :lol:

Ciagle powtarzasz, ze cos gdzies slyszales nie wiadomo od kogo. Podaj wreszcie jakis konkret albo siedz cicho, bo my z Miskiem2 nie lubimy takich pomowien.

Nu w koncu ktos kompetentny (M.M) za co jestem wdzieczny mu, wyjasnil sprawe:
- Kurs nie daje zadnych uprawnien.
- Wiekszosc uczestnikow nie posiada zadnych uprawnien do prowadzenia zajec.
- wszyscy dostaja pamiatkowe zdjecie oraz dyplom :)

Gratuluje wywazenia otwartych drzwi.
Z malymi uwagami:
- zeby ciebie i Martiusa w pelni usatysfakcjonowac, powiem jeszcze, ze ten kurs nie tylko nie daje zadnych oficjalnych uprawnien do prowadzenia zajec ale nie daje tez uprawnien do uwazania sie za "Instruktora Bjj-Polska"! Paranoja, co?
- akurat w przypadku tego kursu wiekszosc osob posiadala uprawnienia; jak bedzie w nastepnej edycji jeszcze nie wiem - moze jakas ploteczka?
- uczestnicy nie dostali, niestety, pamiatkowych zdjec; dostali dyplomy i podreczniki.
M&M's
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska

Martius Ty przestan z ta legalnoscia bo udajesz madrego i "wyksztalconego" a gowno wiesz. Nie wiem jaka szkole konczyles dlatego wzialem w cudzyslow. Poczytaj troche.
"Instruktor" to funkcja i nie ma tu nic nielegalnego czy legalnego. Instruktorem moze byc kazdy i ja moge kazdego na instruktora mianowac.
Natomiast co innego jest "Instruktor rekreacji ruchowej" bo chyba taki tytul jest prawny.


Czyli rozumiem ze uwazaz ze ja moge nadac jakiejs osobie tytul doktora i on bedzie mial pelne prawo go uzywac ???
Jesli nadam osobie tytul "lekarz medycyny" to ona moze leczyc osoby ???

Ta twoja "legalnosc" to jakas jedyna technika walki czy cos. Mirek chcial posparowac z Twoim klubem to tez przede wszystkim zazadales Statutu klubu Mirka a przeciez on nie wyzwal Cie na kruczki prawne tylko na sparing.


Przeczytaj uwaznei tamten post a bedziesz wiedzial ze to bylo zaproszenie na zawody - na dodatek informacja dotarla na 3 dni wczesniej a regulaminu do tej pory nie moge znalezc na ich stronie. A ja jako klub nie moge startowac w nieoficjalnych zawodach. Teraz juz jest sprawa inna poniewaz sa organizacja. Ja sie chlopakow nie czekam czemu nie byli na zawodach grapplingowych odbywajacych sie tydzien pozniej w warszawie bo nawet nie wiem czy organizator ich powiadomil. Ale jak widzisz regulamin zawodow byl oficjalnie spisany tak ze moglem go juz nawet w necie na prosbe Hasta wywiesic.

Aha odnosnie tego ile kurs kosztuje, jaki termin itd wszyscy zainteresowani otrzymywali ode mnie info majlem niemal natychmiast.

No i mam prosbe jezeli moga odezwac sie absolwenci to nie zabiora glos jak to zostali oszukani.


Ale koszty mnie ani terminy nie interesuja i nie interesowaly - ja tylko pisze ze to kurs nadajacy tytul instruktora nie majacy nic wspolnego z kursem instruktorskim.

Bylbys zadowolony jak obok Ciebie w szkole nauczal by mgr inz. po miesiecznym kursie bo ktos nadal mu taki tytul ??? Uwazal bys go za mgr inyniera ??

Mam nadzieje ze Ty przynajmniej zrobiles uprawnienia instruktora rekreacji w aikido czy czyms innym bo inaczej dajesz przyklad innym jak sie legalnie prowadzi zajecia.
Ciebie przynajmniej rozgrzesza to ze przynajmniej masz przygotowanie pedagogiczne (chyba uczac w szkole nie wystarczyla polibuda ale dodatkowe kursy pedagogoczne musiales robic ? ) i jestes chyba instruktorem pletwonurkirm czy jak to sie tam zwal.
Ale jestes za tym aby zajecia prowadzil kazdy ??? jak leci ???
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska


Jak wytlumaczysz to ze na zdjeciu z I edycji kursu sa osoby ktore nie maja zadnych uprawnien ???


No coz. Rzeczywiscie nie czepiasz sie.
Osoby, ktore nie maja zadnych uprawnien powinny ukonczyc kurs instruktora rekreacji ze specjalnoscia samoobrona - to chyba oczywiste?!
Uwazam ten watek za zakonczony. Nie bede dalej odpowiadal na pytania w rodzaju: a dlaczego na zdjeciu Karol kuca, a inni stoja itd....
M&M's


Powiedz tylko jedno bez zmiany tematu - czy wszystkie osoby prowadzace zajecia pod patronatem BJJ-Polska maja przynajmniej uprawnienia instruktora rekreacji ??? - bo zdaje sie ze napisales ze powinny ukonczyc kurs instruktora rekreacji ze specjalnoscia samoobrona ?
Zaznaczam ze sa osoby na tym zdjeciu ktore juz prowadza zajecia z innymi osobami.
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska
M.M,
Gratuluje w zwiazku z tym dobrania trafnej nazwy, widac naiwnych nie brakuje.

I nadal z uporem maniaka porwaca slowo instruktor. Na stosownym kursie moze wyloza tobie co znaczy to slowo. Zycze zdrowia i powodzenia na zawodach .. kiedys.
  • 0

budo_bronson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska
Oj Martius Martius jak Ty nic nie rozumiesz.
Przyklad Twoj z tym mgr inz chybiony. ale sprobuje na Twoim przykladzie.
Ani magistra ani iżyniera nie moge nadac. Bo pierwsze to tytul naukowy a drugie to tytul zawodowy. Wiec oczywiscie takie tytuly moze nadac tylko uczelnia posiadajace uprawnienia do nadawania.
Ale tytul-nazwe "nauczyciel" juz moge ja Mariusz Andler (i kazda inna osoba nie jestem tu wyjatkowy) nadawac i komu chce i nikt nie moze mi tego zabronic. Podobnie aby nazywac kogos instruktorem tez moge ja i kazdy nadac. zupelnie co innego (co juz raz pisalem ale jak nie rozumiesz to masz jeszcze raz) nadac tytul "instruktora rekreacji ruchowej" bo jest to tytul uprawniajacy do wykonywania zawodu.
Nasz kurs oczywiscie nie uprawnia do wykonywania zawodu o czym wszyscy zainteresowani doskonale wiedza. Czy robimy cos zlego? Oj mysle ze nie i z pewnoscia to co robimy jest legalne co pisze z pelna swiadomoscia.
Aha ja skonczylem studium pedagogiczne tak tylko w kwesti uscislenia.

No i ja nie posiadam "instruktora rekreacji ruchowej" dlatego ja do tej pory prowadzilem grupe zamknieta bez naborow, bez oplat itd. Jest to w pelni legalne. Pierwszy nabor zrobilem dopiero tej jesieni poniewaz mam juz w klubie ludzi z uprawnieniami trenerskimi i to judo. Sa tu osoby z Wloclawka na forum wiec moga mysle potwierdzic ze pierwsze plakaty pojawily sie w pazdzierniku tego roku. Ot co.

Dalej jezeli ktos po naszym kursie bedac swiadomym, ze my nie nadajemy mu uprawnien do wykonywania zawodow otworzy sekcje to na litosc boska nie nasza wina.

Podobnie nie mozna karac nauczyciela nauki jazdy ze jego kursant po zdanym egzaminie przejedzie na czerwonym swietle. Wszyscy sa dorosli i odpowiadaja za swoje czyny. my mamy sumienie czyste bo sprawa jest jasno postawiona na poczatku.

Uff mysle ze juz wystarczy jak nie zrozumiales to trudno.
Nasi absolwenci rozumieja.
  • 0

budo_m.m
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska

Powiedz tylko jedno bez zmiany tematu - czy wszystkie osoby prowadzace zajecia pod patronatem BJJ-Polska maja przynajmniej uprawnienia instruktora rekreacji ???


Najpierw pomysl, potem pisz.
Skad ty wziales ten "patronat Bjj-Polska"?!
M&M's
  • 0

budo_m.m
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska

Gratuluje w zwiazku z tym dobrania trafnej nazwy, widac naiwnych nie brakuje.


A zebys wiedzial, ze nie - normalni ludzie doskonale wiedza, dlaczego warto isc na taki kurs. W polowie stycznia ruszamy z druga edycja. Wszystkich chetnych serdecznie zapraszam.
M&M's
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska


Powiedz tylko jedno bez zmiany tematu - czy wszystkie osoby prowadzace zajecia pod patronatem BJJ-Polska maja przynajmniej uprawnienia instruktora rekreacji ???


Najpierw pomysl, potem pisz.
Skad ty wziales ten "patronat Bjj-Polska"?!
M&M's


No dobrze ujme to inaczej - napisz czy wszystkie osoby wspolpracujace z BJJ-Polska i prowadzace zajecia - maja uprawnienia - daj konkretna odpowiedz a nie czepiasz sie sformulowan zamiast konkretnie odpowiedziec.

Sformuluj moje pytanie poprawnie widocznie nie potrafie ;( i daj odpowiedz.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska

Oj Martius Martius jak Ty nic nie rozumiesz.
Przyklad Twoj z tym mgr inz chybiony. ale sprobuje na Twoim przykladzie.
Ani magistra ani iżyniera nie moge nadac. Bo pierwsze to tytul naukowy a drugie to tytul zawodowy. Wiec oczywiscie takie tytuly moze nadac tylko uczelnia posiadajace uprawnienia do nadawania.


Czyli tytul lekarza i kurs lekarski mozesz zrobic bo tytul naukowy tto lekarz medycyny - no nareszcie zrozumialem ;)


Ale tytul-nazwe "nauczyciel" juz moge ja Mariusz Andler (i kazda inna osoba nie jestem tu wyjatkowy) nadawac i komu chce i nikt nie moze mi tego zabronic. Podobnie aby nazywac kogos instruktorem tez moge ja i kazdy nadac. zupelnie co innego (co juz raz pisalem ale jak nie rozumiesz to masz jeszcze raz) nadac tytul "instruktora rekreacji ruchowej" bo jest to tytul uprawniajacy do wykonywania zawodu.


Wiesz dalczego powstaly nazwy Panesonic, Sonyx itd ?
A i tak niektorzy myla z Panasonic, Sony itp ;)

Moze warto pomyslec o nazwie Instruktorex albo Instraktor ?? ;)
Brzmi podobnie i nie bedzie osob sie czepiajacych.


Nasz kurs oczywiscie nie uprawnia do wykonywania zawodu o czym wszyscy zainteresowani doskonale wiedza. Czy robimy cos zlego? Oj mysle ze nie i z pewnoscia to co robimy jest legalne co pisze z pelna swiadomoscia.


Nie nie jest to nielegalne tylko ze to nie jest kurs instruktorski w ogolnym mniemaniu albo raczej jest to szkolenie techniczno-metodyczne co najwyzej i to jest legalne. Choc w praktyce zawodowo nei daje zadnych uprawnien ale oczywiscie technicznie naucza i jest korzystne dla ludzi.

Aha ja skonczylem studium pedagogiczne tak tylko w kwesti uscislenia.


Wiem takie sa wymogi do nauczania w szkole studium lub specajlizacje itp.
Dlatego Ty masz pedagogiczne przygotowanie i Ciebie sie nie czepiam.


Dalej jezeli ktos po naszym kursie bedac swiadomym, ze my nie nadajemy mu uprawnien do wykonywania zawodow otworzy sekcje to na litosc boska nie nasza wina.


Jesli bedzie swiadomy to tak ale jesli bedzie zachecany to moze nie prawna ale etyczna.

I jak widzisz tylko chodzilo mi o to aby pokazac ze kurs ten do niczego nie uprawnia - a w innym miejscu przeciez napisalem ze jako szkoleniowy moze byc przydatny.

Choc instruktor rekreacji lub sportu to dla mnie instruktor.

U mnie dla starszych stopniem tez jest tytul instruktor (choc nie robie na niego kursow ale nadaje) ale akurat wszyscy ktorzy ten tytul posiadaja maja uprawnienaia instruktorskie lub trenerskie. Choc nie wykluczam ze bedzie taka osoba ktora bedzie kiedys miala taki tytul szkoly ale nie bedzie miala zezwolenia na prowadzenia zajec. Acha i jeszcze jedna sprawa tytul taki dostaje osoba ktora jest minimum z 5 lat pod naszym nadzorem a najczesciej jest to znacznie dluzej.
  • 0

budo_bronson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska


Powiedz tylko jedno bez zmiany tematu - czy wszystkie osoby prowadzace zajecia pod patronatem BJJ-Polska maja przynajmniej uprawnienia instruktora rekreacji ???


Najpierw pomysl, potem pisz.
Skad ty wziales ten "patronat Bjj-Polska"?!
M&M's


No dobrze ujme to inaczej - napisz czy wszystkie osoby wspolpracujace z BJJ-Polska i prowadzace zajecia - maja uprawnienia - daj konkretna odpowiedz a nie czepiasz sie sformulowan zamiast konkretnie odpowiedziec.

Sformuluj moje pytanie poprawnie widocznie nie potrafie ;( i daj odpowiedz.


Ja dam konkretna odpowiedz.
Nie maja wszyscy. Ja np. nie mam co pisalem wczesniej i nigdy tego nie ukrywalem przed nikim. Zadna rewelacja.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska

Ja dam konkretna odpowiedz.
Nie maja wszyscy. Ja np. nie mam co pisalem wczesniej i nigdy tego nie ukrywalem przed nikim. Zadna rewelacja.


Dziekuje
  • 0

budo_bartolomeo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska
fajnie mi się czytało cały ten temat :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024