Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cravka jako podrzedny system walki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
203 odpowiedzi w tym temacie

budo_krzeslav
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki

KRAVKA to narzedzie!
Stworzona jest po to, by szybko i skutecznie wytrenowac oddzialy zdolne do walki.
Szkolenie podstawowe to 120 h.
A zatem jak ci wybili oddzial do nogi to zbierasz nowych gosci i robisz im 120 h walki wrecz, 60 strezelania i jazda na front!

A to o czym toczy sie dyskusja to tylko odmiana cywilna. ot co. samoobrona.


180 godz/ 10 godz.dziennie = 18 dni.
Ty byś dopiero wyszkolił armię, ho ho, a kociarstwo przez rok z biedą się nauczy, który koniec karabina strzela.

Mity, mity i domorosłe wyobrażenia.
  • 0

budo_dedi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki

rany, robicie maly blad. te 120 godzin kravki w wojsku to 40 walki wrecz...


To Ty robisz błąd. 120 godzin kravki jest po to, aby nauczyć rekruta PODSTAW walki wręcz (na wypadek gdyby do niej doszło, bo w większości wypadków nie dochodzi), a nie wszechstronnie wyszkolić żołnierza. Znaczenie walki wręcz w rozstrzyganiu konfliktów zbrojnych jest znikome (podobnie zresztą, jak indywidualnej broni strzeleckiej), a czasy, kiedy walczono wręcz w okopach, przeszły do historii. Umiejętność walki wręcz nie jest po to, aby w ten sposób walczyć i rozstrzygać konflikty zbrojne, tylko po to, aby mieć sznsę przeżycia w razie niemożności użycia broni.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki

180 godz/ 10 godz.dziennie = 18 dni.
Ty byś dopiero wyszkolił armię, ho ho, a kociarstwo przez rok z biedą się nauczy, który koniec karabina strzela.

Mity, mity i domorosłe wyobrażenia.


Oj chłopie

1) NIKT nie jest w stanie trenować 10 h dziennie: za dużo filmów i mitów!!!
2) 120 h to właśnie minimum programowe KRAV MAGA cywilnej.
3) Walka wręcz to margines - i sądzę, że nie jest normalnej armii w żadnym stopniu potrzebna (chyba że misje pokojowe, zadania policyjne etc.) - co już pisałem już z 10 tys. razy...
  • 0

budo_tyson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki
Combat nie wiem jakie masz doświadczenie w biciu a nie w "walce" ale podejrzewam ze nie za wielkie, często bywa tak że ten kto dużo gada mało robi nie mówię że ty jesteś tego rodzaju człowiekiem, ale wiem jedno masz bardzo małe pojęcie o systemie, tym prawdziwym systemie prowadzonym w miejscach o których nie wiesz i sie nie dowiesz. Ta cravka której uczą w Krakowie np to 30% z pełnego systemu wojskowego, nie lubie dużo gadać wolę się uczyć, ćwiczyć. Śmiejesz się ze sposobu przeprowadzania zajęć z bronią, zrób inscenizację: opij kumla, kumla agresywnego po wodzie powiedz mu żeby cię postraszył nożem kuchennym, zdenerwuj go tak aby ci nim mochał przed oczami i chciał cie pociąć, ciekawe czy sobie poradzisz pomimo odpierdolonych 2000 razy ćwiczeń z nożykiem gómowym o kolorze czarnym i gnącym się we wszystkie strony. Napisz Co ćwiczyłeś, ćwiczysz w czym jesteś taki dobry bo ja nie jestem w niczym dobry ja tylko ćwiczę i się ucze. Dobrego roku COMAT.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki
Co ty pierdolisz? Konkrety i bez ściemiania...
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki

masz bardzo małe pojęcie o systemie, tym prawdziwym systemie prowadzonym w miejscach o których nie wiesz i sie nie dowiesz.


O RANY - SUPER TAJNE. Człowieku zejdź na ziemię - dobrze?!

Ta cravka której uczą w Krakowie np to 30% z pełnego systemu wojskowego.


Skąd wiesz?


, nie lubie dużo gadać wolę się uczyć, ćwiczyć. Śmiejesz się ze sposobu przeprowadzania zajęć z bronią.


?????

Napisz Co ćwiczyłeś, ćwiczysz w czym jesteś taki dobry bo ja nie jestem w niczym dobry ja tylko ćwiczę i się ucze. Dobrego roku COMAT.


Nie będę z tobą dyskutował za mały masz zasób wiedzy i za mało argumentów...

Co ćwiczyłem? Sobie chłopcze poszukaj.
  • 0

budo_tyson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki
Pewnie JOGE z elementami klauna, jesteś przemądżały w literach nic po za tym kończe z tobą dyskusje koleś , dopierdalasz sie do rzeczy o których nic nie wiesz, bujaj sie kolesio na drzewko
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki
BRAK ARGUMENTOW i dużo krzyku... Najpierw gościu sam napisz co trenowałeś i ile czasu pogadamy... O judo w MMA pojęcia w każdym razie nie masz w ogóle

http://www.fabrykasi...pic.php?t=16871

, o KM zdaje się też nie za dużo wiesz...
  • 0

budo_dedi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki

...cravka...


Ludzie, skąd CRAVKA. Pisze się KRAV MAGA. Hebrajską literę "kof", w słowie "KRAV", czyta się jak "K" i nie ma ona nic wspólnego z naszą (oraz angielską, czy łacińską) literą "C" oraz nie jest w żaden sposób z nią wymienna. Dlatego nie piszcie CRAVKA, bo jest to po prostu śmieszne.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki

rany, robicie maly blad. te 120 godzin kravki w wojsku to 40 walki wrecz...


To Ty robisz błąd. 120 godzin kravki jest po to, aby nauczyć rekruta PODSTAW walki wręcz (na wypadek gdyby do niej doszło, bo w większości wypadków nie dochodzi), a nie wszechstronnie wyszkolić żołnierza. Znaczenie walki wręcz w rozstrzyganiu konfliktów zbrojnych jest znikome (podobnie zresztą, jak indywidualnej broni strzeleckiej), a czasy, kiedy walczono wręcz w okopach, przeszły do historii. Umiejętność walki wręcz nie jest po to, aby w ten sposób walczyć i rozstrzygać konflikty zbrojne, tylko po to, aby mieć sznsę przeżycia w razie niemożności użycia broni.

dedi, o ile zgadzam sie w 100% z twoim postem, sam to wiele razy tlumaczylem roznym oszolomom, to po prostu zle zinterpretowales moj post. chodzi mi ze w 120 godzinach kravmagi sa nie tylko elementy walki wrecz. widzialem ogolny zarys programowy kravmagi w izraelu i tyle samo siedzieli na strzelnicy co na sali. o to mi chodzilo.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki
Dobra Kombat, cravka jest ok :D
  • 0

budo_jamer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nie z tej ziemi

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki
hahahaha chłopaki dajta już spokój :oops: Na rany Chrystusa ! Combat, A ty ! Taki stary wyga ! 100.000,00 postów, a tak się dajesz wyprowadzić z constansu :twisted: ehhh, więcej w Zen i lotosie brachu, a nie tylko na worku całymi dniami bez opamiętania (sąsiedzi spać nie mogą :lol: ) :-) Bajdełej coś ty tam teraz nowego wsadził do tego okienka, takiego wychudzonego smoka :roll: , ihihh Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim, nie pozabijajta się tam w sylwestrowych walkach o honory swych stylów. I tak dobrze wiecie, że Tsunami najprzedniejsze na świecie (Soke Ryśka 10 DAN popzdrawiam też) Czołem !
  • 0

budo_in_sekt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kosmosu...

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki

BRAK ARGUMENTOW i dużo krzyku... Najpierw gościu sam napisz co trenowałeś i ile czasu pogadamy...


Combat...
W sumie to sam sie zastanow co ci da taka informacja...
Mniej wiecej tyle co NUMERKI jakiejs laski z czata...
Nijak sie to ma do tego ile UMIE...
A warczec w sieci latwo prawda?
Nie bylo mnie na tym bordzie z pol roku a przez ten czas juz go zdazyles totalnie zaspamowac. Przez rok nabiles 2,5 kilo postow... I to w takim stylu ze powiem ci szczerze ze wogole mi sie nie chce na to forum teraz wchodzic...
Zamiast tyle siedziec przy kompie poruszaj sie troche...
Pomysl ile bys przez ten czas zamiast przed monitorem np na worku zrobil... A dokladniej nie ILE ja JAK mogłbys sie na nim napocic...
Ze o ćwiczeniu jakis ulicznych technik które tak cie jaraja nie wspomne...
Szczesliwego nowego roku chlopaku...
I szczerze...
Mniej glupich postow...
Wiecej ruchu!
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki

Zamiast tyle siedziec przy kompie poruszaj sie troche...
Pomysl ile bys przez ten czas zamiast przed monitorem np na worku zrobil... A dokladniej nie ILE ja JAK mogłbys sie na nim napocic...
Ze o ćwiczeniu jakis ulicznych technik które tak cie jaraja nie wspomne...
Szczesliwego nowego roku chlopaku...
I szczerze...
Mniej glupich postow...
Wiecej ruchu!


O ja ...... - jeszcze jeden niedowiarek! Słuchaj zielony - przez ten czas odwalałem 4-5 treningów w tygodniu. 7-8 postów napisać to dla mnie moment.

ZAMIAST PISAC TAKIE BREDNIE - IDZ SOBIE POBIEGAJ - MASZ RACJE -DOBRZE CI ZROBI.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki
Zaraz zaczniesz się przypierdalać: że robię zdjęcia, piszę teksty na WWW i w ogóle wchodzę do sieci... Ehh...

Zaspamowałem - wrzuć mnie do ingora i tyle.
  • 0

budo_wrezz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki

7-8 postów napisać to dla mnie moment.


SELECT MY LAST POST
SELECT AND COPY LINK DO STRONY I DO GOOGLA
FOR i=1 TO 8
ADD NEW POST
PASTE CLIPBOARD
ADD KILKA OBRAŹLIWYCH SŁÓW
SEND
NEXT i

Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim.
  • 0

budo_in_sekt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kosmosu...

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki
Widzisz Combat...
Ja sie nie bede przypierdalal...
Nie bede cie nawet "wrzucal do ingnora" Smoku...
Ale obawiam sie o poziom twoich umiejetnosci, bo www i posty to masz raczej kiepskie...
I zastanow sie czasami co piszesz i po co...
Bo piszesz duzo prawda?
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki

Ale obawiam sie o poziom twoich umiejetnosci, bo www i posty to masz raczej kiepskie...


Idź i zrób lepszą stronę WWW anonimie.
Spróbuj napisać choć JEDEN wnoszący coś do tematu tekst...

Jaki masz problem do postów i do reszty? Konkrety, konkrety...

Umiejętności? Zawsze możesz przyjechać i sprawdzić... Zapraszam.

I zastanow sie czasami co piszesz i po co...
Bo piszesz duzo prawda?


Nie piszę tak dużo - mniej od wielu.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki
oj jak boli kiedy krytyka dotyka...
co do stron www to akurat troszke zle wystartowales. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] to jedna z produkcji insecta. co ciekawsze powstala ona 2 lata temu, kiedy flash nie byl zbyt rozpowszechniony. mysle ze roznica jest kilku klas, ale jak juz pisalem nie trzeba robic lepszych sstron zeby krytykowac dziela innych. co do spotkania to mysle ze byloby piekne widowisko, tylko czemu jestes taki wygodny, ze wyzywasz na pojedynek i jeszcze trzeba do ciebie jezdzic? moze ty wpadnij do warszawy, chetnie zrobie z tej walki fotoreportaz i wkleje na budo. byloby fajowo. co do anonimowosci to czegos nie rozumiem...czy in_sect jest bardziej anoniowe niz combat?? a moze chodzi ci o to ze krytykowac twoja strone mozna tylko i wylacznie przedstawiajac sie z imienia i nazwiska oraz podajac swoj adres i telefon kontaktowy? no na prawde nie rozumiem tego. a co do ilosci postow, to coz, wedlug mnie kto co robi to jego prywatna sprawa i do tego wogole bym sie nie doczepial, inna sprawa ze z ta jakoscia faktycznie bywa roznie, ale powiedz mi prosze tak dla przyzwoitosci: kto to sa ci wielu ktorzy pisza wiecej od ciebie? kto ma wieksza ilosc postow/dzien? nie zebym sie czepial, naprawde, nie to mam na celu. tylko po prostu jestem ciekaw bo wydaje mi sie ze cos ci sie pochrzanilo.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cravka jako podrzedny system walki

oj jak boli kiedy krytyka dotyka....


Krytyka jest rzeczowa. A to są brednie - a nie krytyka.

co do stron www to akurat troszke zle wystartowales. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] to jedna z produkcji insecta. co ciekawsze powstala ona 2 lata temu, kiedy flash nie byl zbyt rozpowszechniony


Bla, bla... A może by konkretniej przedstawiał jak ma jakąś sprawę.


ze wyzywasz na pojedynek i jeszcze trzeba do ciebie jezdzic? moze ty wpadnij do warszawy, chetnie zrobie z tej walki fotoreportaz i wkleje na budo. byloby fajowo.


ROTFL- jeszcze jeden kravat - czyżby? Boshh. Jaki pojedynek - ma znów jakieś niesformułowane zarzuty - nie wiem o co chodzi...

co do anonimowosci to czegos nie rozumiem...czy in_sect jest bardziej anoniowe niz combat?? a moze chodzi ci o to ze krytykowac twoja strone mozna tylko i wylacznie przedstawiajac sie z imienia i nazwiska oraz podajac swoj adres i telefon kontaktowy?.


No cóż żadnego specjalnego info nie ma w profilu - to skąd mam wiedzieć?

kto to sa ci wielu ktorzy pisza wiecej od ciebie? kto ma wieksza ilosc postow/dzien? nie zebym sie czepial, naprawde, nie to mam na celu. tylko po prostu jestem ciekaw bo wydaje mi sie ze cos ci sie pochrzanilo.


A czy napisałem, że tylko na forum - co?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024