Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zbijanie wagi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_krilan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Zbijanie wagi
Nie wiem czy taki temat juz był. Mam problem. Chiałbym zbić wage. I przosze was o jak najskuteczniejsze sposoby i metody zbijania wagi? Niedawno skreciłem sobie noge co mam robic żeby nie przytyć?
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbijanie wagi
spoko metoda prosta nie jedz pij wode :)
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbijanie wagi
Proponuje nie jedzenie slodyczy i czipsow ino zywnosc ktora dostarczy do organizmu niezbednych mineralow witamin oraz takich innych potrzebnych substancji. Jedzenie z umiarem. Przejsc sie na silownie. Ze skrecona noga mozna cwiczyc uwiez mi :) No i moze rowerek stacjonarny?? Ale nie wiem, ja bym jezdzil ale to raczej wypadalo by spytac lekarza. No i oczywiscie obciazenie na tym rowerku minimalne, byle machac nogami. Powrotu do zdrowia zycze. rzeklem
  • 0

budo_sakurai
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbijanie wagi
Jesteś praktycznie unieruchomiony więc żeby nie przytyć poprostu musisz stale kontrolowac co spozywasz-mało tłuszczy a wiecej jak powiedział przedmóca produktów które dostarczą oraganizmowi niezbędnych "budulców", ale podstawowe cwiczenai domownika takie jak przysiady,brzuszki,pompki możesz robić i one są dobre zeby sie wypocić, bo pocenie sie to też wydalanie, więc w domciu zamiast w koszuleczce 2 grube bluzy, i pocić się pocić...ćwiczac ofkoz.
  • 0

budo_kamikaze
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z tej strony ekranu

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbijanie wagi

bo pocenie sie to też wydalanie, więc w domciu zamiast w koszuleczce 2 grube bluzy, i pocić się pocić...ćwiczac ofkoz.


no albo wiecej sikac bo to tez wydalanie :lol:

to nie takie proste z tym niejedzeniem

1. samo ograniczenie podazy kalorii spowoduje spowolninie metabolizmu i 'dupa' z chudnicia,
2. oprocz ograniczenia podazy kalorii musisz "podkrecic" metabolizm - dac organizmowi sygnal "nie magazynujemy- spalamy"

najlepiej jesc w malych porcjach (5 posilkow) i kilka razy pocwiczyc dzienie straczy po 5 minut brzuszki, pompki, pomachac hantlami - powinno straczyc

a...i cwicz w koszulce a nie w grubych bluzach - nie potrzebujesz przeciez odwodnic sie do zawodow tylko nie przytyc, a jesli b.wpocisz to nastepnego dnia i tak bedziesz musial wypic...
  • 0

budo_sakurai
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbijanie wagi
no jak kto woli ale wg moich informacji przez pierwsze 45 min cwiczen spalana jest energia ATP a dopiero potem spada tłuszczyk...ofkoz jesli się pociwsz tracisz wode bo to proces wydalmiczy tak jak sikanie itd. ale z cwiczenai wiecej pozytku nizz sikania :lol:
  • 0

budo_kamikaze
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z tej strony ekranu

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbijanie wagi
"tysz prawda" ale chyba nie bedziesz kazal koledze ze skrecona noga biegac lub jezdzic na rowerze przez 45 minut tak aby HR bylo ok 70% HR Max. :wink:

to co pisalem to nie sposob na szybkie zbicie wagi, ale ustrzezenie sie przed skutkami zwolnienia metabolizmu (i przejsciem organizmu na program "magazynować").

i jeszcze raz: "wypacanie" przy probie schudniecia nic nie daje; dlatego nie warto cwiczyc w grubych bluzach bardziej przyjemnie w lekkiej podkoszulce...
  • 0

budo_krilan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbijanie wagi
dzieki za rady. Napewno sie przydadzą.
  • 0

budo_madhornet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbijanie wagi
ja kiedys se kupilem takie suchary ryzowe (chyba wiadomo o co chodzi - wygladaja jak podkladka pod piwo) no to jak w srodku dnia czy nocy bylem glodny to zapychalem sucharem i popijalem woda... posilki jadlem normalnie tylko nie podzeralem juz (czasem o 3 w nocy :) taki jestem )
No to musze przyznac ze troszke schudlem od tego choc i tak gruby nie jestem, ani nigdy nie bylem
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024