Skocz do zawartości


Zdjęcie

Slowo do Combata


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Slowo do Combata
MOze nie powinienem ale to jednak napisze. Mialem do Ciebie szacunek bo na swojej stronie zawarles mimo wszystko wiele ciekawych i slusznych spostrzezen. Widze jednak ze bardzo ci nie na reke jesli ktos ma odmienne zdanie. Wydaje ci sie ze jestes nieomylny ? Ciekawe ze jakos do tej pory na swiecie czy chocby w Europie nikt nie slyszal o mistrzu "Combacie": Dla ciebie moje posty sa glupie to zastanow sie czy post "Slub w klatce" swiadczy o wysokim poziomie intelektualnym zanim zaczniesz cos pisac spojrz krytycznym okiem na siebie, Moze owszm napisalem cos ironicznego i ludzie biora to nazbyt na serio ale na pewno nikogo nie obrazam. Jezeli pozjadales wszystkie rozumy i jestes wielki to pewnie niedlugo juz zaczniemy o tobie slyszec ja rowniez moglbym wiele z tego o czym piszesz wysmiac lub przedstawic wiele argumenzow ze nie zawsze masz racje. Wierz mi nasmiewanie si z roznych stylow jak aikido czy kung fu pokazuje tylko ze tak naprawde nie masz szacunku dla ludzi ktorzy to cwicza i robia to z pasja. Jezeli uwazam Bryla za kogos kto cos na polskiej scenie sztuk walk dokonal i ze wiekszosc ludzi pewnie na to patrzy z zazdroscia to jestem pewny ze nie jest to tylko moje zdanie. Cikawe czy ty mozesz pochwalic sie czyms wiecej. Teoretyczne piepszenie to nie to samo co czyny. Combat ile ty wydales ksiazek kogo przeszkoliles kto cie zna czlowieku ? Nie mam na mysli tego zeby cie obrazac czy osmieszac ale nie jest fair zebys ty obrazal mnie bo wcale mnie nie znasz. Tak na koniec mam szacunek do kazdego i cenie ludzi ale czasem ludzie tacy jak ty powinni sie zastanowic nad tym co pisza i przyjac odrobine samokrytyki.
Pozdrawiam
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Slowo do Combata
Spajk a kim ty jestes zeby publicznie kogokolwiek obrazac i oczerniac ? Tego typu posty sie na priva wysyla. Czego ty chcesz czlowieczku swoich pieciu minut a potem jak valetudo nominacje na kupe miesiaca dostac ? Jestes upierdliwy jak wrzod nic do ciebie nie mialem, ale jak czytam kolejny post sfrustrowanego malolata, ktory nie ma co robic tylko wymyslac coraz durniejsze tematy na forum to mi sie niedobrze robi. Idz potrenuj to co wedlug ciebie jest najlepsze i przestan pieprzyc glupoty bo w tej chwili jedyna osoba, ktorej reputacje podwazasz jestes ty sam.
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Slowo do Combata
Nastepny ktory wykazuje nadmiar agresji ja nikogo nie obrazam tylko ustosunkowalem sie do oceny Combata wzgledem mojej osoby. Mozecie mnie nominowac do czego chcecie jest mi to obojetne skoda naprawde slow nawet mnie czlowiku nie znasz wiec skad wiesz ze jestem malolatem ? Nikogo nie mam na celu obrazac ani oczerniac wiec zastanow sie co piszesz. Jezeli ktos zaczyna obrazac mnie to mam chyba prawo sie w tej kwesti wypowiedziec. Szkoda wielka szkoda ze tak trudno sensownie z kims pogadac i nie dziw sie ze czasami daje durne odpowiedzi bo robie to z przekory. Czytajac niektore posty trudno nie dac debilnego komentarza. Ja daleki jestem od tego aby kogos obrazac ale widze ze wielu z was ma w tym chyba przyjemnosc. Trudno chyba zaprzestane polemik z niektorymi bo jaki to ma sens ? Wysucham znowu ze jestem glupi nie znam sie kogos oczerniam itp. Skoro macie ochote sie wyzyc to prosze dodajcie jeszcze kilka epitetow na moj temat: Chetnie przeczytam
  • 0

budo_jetisc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Slowo do Combata
takie rzeczy pisz na priva a nie przelewaj swoich lez na forach bo jak by kazdy pisal kto mu sie nie podoba to bylby tu koncert zyczen a nie forum o sw, a jak lubisz wiazanki na swoj temat to zapraszam na wiazanki.gad.pl w odpowiednich miejscach wpisz spajk i ludzie z budo nie beda musieli sie wysilac :wink:
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Slowo do Combata
Nie skomentuje...
No, ale jedno trzeba przyznac....przynajmniej post jest na wlasciwym forum - COMBAT :) :):):):):):):):):)
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Slowo do Combata
1) TEGO TYPU RZECZY ZALATWIA SIE NA PRIVA, EW W KNAJPIE. JUZ TO RAZ NAPISALEM. :evil: :!:

Dla ciebie moje posty sa glupie to zastanow sie czy post "Slub w klatce" swiadczy o wysokim poziomie intelektualnym zanim zaczniesz cos pisac spojrz krytycznym okiem na siebie


2) Słuchaj gościu. Jest coś takiego jak publikowanie postów aby zaznaczyć bezsensowność działań czy wręcz ich głupotę. Mój post nt "Slub w klatce" -jest właśnie po to. Uważam to za przegięcie. A dodawanie bezsensownych komentarzy jest nie na miejscu. Po co? Aby zwiększyć licznik? Jest to postrzegane jako działanie TROLLOWATE. A trolle to zaraza netu...

Wchodzi on w tematykę działu? Wchodzi! Inne rzeczy - KNAJPA.

3) Tekst "Kup miecz samurajski" -też ot tak rzucony - nie wiadomo po co.

Wierz mi nasmiewanie si z roznych stylow jak aikido czy kung fu pokazuje tylko ze tak naprawde nie masz szacunku dla ludzi ktorzy to cwicza i robia to z pasja.


Z nikogo się nie naśmiewam.

Jezeli uwazam Bryla za kogos kto cos na polskiej scenie sztuk walk dokonal i ze wiekszosc ludzi pewnie na to patrzy z zazdroscia to jestem pewny ze nie jest to tylko moje zdanie.


Słuchaj. O Brylu wiadomo niewiele konkretnych, potwierdzonych rzeczy - stąd ludzi wkurza marketing i mitomania.

1) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

" Największych twardzieli oprawiał gołymi rękoma: dusząc, łamiąc kości, wyłupiając oczy."

" Opowiada: - Poligon w Drawsku. Naprzeciw grupie 20 najlepszych komandosów wychodzi Bryl. Mówi: "Niech każdy podejdzie i walnie jak chce, z całej siły. Nie oddam". Komandosi zaczęli go kopać: w brzuch, krocze, w twarz. Bryl jak skała. Komentował tylko: "najważniejsze przetrwać ból". "

To jest SMIESZNE FACET, to się właśnie ludziom nie podoba.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Slowo do Combata
Jak sądzisz że rzucanie txtów w stylu "najlepsze na ulice jest kendo Kup miecz samurajski z dobrej stali i nikt nie bedzie mial odwagi podskoczyc"
jest rozsądne gdy ktoś pyta o wybór SW/systemu - droga wolna.
Aha - jak już rzucasz - to najlepiej z emotikonami.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Slowo do Combata

MOze nie powinienem ale to jednak napisze. Mialem do Ciebie szacunek bo na swojej stronie zawarles mimo wszystko wiele ciekawych i slusznych spostrzezen. Widze jednak ze bardzo ci nie na reke jesli ktos ma odmienne zdanie. Wydaje ci sie ze jestes nieomylny ? Ciekawe ze jakos do tej pory na swiecie czy chocby w Europie nikt nie slyszal o mistrzu "Combacie": Dla ciebie moje posty sa glupie to zastanow sie czy post "Slub w klatce" swiadczy o wysokim poziomie intelektualnym zanim zaczniesz cos pisac spojrz krytycznym okiem na siebie, Moze owszm napisalem cos ironicznego i ludzie biora to nazbyt na serio ale na pewno nikogo nie obrazam. Jezeli pozjadales wszystkie rozumy i jestes wielki to pewnie niedlugo juz zaczniemy o tobie slyszec ja rowniez moglbym wiele z tego o czym piszesz wysmiac lub przedstawic wiele argumenzow ze nie zawsze masz racje. Wierz mi nasmiewanie si z roznych stylow jak aikido czy kung fu pokazuje tylko ze tak naprawde nie masz szacunku dla ludzi ktorzy to cwicza i robia to z pasja. Jezeli uwazam Bryla za kogos kto cos na polskiej scenie sztuk walk dokonal i ze wiekszosc ludzi pewnie na to patrzy z zazdroscia to jestem pewny ze nie jest to tylko moje zdanie. Cikawe czy ty mozesz pochwalic sie czyms wiecej. Teoretyczne piepszenie to nie to samo co czyny. Combat ile ty wydales ksiazek kogo przeszkoliles kto cie zna czlowieku ? Nie mam na mysli tego zeby cie obrazac czy osmieszac ale nie jest fair zebys ty obrazal mnie bo wcale mnie nie znasz. Tak na koniec mam szacunek do kazdego i cenie ludzi ale czasem ludzie tacy jak ty powinni sie zastanowic nad tym co pisza i przyjac odrobine samokrytyki.
Pozdrawiam

:dupa:

Kiedys jak nie bylem jeszcze zarejestrowany i czytalem to forum to byl tu jeden taki o tym stylu pisania.
A teraz jego postow juz nie ma :?
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Slowo do Combata
Moze faktycznie masz racje z tym mieczem to bylo glupie ale napisalem to w formie zartu nic wiecej. Moze rowniez niezbyt madrym bylo to ze nie wyslalem ci wiadomosci na priva nastepnym razem bede wiedzial.
Nie jest moim celem klotnia z toba bo jak powiedzialem wczesniej szanuje to co piszesz bo jest w tym duzo prawdy. Niepodoba mi sie jednak twoj lekcewazacy stosunek do niektorych ludzi i stylow. Zalatuje mi to troche nutka arogancji. Tylko tyle chcialem powiedziec i zakonczyc ten temat. Tez o wiele bardziej wole sensownie podyskutowac zamiast klocic sie bez sensu
Pozdrawiam
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Slowo do Combata
1) OK 8)

2) W kwestii skuteczności: polecam turnieje UFC, K1 - zobacz - z kung-fu ani jeden zawodnik nigdzie nie doszedł. Zbieg okoliczności? :?: :roll:

3) Zawsze można powiedzieć, że to nie była walka realna etc. - ale kop w jaja i uderzenie w krtań by wiele nie zmieniło. Dlatego m.in. o krav-maga mam opinię podobną. :!:

4) Pokaż mi choć jedną walkę gdzie gość z kung-fu wygrał z kick czy thai-boxerem.

5) Taekwon-do dla którego mam wiele szacunku - często dostaje w dupę od thai-bokserów. Wiem dlaczego. Ale i tak poszedłem - trenuję muay-thai.

6) Niektóre rzeczy są lepsze - to powszechnie wiadomo - dlatego nie trenuję wielu sztuk walki i systemów - szkoda mi czasu.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Slowo do Combata
ale zes dojebal teraz...kravmaga to nie jest walka w klatce 1vs1 na trzy cztery w rekawicach. wez to wreszcie zrozum...
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Slowo do Combata

ale zes dojebal teraz...kravmaga to nie jest walka w klatce 1vs1 na trzy cztery w rekawicach. wez to wreszcie zrozum...


daj spokoj. zaraz zostaniesz spunktowany...
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Slowo do Combata
Blokujcie topic jak szybko sie da, bo to nie ma sensu...
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Slowo do Combata

ale zes dojebal teraz...kravmaga to nie jest walka w klatce 1vs1 na trzy cztery w rekawicach. wez to wreszcie zrozum...


No właśnie przyznaję Ci w pełni rację! :peace:

Krav-maga służy do walki np. na ulicy, w barze, w tłumie, w wąskich przestrzeniach: winda, schody - zawiera wiele ciekawych technik na wiele sytuacji (sami to wiecie - trenujący :wink: - info dla nie trenujących).

Krav-maga nie służy do walk w klatkach - dokładnie.
  • 0

budo_jacatb
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Slowo do Combata
spajk użyję metafory: spieprzyłeś to jak mikołaj sanki....
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Slowo do Combata
Nie lubie sie tlumaczyc ale napisze jeszcze raz. Mam nadzieje ze z Combatem wyjasnilem sobie wszystko w zgodzie wiec nie jest do niczego potrzebne walkowanie mojego tematu. Dla mnie sprawa jest zamknieta i podtrzymuje ze mam szacunek dla Combata a jezeli mamy na pewne sprawy rozne poglady to tak jest i nie jest to nic zlego. Mam wiec prosbe zostawmy juz ten temat bo szkoda tracic czas na komentarz
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Slowo do Combata
lol najpierw Combata objezdzasz potem przepraszasz spajk wez sie wreszcie zdecyduj o co ci chodzi...Co za idiotyczna gadka
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Slowo do Combata
posluchaj ten post byl do Combata nie do ciebie wiec chyba nie ty powiniwnes sie w tym temacie wypowiadac ja z Combatem sprawe wyjasnilem choc zapewnie poglady mamy rozne i jak juz wspomnialem wczesniej temat uwazam za zamkniety wiec nie ma sensu go drazyc. Jasniej juz chyba nie umiem wytlumaczyc. Chetnie bym z nim sprawe wyjasnil na privie ale z przyczyn technicznych zrobic tego nie moglem. Jeszcze raz TEMAT JEST JUZ ZAMKNIETY: Jezeli jakis moderator to czyta to moze zamknie na moja prosbe ten temat
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Slowo do Combata
Co to ma z działem COMBAT??
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Slowo do Combata
tyle samo co bohater topika :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024