Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie grupy mięśniowe lubicie ćwiczyć?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

budo_jacatb
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie grupy mięśniowe lubicie ćwiczyć?
Ja osobiście uwielbiam plecy, łatwo mi się je ćwiczy (no parę latek kajakarstwa zrobiło swoje) i lubię szczególnie podciąganie szeroko, wiosłowanie w opadzie (sztanga. sztangielki), ściąganie drążka, martwy ciąg - jednym słowem wszystko:)
Barki też lubię szczególnie wyciskania z przodu i wyciskanie tz. "arnolda" No i to palenie wewnątrz mięśniowe jest niesamowicie intensywne w przpadku barków! wg mnie nie ma drugiej takiej grupy mieśniowej !!!

A klatka, mam taki problem, że wyciska mi się strasznie ciężko (choć rozpiętki uwielbiam) i na samą myśl o ćwiczeniu to mi się odechciewa, ale co jest najśmieszniejsze olewam ją maksymalnie to rośnie najszybciej ze wszystkich grup mięśniowych! choć nie mam predyspozycji do pakowania na masę raczej drobnej kości jestem i mam bardzo długie ręcę to klata mi najszybciej rośnie :twisted:
  • 0

budo_pan3er
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraqf

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie grupy mięśniowe lubicie ćwiczyć?
Wyciska Ci sie strasznie ciezko bo moze za duzo bierzesz na klate :) :wink: hehe ! A to ze widac najbardziej klate to dlatego ze jestes szczuply. U szczuplych ludzi rzezba idzie bardzo latwo ! :D :wink:
  • 0

budo_jaxxx
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie grupy mięśniowe lubicie ćwiczyć?
zależy od nastroju i tego co chce osiągnąć na treningu (no i przede wszystkim od tego co udaje mi się osiągnąć ;) . Chyba jednak mieśnie rąk (biceps i triceps) i klata są na pierwszym miejscu! Dodać musze że ćwicze w domu i np. plecy to spory problem dla mnie (brak wyciągu i drążka!)
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie grupy mięśniowe lubicie ćwiczyć?
jaxxx, plecy smialo zrobisz sama sztanga i hantelkami. I to bardzo porzadnie. Pozdrowionka
  • 0

budo_jaxxx
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie grupy mięśniowe lubicie ćwiczyć?
nie mówie że nie ale chyba zapisze się na siłke na miesiąc/dwa i poćwicze na drążku i wyciągach troche bo podciąganie sztangielek i sztangi mam opanowane na tysiąc sposobów :) nie lubie pleców cwiczyć bo nie lubie tych ćwiczeń...
pozdry
  • 0

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie grupy mięśniowe lubicie ćwiczyć?
a :) tak tylko pisze bo zawsze chciałem żeby Taxx napisał coś po jaxx`ie :)

z szacunkiem :)
pozdrawiam:)

łądną mamy dziś pogode :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024