Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kurs Instruktorski w Bjj Polska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
159 odpowiedzi w tym temacie

budo_kotolator
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska
Te, Martius, idz do liceum i pokrzycz sobie na tamtejszych profesorow ze to oszusci bo nie maja tytulu naukowego "profesor". Moze Ci ulzy.
  • 0

budo_bartolomeo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska
mam nadzieję, że to już koniec tematu......
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska

Te, Martius, idz do liceum i pokrzycz sobie na tamtejszych profesorow ze to oszusci bo nie maja tytulu naukowego "profesor". Moze Ci ulzy.


To jest tytul grzecznosciowy - no nieraz nie ale bardzo sporadycznie
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska
i jeszcze jedno - nikt im tego tytulu na papierze nie nadaje
  • 0

budo_kotolator
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska
Nie grzecznosciowy a funkcja.
BTW opowiem wam dowcip.
Przychodzi Martius do lekarza:
- Czy pan doktor?
- Tak.
- Ty oszuscie! jestes zwyklym lekarzem a nie doktorem nauk medycznych!!!
- Siostro! Kaftan dla pana!
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska

Nie grzecznosciowy a funkcja.


Czlowieku 8O - funkcja ???? - profesora ??? :) :) :)

Gratuluje :) :) :)

Jego funkcja to jest co najwyzej nauczyciel nawet nie wykladowca 8)


BTW opowiem wam dowcip.
Przychodzi Martius do lekarza:
- Czy pan doktor?
- Tak.
- Ty oszuscie! jestes zwyklym lekarzem a nie doktorem nauk medycznych!!!
- Siostro! Kaftan dla pana!



No coz nasze posty swiadcza o nas ;)

Na 2 posty nic konstruktywnego nie napisales jak dotad - pisz dalej wystawiasz super opinie srodowisku ktorego bronisz ;)

Jeszcze troche a jak tak dalej pojdzie zaczniesz tutaj wstawiac nieprzyzwoite zdjecia albo sikac po klawiaturze :) :) :) :)

Pisz dalej :) :) :)
  • 0

budo_kotolator
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska
Z tego co slyszalem do osoba wypisujaca te rewelacje o sikaniu w swoim pismie ma z tego powodu sprawe w sadzie. Czyzbys chcial byc nastepny?
Skoro taki z Ciebie formalista ze nie odrozniasz rzeczywistej funkcji czy tez zawodu od jakichs tam uzgodnien prawnych to powinienes bardziej panowac nad tym co piszesz i nie powtarzac oszczerstw.
A tak swoja droga to moze pogadamy o Tobie? Np o Twojej lini przekazu. Bo przepisy nie majace nic wspolnego z rzeczywistoscia to jedno, a rzeczywistosc dotyczaca sztuk walki to drugie. Ponoc robisz ju jutsu, wiec od jakich japonskich mistrzow wywodzi sie Twoj przekaz?
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska

Skoro taki z Ciebie formalista ze nie odrozniasz rzeczywistej funkcji czy tez zawodu od jakichs tam uzgodnien prawnych


Czlowieku jeszcze twierdzisz ze profesor w liceum to funkcja ???

Funkcja w szkole to nauczyciel bo naucza - ewentualnie w szkolach gdzie jest nauczanie systemem wykladow to nauczyciel lub wykladowca.

Profesor nie ma nic wspolnego z funkcja w szkole.
Nie ma czegos takiego jak rzeczywista funkcja profesora :)



A tak swoja droga to moze pogadamy o Tobie? Np o Twojej lini przekazu. Bo przepisy nie majace nic wspolnego z rzeczywistoscia to jedno, a rzeczywistosc dotyczaca sztuk walki to drugie. Ponoc robisz ju jutsu, wiec od jakich japonskich mistrzow wywodzi sie Twoj przekaz?


Mozesz o wszystkim poczytac na stronie poczytac na stronie - jak i to ze jest to modern jj ;) czyli linia przekazu nie obowiazuje ;) to sa systemy nowoczesne.
Poczytaj i potem zadawaj pytania.
Ja w odroznieniu od Ciebie nie jestem anonimem ;)
  • 0

budo_kotolator
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska
Nie obowiazuje? Bardzo sprytne. Moge sobie samemu zalozyc styl, nadac sobie stopien i jesli tylko nazwe go modern, to nic mnie nie obowiazuje. Bardzo ciekawe.
Nie bardzo rozumiem co tu ma anonimowosc? Moge sie przedstawic jako Jan Kowalski albo Pawel Nastula i co z tego? Kto to sprawdzi? Chyba nie jest wazne czy ktos podpisuje sie jak ma w metryce (paru pisarzy sie klania), ale co pisze. A to co Ty piszesz to jest stek nieswierzosci delikatnie mowiac.
Jestes instruktorem stylu niewiadomego pochodzenia uzywajacym nazwy jednej z japonskich sztuk walki. Niestety nie potrafisz udowodnic swojego prawa do poslugiwania sie nia. Za to czepiasz sie ludzi za ktorymi stoja uznani miedzynarodowi mistrzowie i organizacje. Podpierasz sie do tego jakimis rozporzadzeniami urzednikow ktorzy nie potrafiliby rozroznic judo od taekwondo.
Cos mi tu smierci. I nie, nie jest to niczyj mocz na macie.
  • 0

budo_kotolator
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska
A poza funkcja profesora masz tez np na uniwersytecie funkcje wykladowcy ktora niekonicznie pokrywa sie z takim samym stanowiskiem, ktore tez istnieje na uczelniach.
  • 0

budo_kotolator
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska
No i oczywiscie funkcja profesora uniwersytetu i tytul naukowy profesor.
  • 0

budo_m.m
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska

Te, Martius, idz do liceum i pokrzycz sobie na tamtejszych profesorow ze to oszusci bo nie maja tytulu naukowego "profesor". Moze Ci ulzy.


To jest tytul grzecznosciowy


U mnie dla starszych stopniem tez jest tytul instruktor (choc nie robie na niego kursow ale nadaje) ale akurat wszyscy ktorzy ten tytul posiadaja maja uprawnienaia instruktorskie lub trenerskie. Choc nie wykluczam ze bedzie taka osoba ktora bedzie kiedys miala taki tytul szkoly ale nie bedzie miala zezwolenia na prowadzenia zajec.


Wyluzuj Kotolator. Martius to jest taki gosc z problemami, ktory przypieprzy sie do wszystkiego, co ma zwiazek z bjj i Bjj-Polska i co bys nie napisal, zawsze bedzie mu zle.
M&M's
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska

Nie obowiazuje? Bardzo sprytne. Moge sobie samemu zalozyc styl, nadac sobie stopien i jesli tylko nazwe go modern, to nic mnie nie obowiazuje. Bardzo ciekawe.
Nie bardzo rozumiem co tu ma anonimowosc? Moge sie przedstawic jako Jan Kowalski albo Pawel Nastula i co z tego? Kto to sprawdzi? Chyba nie jest wazne czy ktos podpisuje sie jak ma w metryce (paru pisarzy sie klania), ale co pisze. A to co Ty piszesz to jest stek nieswierzosci delikatnie mowiac.
Jestes instruktorem stylu niewiadomego pochodzenia uzywajacym nazwy jednej z japonskich sztuk walki. Niestety nie potrafisz udowodnic swojego prawa do poslugiwania sie nia. Za to czepiasz sie ludzi za ktorymi stoja uznani miedzynarodowi mistrzowie i organizacje. Podpierasz sie do tego jakimis rozporzadzeniami urzednikow ktorzy nie potrafiliby rozroznic judo od taekwondo.


Wiesz moje prawo do uzywania tej nazwy potwierdzaja liczne staze czy to krajowe czy zagraniczne na ktore jestem zapraszany do prowadzenia zajec na rowni z tymi o ktorych mozesz przeczytac wiekszosci tylko w gazetach.

A to czy Ty uznajesz czy nie mnie to totalnie nie interesuje :)

Cos mi tu smierci. I nie, nie jest to niczyj mocz na macie.



Alez mocz na macie nie moze Ci smierdziec bo zapewne jestes do niego przyzwyczajony :)

A tak nie zmieniajac tematu nadal uwazasz ze w liceum jest funkcja "profesora" ??? :) - spytales juz sie rodzicow aby potwierdzili ? - a moze spytaj sie jak bedziesz dzisiaj w szkole ?
Nie mieszaj do tego wyzszych uczelni :) bo sprawa jak na razie to czy o o funkcje w leceum o ktorym pisales ;)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska

Wyluzuj Kotolator. Martius to jest taki gosc z problemami, ktory przypieprzy sie do wszystkiego, co ma zwiazek z bjj i Bjj-Polska i co bys nie napisal, zawsze bedzie mu zle.
M&M's


No widzisz M.M. jakos inni ze srodowiska BJJ tak nie uwazaja poza srodowiskiem BJJ-Polska ;) (i to tez mam tam dobrych kolegow)
Moze chodz jedna konkretna wypowiedz dal bys w tym temacie ?
Jak na razie na kilka postow po roku przerwy nie napisales na temat.

Przypominam wszystkim zeby nie odbiegac od tematu a jakos odbiegamy ;)
  • 0

budo_kotolator
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska

Wiesz moje prawo do uzywania tej nazwy potwierdzaja liczne staze czy to krajowe czy zagraniczne na ktore jestem zapraszany do prowadzenia zajec na rowni z tymi o ktorych mozesz przeczytac wiekszosci tylko w gazetach.


Na rowni z kim? Z jakimto japonskim mistrzem jestes na rowni? I jaka to japonska organizacja potwierdzila Twoje prawo do uzywania tej nazwy?

Alez mocz na macie nie moze Ci smierdziec bo zapewne jestes do niego przyzwyczajony :)


Pewnie bylbym gdybym cwiczyl u Ciebie. Slyszalem ze takie kluby "ju-jutsu" niewiadomego pochodzenia czesto robia za klozety bo tamtejsi dziadkowie klozetowi boja sie nawet pobierac oplaty.


A tak nie zmieniajac tematu nadal uwazasz ze w liceum jest funkcja "profesora" ??? :) - spytales juz sie rodzicow aby potwierdzili ? - a moze spytaj sie jak bedziesz dzisiaj w szkole ?
Nie mieszaj do tego wyzszych uczelni :) bo sprawa jak na razie to czy o o funkcje w leceum o ktorym pisales ;)


Czemu nie mieszaj? Bo to zbyt trodne dla Ciebie? Za skomplikowane? To moze zapytaj? Chociazby zadzwon na najblizszy uniwerek. Sformulowac pytanie poprawnie chyba potrafisz? Tylko drobna rada, nie zacznij od razu sie awanturowac ze profesorowie uniwersytetu bezprawnie uzywaja tytulow. Bo moga po prostu popukac sie w czolo i odlozyc sluchawke.
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska
Kotolator: nie mierz ludzi swoja miara, nie odgryzaj sie jak bezzebne szczenie bo ludize i organizacje ktorych bronisz traca tylko na tym, nie jak by Ci sie moglo wydawac zyskuja. Zamiast tracic energie i inteligencje na netowe wojny spozytkuj ja zeby dorownac a nie sprowadzac do swojego poziomu.
Odbiegacie Panowie od tematu, nerwy wam puszczaja, proponuje te bluzgi przeniesc na priv jesli juz.
  • 0

budo_kotolator
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska
Ooo, wezwalismy posilki. Tylko uczennica, czy ktos wiecej?
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska
Nie... to zbyt proste :lol: :lol: :rofl:
Over & Out
  • 0

budo_m.m
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska

No widzisz M.M. jakos inni ze srodowiska BJJ tak nie uwazaja poza srodowiskiem BJJ-Polska ;) (i to tez mam tam dobrych kolegow)


Ale jaja! Czyzby istnialo jakies inne Bjj-Polska? Chyba ze nikt sie oficjalnie do takich kolegow jak ty nie przyznaje...

Moze chodz jedna konkretna wypowiedz dal bys w tym temacie ?
Jak na razie na kilka postow po roku przerwy nie napisales na temat.


Wybacz Martius, ale przy twojej wszechwiedzy na kazdy temat bledne jak swieczka przy sloncu i nie moge mysli zebrac...

Przypominam wszystkim zeby nie odbiegac od tematu a jakos odbiegamy ;)


Dlatego koncze i zycze ci dalszych sukcesow w prowadzeniu seminariow, na ktorych uczysz parteru. To jest przeciez OK.?
M&M's
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Kurs Instruktorski w Bjj Polska

Dlatego koncze i zycze ci dalszych sukcesow w prowadzeniu seminariow, na ktorych uczysz parteru. To jest przeciez OK.?
M&M's


Ja mam pytanie,
czemu mialby nie uczyc? Z tego co zaobserowalem Martius ma pojecie o parterze. Nie moge tego powiedziec o Wieśku, absolwencie kursu bjj polska. Facet sie stara lecz za duzo podpatrywal przez okienko a za malo cwiczyl (o W. mowa).
Pozdrawiam i zycze powodzenia na zawodach :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024